Her yerden engelini kaldirip instagram takipcilerini azaltan eski sevgili..

Atlashera

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
40
7
Merhaba yaklasik 1,5 yildir ayril baris suren bir iliskim var.Surekli birbirimizi engelleyip engelleri kaldirdigini goren tarafin yazmadiyla tekrar konusmaya basliyoruz.En son tartismamiz cok siddetli olmustu ve ben kendisine hakaret edip ayrilmistim daha sonra ozur diledim mesaj atip aylar sonra ve 5ay tekrar konusmaya basladik ama bu sefer de mesafe girdi aramiza dogu illerinden birine atandi ve benden benim icin hos olmayan bir sey talep etti sexting🫣Ben de bunu kabul edecek bir karakterde olmadigimi zaten aramizda da mesafe oldugunu arkadasca deneyelim mi bu sefer de dedim cunku anlasamiyorduk hic bir sekilde.O da kabul etti.Bu arada da bayram tatili nedeniyle buraya gelip 2 hafta kalacakti ve arkadasca da gorusecektik.20 gun boyunca instagramdan sadece hikayelerimize bakip iletisime gecmiyorduk.Taaa ki ben takipcilerinde birini gorene kadar😑İlk ayrildigimizda 1ay boyunca bir kizla gorusmustu onu eklemisti tekrar.Bunu gorunce iyice kendimi degersiz hissettim cunku beni surekli bu sekilde degersiz hissettirmesi nedeniyle anlasamayip kavga ediyorduk.Ben de WhatsApptan kendisine o kizla tekrar takiplestigini gordugumu bunca zaman beni degersiz hissettirdigini cabalamadigini hic bir sey icin ve bunu gordukten sonra artik arkadasca da kalamayacagimi soyleyip instagramindan ciktim.Ondan bir cevap bekledim bir aciklama ama o instagramdan direkt engelledi beni😞Ben de tabi WhatsApptan engelledim sonra o da beni engellemis.Bu arada buraya geldi ve hic ileyisim kurmadik.Gotmeden 1 hafta once ilk instagramdan engeli kaldirmis.Gitmeden bir gun once de WhatsApptan kaldirmis.Dun de instagramdaki takipcilerini 600kusurden 400e dusurmus ben WhatsApptan engeli kaldirmadim instagramdan zaten engellememistim oyle duruyor.Sizce ne yapmaya calisiyor.Beni bu zamana kadar cok aglatti cok degersiz hissettirdi ve ona karsi cok ahim var.

Guncelleme..

Dün akşam birine sans verdim ve kahve icme teklifini kabul ettim.Ben daha onceleri dış gorunuse onem veren bir insandim oncelikle kafamda bir erkek fiziksel yapisi vardi.Esmer, uzun boylu,spor yapmali vs gibi..Bu sefer hic dis gorunuse bakmadan tam tersi fiziksel ozelliklerde , hem yaşıma da uygun olacagini düşündüğüm biriydi gorustugum kisi.Tek eksisi daha once evlilik yapmamasi ve cocugunun olmamasiydi ama aramizda sadece 2 yas fark vardi.Gorusme gayet guzel gecti sohbet o kadar akip gidiyordu ki Allah'ım dedim tam istedigim dusunce yapisinda biri.O konustustukca benim agzim acik kaliyordu resmen her dusuncesi benimle ayniydi ve hic aklima eski sevgilim bile gelmedi o saatlerde.Maneviyattan bahsediyor surekli.Allah'tan,merhamettenten,vicdandan..Hareket tavirlari gayet erkeksi elime cebime attirmamasi surekli ne icersin demesi.Dedim sanirim Allah sesimi duydu bu konuda.Taaa ki sohbet arasinda benim tek kotu bir zaafim var kadinlar demesiyle benim suratim düştü 🙄Dedi bununla mucadele ediyorum ne zamandir flortoz bir yapim var dedi ama rahatsizim dedi bu durumdan.Tabi benim tum pozitif dusuncelerim o an nötrlesti.Durust olmasinin bu konuda güzel bir hareket oldugunu ama benim bunu bilerek bir iliskiye adim atabilecegimi sanmadigimi soyledim.O durumu aciklamaya calisti surekli kucuk yasta saclarinin dokuldugunu universite zamanina kadar kel oldugu icin asosyal ve özgüvensiz oldugundan falan bahsetti.Sonra kendini iletisim alaninda gelistirip o acidan eksigini kapatip kadinlarla o sekilde iletisim kurdugundan falan bahsetti😑Bu yaşına kadar da hicbir kadinin canini yakmamak icin evlenmediginden bahsetti.Ama tabi bu kadin zaafi olmasinin nedenini aciklamazdi benim icin.Tabi ki kendisini kibarca reddedip eve birakmasini istedim ve sohbetinin cok guzel oldugunu istedigi zaman da sohbet edebilecegimizi soyleyip baska turlu gorusmemek uzere ugurladim kendisini🙈İlk kez fiziksel ozelliklerine bakmadan biriyle sansimi denemek istedim ama o da bu cesit cikti demek ki tip hic bir acidan onemli degilmis😅Erkekler her bedende aynı maalesef🙈Halbuki etkilenmistim de cok ama bu zaafini bilerek de ben adim atsaydim bile bile lades demek gibi yeni bir travmaya yelken acacaktim.😅

