Bu hislerim yuzunden kendimden utanmaya basladim

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.058
7.854
Hanimlar selam oncelikle yasimi belirteyim, subat sonunda 23 oldum.. Son iki yildir falan, hayatimda flort anlaminda kimse yok.. Zaten bu zamana kadar yasadigim hicbir iliski ciddi gibi degildi bana gore, su an geriye donup bakinca anliyorum.. Tabi bunda yasimin da etkisi olabilir.. Neyse simdi konu su: Ozellikle son bir yildir falan, inanilmaz bir sevgili bulma istegim var.. Tabi kimseye demiyorum bunu ama icten ice hep mesela arkadaslarimla bir ortama gitsek hemen erkeklere bakiyorum.. Iliskisi olmayan her erkegi potansiyel aday gibi goruyorum icten ice (tabi icimden sadece) etrafimdakiler bu hislerimi anlayip da erkek delisi baska bir amaci yok gibi dusuncelere kapilirlarsa diye de korkuyorum :) Mesela bir sevgili cift gorunce icimde yine istek kabariyor sanki cok ozeniyorum.. Bir de en utandigim kisim mesela ozellikle son zamanlarda bebek falan gorunce icimde sanki bebek sahibi cocuk sahibi olma gibi hisler beliriyor oysa o kadar da duskun degilim normalde.. Bir de romantik filmleri izleme istegine de kapiliyorum ve nedense boyle seylere bakarken kalbim kut kut atiyor gibi.. Neler oluyor bana anlamiyorum.. Ben universitede mimarlik okuyorum derslerim de iyi yani cogu genc gibi bir meslek amacim hevesim var zaten daha uzun yillar evlenmeyi dusunmuyorum, o sorun degil de.. Bu sevgili istegi beni cok zorluyor.. Bu arada yanlis anlasilmasin her ne kadar bu istek icimde olsa da aman erkek olsun da kim olursa olsun gibi bir kafada degilim yani kendime gore prensiplerim ve kriterlerim var elbette.. Mesela internet gibi yerlerden tanismalara da sicak bakmiyorum ve dizginleyebiliyorum isteklerimi.. Sadece icimde yasiyorum bu istekleri, ama yine de icten ice bana uygun bir sevgilim olsun diye cok istiyorum.. Mesela bizim universitenin bir kulup gibi olusumu var hep ona ve kampuse vs gidiyorum uygun oldukca, icten ice bakiniyorum ama oyle kimse cikmiyor bir de dedigim gibi arkadaslarim falan anlarsa diye cekiniyorum :) Okulun bitmesine de az kaldi sonra akdenizin nispeten kucuk bir sehrine gidecegim ve orada boyle imkanlar baya kisitli maalesef.. Yani bu sene son sansim gibi hissediyorum.. En azindan bir flortum olsa konussak olmuyorsa da bitse o bile bir seydir benim icin.. Hic beklemedigin anda karsina cikar diyorlar ama bekleyince kimse cikmiyor :) Icimde bu kadar istek olunca nedense utandim gibi :) Buradaki kadinlar genelde bu yollardan gectikleri icin anlayislidirlar diye dusunuyorum.. Ayni yollardan gecenler varsa hikayelerini yazabilirler mi, veya ayni seyleri yasayanlar varsa.. Dertlesmek istedim..

Hislerin isteklerin beklentilerin gayet normal. Gencsin sagliklisin, hormonlar calisiyor.
Ben internetten tanistigimla kanka oldum 😁 Spor yaptigim zaman, cok genis bir cevrem vardi, eski flörtlerimi ve esimi o cevrede tanidim (Spor salonu degil, Trekking bisiklet vs)
Bence Spor aktivitelerinde cok cici kisilerle tanisiliyor :)

