Bu hale geldiğime İNANAMIYORUM..

Kilo problemim bana göre var .kaybettiğim kiloları yağdan verdiğim için oldukça güzel görünüyor , 6 ay önce 44 bedenken şimdi 40 bedene (çoğunlukla 38 de oluyor) sigabiliyorum. 67 kiloyum ama kimse inanmıyor ,en fazla 60 sın diyorlar .eşim kıskançlık krizlerine giriyor (önceden de fil olduğumu düşünmüyordu şimdide) .kısaca sevgili üye ,senin 1.70 boyun 52 kilon burda ovunebileceğin birşey olmadığı gibi ,kimsenin 90 kilo yada 1.50 boyu seni ilgilendirmez. Kısaca herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez diyoruz biz kadınlar aramızda. Tip kişiye göre farklılık gösterir . Karakterdir ona güzelliğini katan .şuursuzca kkya yazmak yerine sıkıntılarını direkt kişilerle cozebilirsin. Bide genelleme yapmadan .ne yani kilolu ama çok bakımlı ,kuaförden çıkmıyor ,sende hiç gidemiyor musun ?batan ne ?hadi 1.70 ,52 kilo üye zehrini başka yere kus, doğru kişi ben değilim .bak kilodan da vuramazsin !!!80 kilo olsaydım neler derdin oysaki ..değil mi ?
Senin komplekslerinle uğraşacak zamanim yok. Ayrıca bilimsel gerçek var 67 kiloymussun 60 gostermen de zerre umurumda değil. Hatta kocanın kıskançlık krizi ne ya ne komiksin:)) Ben sana fil demedim ki ne diye bu saçma yorumlar bana. Ayrıca 67 kilo yla ovunen tipine göre 52 kilo bir bayana laf etmen de ultra komik:)) neyse isim gücüm var kilo boy oranına bak acımasız gerçeklerle yuzles:)) üstte yazmışsın on kilo vermeliyim veremiyorum diye ya onunla uğraş tatlisko tombis ko bye byee

Kilo problemim bana göre var .kaybettiğim kiloları yağdan verdiğim için oldukça güzel görünüyor , 6 ay önce 44 bedenken şimdi 40 bedene (çoğunlukla 38 de oluyor) sigabiliyorum. 67 kiloyum ama kimse inanmıyor ,en fazla 60 sın diyorlar .eşim kıskançlık krizlerine giriyor (önceden de fil olduğumu düşünmüyordu şimdide) .kısaca sevgili üye ,senin 1.70 boyun 52 kilon burda ovunebileceğin birşey olmadığı gibi ,kimsenin 90 kilo yada 1.50 boyu seni ilgilendirmez. Kısaca herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez diyoruz biz kadınlar aramızda. Tip kişiye göre farklılık gösterir . Karakterdir ona güzelliğini katan .şuursuzca kkya yazmak yerine sıkıntılarını direkt kişilerle cozebilirsin. Bide genelleme yapmadan .ne yani kilolu ama çok bakımlı ,kuaförden çıkmıyor ,sende hiç gidemiyor musun ?batan ne ?hadi 1.70 ,52 kilo üye zehrini başka yere kus, doğru kişi ben değilim .bak kilodan da vuramazsin !!!80 kilo olsaydım neler derdin oysaki ..değil mi ?
Şuursuz lafına taa dibine kadar sana iade ediyorum haddini bil bana hakarete devam edersen bilişim suçlarından ilgili muameleyi gösteririm sana. Kendim hem muhendis hem avukat oluyorum bilgine. Haddini bil sana suursuzluk ne gösteririm

REgl dönemi artı çıkmanız normal her yeriniz şiş zaten ama hemen pes edip hamburger yemeniz olmamış irade ve motivasyon çok önemli cidden 66lı kilolardan 50ye düşmüş bir insan olarak söylüyorum bunu isterseniz cuma yarışmalarına bir göz atabilirsiniz

Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Diyetle ilgili konu açmıştım diyetisyene başlıyorum diye. Herşey çok güzel gidiyordu 71,4 'den 6 günde 68,600'u görmüştüm fakat reglimin yaklaşması ile alakalı olucak sürekli tatlı istiyorum tatlı yemek istiyorum işyerindede 1 paket hurmam vardı tatlı krizleri için. Günde 10 tane eti formla hurma yiyordum. Abarttığım farkındaydım ama durduramıyordum çikolata pasta yemektense hurma daha sağlıklı geliyordu.. Ve dün sabah tartıldım 70 olmuşum. Şok oldum:KK57: Regl olucam şiştim vucudum su topladı diye avutuyorum kendimi.. Öğlen yemeğindede arkadaşlarla hamburger yedik sırf orda kilo aldığımı gördüm diye tutamadım kendimi. Yazıklar olsun bana kendimi hırslı iradeli sanardım önceden öyleydim gerçekten en fazla kilom 64'u hemen dengelerdim ama şuan öyle değilim iştahım çok açıldı. Ve yazın aile dostlarımızla tatile gidicez ayarladık ve gidiceğimiz arkadaşımızın eşi doğum yaptı benden zayıf.. :oops: Bu hırsla başladım ama devam ettiremiyorum motivasyonum sıfır.. Eskiden olan hırsım iradem gücüm artık yok.. Siz nasıl devam ediyordunuz lütfen bana akıl verin 10 kilo vermek istiyorum.. Nasıl vericem neler yapıcam..:cry:
Tatlım herbalife ürünlerine bi göz gezdir istersen baya kullanan var, yararını da gören var ama kilo verip bıraktıktan sonra kilo alirmisin bilemem . Ben de kullanmaya basliycam biraz fazlam var

Ben 1.70 boyundayım, kilom 54. Daha önce bir anda 60'a çıktığım oldu. Aslında 60 normal ama hep zayıf olduğum için insanların tepkileri çooook kilo almışsın olunca verdim. Tecrübelerim; öncelikle yedikçe yiyorsunuz bu uyumak gibi kızlar, bu nedenle yemeyi azaltacaksınız. Kahvaltıda doyun, öğle yemeği normal, akşam yemeği ise hafif olacak. Kahve idrar söktürücüdür, tuvalete sık gitmenizi sağlar ayrıca tokluk hissi yaratır sigaraya başlayacak kadar bunaldıysanız nescafe için sabah-öğle arası ve öğle-akşam arası.

Üstte yazdım tatlı yok, meyve var, cips yok, ceviz fındık mısır patlağı sebze var. Tabi diyetisyen değilim. Bu arada spor için yarım saattlik hareketler belirleyin, kendinizi zinde hissettiğiniz günlerde yapın.

İnsan varya öylece dursa belki kilo almayacak. Ama ben de bi kilo alsam daha sıkı perhize giricem diye bi gün koyuyorum kendime. Ve o gün gelene kadar tadını çıkartayım deyip abanıyorum abur cubura. Sanki o gün gelince bi hafta bile sürcek gibi perhizim. Kısacası kilo aldığımızı görünce yemememiz gerek ama salıverip yiyoruz. İradeden farklı bişey bence bu :/

Bu kadar kısa sürede o kadar kilo alamazsınız bol şu için kaldığınız yerden devam edin.adet öncesi fazla gösterisi

Ayrıca 70 olmak için cirpinanlar var :110:

X