Son düzenleme:
Merhaba yaklasik 1,5 yildir ayril baris suren bir iliskim var.Surekli birbirimizi engelleyip engelleri kaldirdigini goren tarafin yazmadiyla tekrar konusmaya basliyoruz.En son tartismamiz cok siddetli olmustu ve ben kendisine hakaret edip ayrilmistim daha sonra ozur diledim mesaj atip aylar sonra ve 5ay tekrar konusmaya basladik ama bu sefer de mesafe girdi aramiza dogu illerinden birine atandi ve benden benim icin hos olmayan bir sey talep etti sexting🫣Ben de bunu kabul edecek bir karakterde olmadigimi zaten aramizda da mesafe oldugunu arkadasca deneyelim mi bu sefer de dedim cunku anlasamiyorduk hic bir sekilde.O da kabul etti.Bu arada da bayram tatili nedeniyle buraya gelip 2 hafta kalacakti ve arkadasca da gorusecektik.20 gun boyunca instagramdan sadece hikayelerimize bakip iletisime gecmiyorduk.Taaa ki ben takipcilerinde birini gorene kadar😑İlk ayrildigimizda 1ay boyunca bir kizla gorusmustu onu eklemisti tekrar.Bunu gorunce iyice kendimi degersiz hissettim cunku beni surekli bu sekilde degersiz hissettirmesi nedeniyle anlasamayip kavga ediyorduk.Ben de WhatsApptan kendisine o kizla tekrar takiplestigini gordugumu bunca zaman beni degersiz hissettirdigini cabalamadigini hic bir sey icin ve bunu gordukten sonra artik arkadasca da kalamayacagimi soyleyip instagramindan ciktim.Ondan bir cevap bekledim bir aciklama ama o instagramdan direkt engelledi beni😞Ben de tabi WhatsApptan engelledim sonra o da beni engellemis.Bu arada buraya geldi ve hic ileyisim kurmadik.Gotmeden 1 hafta once ilk instagramdan engeli kaldirmis.Gitmeden bir gun once de WhatsApptan kaldirmis.Dun de instagramdaki takipcilerini 600kusurden 400e dusurmus ben WhatsApptan engeli kaldirmadim instagramdan zaten engellememistim oyle duruyor.Sizce ne yapmaya calisiyor.Beni bu zamana kadar cok aglatti cok degersiz hissettirdi ve ona karsi cok ahim var.
Allah aşkına el ele tutuşup kreşe gidin, orda öğretmene anlatırsınız derdinizi.

Ahın olması bir şey ifade etmez, genelde böylelerinin yanına kâr kalıyor hayatına devam ediyor sen de üzüldüğünle ağladığınla kalıyorsun. Boşuna kendini yıpratma önüne bak.