Hislerin isteklerin beklentilerin gayet normal. Gencsin sagliklisin, hormonlar calisiyor.
Ben internetten tanistigimla kanka oldum 😁 Spor yaptigim zaman, cok genis bir cevrem vardi, eski flörtlerimi ve esimi o cevrede tanidim (Spor salonu degil, Trekking bisiklet vs)
Bence Spor aktivitelerinde cok cici kisilerle tanisiliyor :)
Cok tesekkur ederim, oncesinde benim gibi miydiniz siz de

Hanimlar selam oncelikle yasimi belirteyim, subat sonunda 23 oldum.. Son iki yildir falan, hayatimda flort anlaminda kimse yok.. Zaten bu zamana kadar yasadigim hicbir iliski ciddi gibi degildi bana gore, su an geriye donup bakinca anliyorum.. Tabi bunda yasimin da etkisi olabilir.. Neyse simdi konu su: Ozellikle son bir yildir falan, inanilmaz bir sevgili bulma istegim var.. Tabi kimseye demiyorum bunu ama icten ice hep mesela arkadaslarimla bir ortama gitsek hemen erkeklere bakiyorum.. Iliskisi olmayan her erkegi potansiyel aday gibi goruyorum icten ice (tabi icimden sadece) etrafimdakiler bu hislerimi anlayip da erkek delisi baska bir amaci yok gibi dusuncelere kapilirlarsa diye de korkuyorum :) Mesela bir sevgili cift gorunce icimde yine istek kabariyor sanki cok ozeniyorum.. Bir de en utandigim kisim mesela ozellikle son zamanlarda bebek falan gorunce icimde sanki bebek sahibi cocuk sahibi olma gibi hisler beliriyor oysa o kadar da duskun degilim normalde.. Bir de romantik filmleri izleme istegine de kapiliyorum ve nedense boyle seylere bakarken kalbim kut kut atiyor gibi.. Neler oluyor bana anlamiyorum.. Ben universitede mimarlik okuyorum derslerim de iyi yani cogu genc gibi bir meslek amacim hevesim var zaten daha uzun yillar evlenmeyi dusunmuyorum, o sorun degil de.. Bu sevgili istegi beni cok zorluyor.. Bu arada yanlis anlasilmasin her ne kadar bu istek icimde olsa da aman erkek olsun da kim olursa olsun gibi bir kafada degilim yani kendime gore prensiplerim ve kriterlerim var elbette.. Mesela internet gibi yerlerden tanismalara da sicak bakmiyorum ve dizginleyebiliyorum isteklerimi.. Sadece icimde yasiyorum bu istekleri, ama yine de icten ice bana uygun bir sevgilim olsun diye cok istiyorum.. Mesela bizim universitenin bir kulup gibi olusumu var hep ona ve kampuse vs gidiyorum uygun oldukca, icten ice bakiniyorum ama oyle kimse cikmiyor bir de dedigim gibi arkadaslarim falan anlarsa diye cekiniyorum :) Okulun bitmesine de az kaldi sonra akdenizin nispeten kucuk bir sehrine gidecegim ve orada boyle imkanlar baya kisitli maalesef.. Yani bu sene son sansim gibi hissediyorum.. En azindan bir flortum olsa konussak olmuyorsa da bitse o bile bir seydir benim icin.. Hic beklemedigin anda karsina cikar diyorlar ama bekleyince kimse cikmiyor :) Icimde bu kadar istek olunca nedense utandim gibi :) Buradaki kadinlar genelde bu yollardan gectikleri icin anlayislidirlar diye dusunuyorum.. Ayni yollardan gecenler varsa hikayelerini yazabilirler mi, veya ayni seyleri yasayanlar varsa.. Dertlesmek istedim..
Şey sizin okullar kapanmadı mi? Ben de birilerini görebilsem en azından biraz muhabbet ederim ama okullar kapandığından beri hiçbir yaşıtımı görmüyorum:KK43:

yakın yaşlardayız 😅 istekleriniz normal elbette insan yanında birisini istiyor üstelik genciz birileriyle tanışmak heyecan, aşk, sevgi güzel hisler. İnternet üzeri birileriyle tanışmanı ben de önermem orada ne konuşacağını bilmeyen çok erkek var. Üniversitede spor, sanat etkinliklerinde tanışabilirsin birileriyle bol şans 😝🫶

Cok tesekkur ederim, oncesinde benim gibi miydiniz siz de
Tabi ki de! Ne anormalsin ne de hislerin anormal. Hormonlarin calisiyor, yani sagliklisin ve vucut beyin hepsi beraber sevmek sevilmek sevismek istiyor.
Sakin kendini baskilayip kotu hissetme. Ama tabi sirf hormonlar tikir tikir calisiyor diye de, hic olmayacak birine tutulup kalma.
Ilk tanistigin kisiyle de illa evlenicem bununla diye kendini frenleme.

Hanimlar selam oncelikle yasimi belirteyim, subat sonunda 23 oldum.. Son iki yildir falan, hayatimda flort anlaminda kimse yok.. Zaten bu zamana kadar yasadigim hicbir iliski ciddi gibi degildi bana gore, su an geriye donup bakinca anliyorum.. Tabi bunda yasimin da etkisi olabilir.. Neyse simdi konu su: Ozellikle son bir yildir falan, inanilmaz bir sevgili bulma istegim var.. Tabi kimseye demiyorum bunu ama icten ice hep mesela arkadaslarimla bir ortama gitsek hemen erkeklere bakiyorum.. Iliskisi olmayan her erkegi potansiyel aday gibi goruyorum icten ice (tabi icimden sadece) etrafimdakiler bu hislerimi anlayip da erkek delisi baska bir amaci yok gibi dusuncelere kapilirlarsa diye de korkuyorum :) Mesela bir sevgili cift gorunce icimde yine istek kabariyor sanki cok ozeniyorum.. Bir de en utandigim kisim mesela ozellikle son zamanlarda bebek falan gorunce icimde sanki bebek sahibi cocuk sahibi olma gibi hisler beliriyor oysa o kadar da duskun degilim normalde.. Bir de romantik filmleri izleme istegine de kapiliyorum ve nedense boyle seylere bakarken kalbim kut kut atiyor gibi.. Neler oluyor bana anlamiyorum.. Ben universitede mimarlik okuyorum derslerim de iyi yani cogu genc gibi bir meslek amacim hevesim var zaten daha uzun yillar evlenmeyi dusunmuyorum, o sorun degil de.. Bu sevgili istegi beni cok zorluyor.. Bu arada yanlis anlasilmasin her ne kadar bu istek icimde olsa da aman erkek olsun da kim olursa olsun gibi bir kafada degilim yani kendime gore prensiplerim ve kriterlerim var elbette.. Mesela internet gibi yerlerden tanismalara da sicak bakmiyorum ve dizginleyebiliyorum isteklerimi.. Sadece icimde yasiyorum bu istekleri, ama yine de icten ice bana uygun bir sevgilim olsun diye cok istiyorum.. Mesela bizim universitenin bir kulup gibi olusumu var hep ona ve kampuse vs gidiyorum uygun oldukca, icten ice bakiniyorum ama oyle kimse cikmiyor bir de dedigim gibi arkadaslarim falan anlarsa diye cekiniyorum :) Okulun bitmesine de az kaldi sonra akdenizin nispeten kucuk bir sehrine gidecegim ve orada boyle imkanlar baya kisitli maalesef.. Yani bu sene son sansim gibi hissediyorum.. En azindan bir flortum olsa konussak olmuyorsa da bitse o bile bir seydir benim icin.. Hic beklemedigin anda karsina cikar diyorlar ama bekleyince kimse cikmiyor :) Icimde bu kadar istek olunca nedense utandim gibi :) Buradaki kadinlar genelde bu yollardan gectikleri icin anlayislidirlar diye dusunuyorum.. Ayni yollardan gecenler varsa hikayelerini yazabilirler mi, veya ayni seyleri yasayanlar varsa.. Dertlesmek istedim.
Bende tıpkı senin gibi sosyal medyadan tanışmaya karşıydım asla diyodum ama sevgilimle sosyal medya üzerinden tanışıp güzel bir ilişkiye başladık belki de binde bir ihtimali gerçekleştirdik ama hiç belli olmaz. Bu duygularında bence normal her kız sevmek sevilmek ister, her kız hayal eder ama yine de senden ilk hoşlanan işe tanımadan sevgili olma. Hevesine yenik düşme. İllaki karşına biri çıkacaktır sadece sabırlı ol ve bekle.