Sizi değersiz hissettiren biriyle neden toksik bir iletişimi sürdürmek istiyorsunuz? Yazık değil mi size?
Bırakın kendi kendine oyalansin dursun. Size değer verecek, saygı duyacak ve sizin de saygı duyduğunuz biriyle birlikte olun
Haklisiniz ben de farkindayim ama maalesef vazgecmek kolay olmuyor birine baglandiktan sonra.Kac kere de denedim unutmak icin 5 ay hic iletisime de gecmedim acı ceksem de. Ben herkese karsi kolay kolay bir sey hissedebilen biri de degilim baglandi mi tam baglaniyorum.Cok da dua ettim Allah'a unutayim diye hatta baska biriyle deneyeyim dedim olmuyor.Keske kolayca unutmanin bir yontemi olsa.Bu da benim sinavim sanirim

Kendini temizlemeye çalışıyor. Dönüş yakındır 🤣
Ya da diğer ihtimal bir sevgili yapmıştır
Donus yapsa da artik maalesef o son yaptigi artik son damla olur ya bende de oyle oldu. Sadece nasil unutacagim kalbimden cikaracagim cok kotu bir durum aslinda kendi acizligime üzülüyorum😞

Haklisiniz ben de farkindayim ama maalesef vazgecmek kolay olmuyor birine baglandiktan sonra.Kac kere de denedim unutmak icin 5 ay hic iletisime de gecmedim acı ceksem de. Ben herkese karsi kolay kolay bir sey hissedebilen biri de degilim baglandi mi tam baglaniyorum.Cok da dua ettim Allah'a unutayim diye hatta baska biriyle deneyeyim dedim olmuyor.Keske kolayca unutmanin bir yontemi olsa.Bu da benim sinavim sanirim

Kendi başınıza yapamıyorsaniz arkadaşlarınızdan destek isteyin. Psikoterapi alın. Uzun vadede bu ilişki sizi mahveder. Bugün canınızın yanmasına izin verin ki hayatiniz tamamen mahvolmasin

Kendi başınıza yapamıyorsaniz arkadaşlarınızdan destek isteyin. Psikoterapi alın. Uzun vadede bu ilişki sizi mahveder. Bugün canınızın yanmasına izin verin ki hayatiniz tamamen mahvolmasin
Arkadaslariniz da maalesef sizi bir yere kadar dinliyorlar hakli olarak onlar da bile bile neden barisiyorsun diyorlar ve artik utaniyorsun sıkıntını acını paylasmaya.Terapi de maalesef birkere denedim o 5 aylik surecte ilac kullandim oyle sakin durabildim.Psikolog ucretleri de malum bir yere kadar gidebiliyorsunuz.Bu surecte bence cocukluktan kalma travmatik bir durum oldugu icin cok uzun surecek bir surec benimki.Tek carem gercekten bana deger verecek onu unutturacak birini bulmak bence yoksa ben bu boslukta hep boyle duzelir belki diye bekleyecegim

Arkadaslariniz da maalesef sizi bir yere kadar dinliyorlar hakli olarak onlar da bile bile neden barisiyorsun diyorlar ve artik utaniyorsun sıkıntını acını paylasmaya.Terapi de maalesef birkere denedim o 5 aylik surecte ilac kullandim oyle sakin durabildim.Psikolog ucretleri de malum bir yere kadar gidebiliyorsunuz.Bu surecte bence cocukluktan kalma travmatik bir durum oldugu icin cok uzun surecek bir surec benimki.Tek carem gercekten bana deger verecek onu unutturacak birini bulmak bence yoksa ben bu boslukta hep boyle duzelir belki diye bekleyecegim

Toplum sağlığı merkezlerinde ücretsiz psikolog var. Devlet hastanesinde psikiyatriye sizi psikologa sevk etmesini söylerseniz o da ücretsiz.

Bir erkekten kurtulmak için başka bir erkeğe siginmayin. Siz tek başınıza da ayakta kalabilirsiniz

Ahın olması bir şey ifade etmez, genelde böylelerinin yanına kâr kalıyor hayatına devam ediyor sen de üzüldüğünle ağladığınla kalıyorsun. Boşuna kendini yıpratma önüne bak.
Evet maalesef olan hep hassas kalplilere oluyor.Keske kolayca unutulabilecek bir yontem olsa

X