Utanacak bir şey yok. 24 yaşındayım ilişkisi olmayan arkadaşlarımın yüzde 90ı sen gibi. Ve evet gerçekten beklemediğin, saldığın zaman olacak. Benim öyle oldu. Ben hem inançlı hem de modern birini istiyordum ama çıkmıyordu. Ben de salmıştım. Tıp okuyorum. Demiştim ki cerrah olurum boş vaktim kalmaz bunu kafaya takmam falan. Sonra o çıktı. 4.sınıfın son günü hoşlantı oldu vs. ilerledik. Eğer inanıyorsan şuna inan Allah gerçekten en güzel şekilde planlıyor her şeyi. Düşünmemeye çalış, hayatına şükret ve hep iyiyi çağır. Daha güzel şeyler seni kovalayacaktır. Ve güzel dualar et. Umarım en güzel insan seni bulur.

Yalnız insanlarda oluyor ya bende var mesela yaş 27 😂 Ha belki yaş itibariyle romantik film kovalamıyorumdur ama yeni bir ortamda bi seçeneklerime bakıyorum istemsiz . Yeni bir işyerine başlamıştım bi baktım ben de yaşı yaşıma uygunlardan kim bekar kim değil . Bu konuya çok takıntılı değilseniz bir sıkıntı yok.İnsanda ne eksikse onu arıyor .

Biz eşimle sosyal medyadan tanışıp evlendik 😀 kısmetin nerden geleceği belli olmaz

Hormonların tavan yaptığı zamanlar bunlar normal. Sevmek sevilmeyi istemek normal. Ben de 20-21 yaşlarında çok hissetmiştim bu duyguyu bana uygun olmayan kişilerle görüşüp konuşmuşum meğerse evleneceğim adamla aynı sınıftaymışım🤣 21 de başladı ilişkimiz 28 yaşındayım evliyiz.
Bu bebek meselesi de arada bana da oluyor sonra bakması çok zor diye vazgeçiyorum😂

utanacak birsey yok. Gencsin, icin kipir kipir. Tabii ki istersin erkek arkadas falan. Isteklerin, duygularin gayet normal. Ben o yaslardayken ohoooo… :p :KK70:

ülke kadınlarımızın erkek dışında bir derdi yok
sürekli açılan konular aynı, sadece konu sahibi bazında söylemiyorum bunu.
hayata çok dar bir pencereden bakıyorsunuz , hayat ilişkiden ibaret değil dışarıda koca bir dünya dönüyor.

Son 2 yıldır hayatımda flört anlamında kimse yok diyorsunuz ama sadece son iki konunuzda şubat ve mart aylarında görüştüğünüz birileri olduğunu yazmışsınız. Yani yalan söylemek neden anlamadım.

Son 2 yıldır hayatımda flört anlamında kimse yok diyorsunuz ama sadece son iki konunuzda şubat ve mart aylarında görüştüğünüz birileri olduğunu yazmışsınız. Yani yalan söylemek neden anlamadım.
Haklisiniz o kismi ifade edememisim.. Soyle ki: o kisiler iki yil oncesinden olan kisilerdi yani exlerle tekrar barisma durumlari vardi maalesef.. O kisiler eskinin uzantisi gibi bir seydi o yuzden tatmin etmedi beni maalesef.. O yuzden ben onlari yeni bir iliski olarak goremiyordum yani sil bastan sifirdan yeni tanistigim bir iliski ariyorum bilmem anlatabildim mi..

X