Her yerden engelini kaldirip instagram takipcilerini azaltan eski sevgili..

Merhaba yaklasik 1,5 yildir ayril baris suren bir iliskim var.Surekli birbirimizi engelleyip engelleri kaldirdigini goren tarafin yazmadiyla tekrar konusmaya basliyoruz.En son tartismamiz cok siddetli olmustu ve ben kendisine hakaret edip ayrilmistim daha sonra ozur diledim mesaj atip aylar sonra ve 5ay tekrar konusmaya basladik ama bu sefer de mesafe girdi aramiza dogu illerinden birine atandi ve benden benim icin hos olmayan bir sey talep etti sexting🫣Ben de bunu kabul edecek bir karakterde olmadigimi zaten aramizda da mesafe oldugunu arkadasca deneyelim mi bu sefer de dedim cunku anlasamiyorduk hic bir sekilde.O da kabul etti.Bu arada da bayram tatili nedeniyle buraya gelip 2 hafta kalacakti ve arkadasca da gorusecektik.20 gun boyunca instagramdan sadece hikayelerimize bakip iletisime gecmiyorduk.Taaa ki ben takipcilerinde birini gorene kadar😑İlk ayrildigimizda 1ay boyunca bir kizla gorusmustu onu eklemisti tekrar.Bunu gorunce iyice kendimi degersiz hissettim cunku beni surekli bu sekilde degersiz hissettirmesi nedeniyle anlasamayip kavga ediyorduk.Ben de WhatsApptan kendisine o kizla tekrar takiplestigini gordugumu bunca zaman beni degersiz hissettirdigini cabalamadigini hic bir sey icin ve bunu gordukten sonra artik arkadasca da kalamayacagimi soyleyip instagramindan ciktim.Ondan bir cevap bekledim bir aciklama ama o instagramdan direkt engelledi beni😞Ben de tabi WhatsApptan engelledim sonra o da beni engellemis.Bu arada buraya geldi ve hic ileyisim kurmadik.Gotmeden 1 hafta once ilk instagramdan engeli kaldirmis.Gitmeden bir gun once de WhatsApptan kaldirmis.Dun de instagramdaki takipcilerini 600kusurden 400e dusurmus ben WhatsApptan engeli kaldirmadim instagramdan zaten engellememistim oyle duruyor.Sizce ne yapmaya calisiyor.Beni bu zamana kadar cok aglatti cok degersiz hissettirdi ve ona karsi cok ahim var.
Hayatınızı bu boş adama ah etmekle mi gecireceksiniz ?

seni değersiz hissettirenle işin olmasın. zaten dengesizmiş adam da.
3 senemi çöp ettim değersizleştirildiğim ilişkide, bende alışkanlıklar bağlılık yok evlencez yok düzelir dedim yıllarım heba oldu. sizin araya başkaları da girmiş adam zaten sorunlu. psikolojik destek al bu mantıktan çık lütfen.

Artık alırsın o seni etkiliyordu
muhakkak onun da etkisi olmuştur ama kendim de çok isteksizim bu aralar
hazır hissettiğim zaman tanışıcam birileriyle sanırım
geçenlerde görüştüm biriyle ama sıfır elektirik. karşımdaki ilk başta çok istekliydi
fakat eşek değil sonuçta bendeki enerji ona da geçmiş olacak ki o da azalttı ilgisini

O beni engelledi ben onu engelledim o engeli kaldırdı ben kaldırdım 😮‍💨😮‍💨

muhakkak onun da etkisi olmuştur ama kendim de çok isteksizim bu aralar
hazır hissettiğim zaman tanışıcam birileriyle sanırım
geçenlerde görüştüm biriyle ama sıfır elektirik. karşımdaki ilk başta çok istekliydi
fakat eşek değil sonuçta bendeki enerji ona da geçmiş olacak ki o da azalttı ilgisini
Yaz geldi yap bi manita tadını çıkar :)

Adam senle takılırken eski takıldığını eklemiş yani daha ne diyelim ki.
Bu kadar karışık işe döndüyse o ilişkiden bir cacık olmaz artık sal gitsin
Hepimizin zamanında " ama çok bağlandım çok özeldi o olmadan yaşayamam artık" dediğimiz hayvan gibi üzülüp depresyona girdiğimiz ilişkilerimiz olmuştur ama bak üstüne kaç kişiler geldi geçti:)

Hayir aslinda hayatimda onu istemiyorum kesinlikle de unutmak istiyorum cunku beni mutlu edebilecek olgunlukta ve yapida biri degil.Sadece ona baglanmamin nedeni aramizda cok farkli bir cekim olmasi onda da o his var sanirim hani birini surekli yaninda istersin sesi yuzu hic aklindan cikmaz ama yan yanayken de anlasamazsin.O hissi yastacak tekrar biri ciksa karsima eminim arkama bile bakmadan kacarim bagimlilik gibi bir sey bu sigara gibi dusunun Zararli oldugunu biliyorsunuz ama birakamiyorsunuz da o da sizi icten ice bitiriyor ya o sekilde.Bu bagimliliktan kurtalaniyirum sadece su an.

Hayir aslinda hayatimda onu istemiyorum kesinlikle de unutmak istiyorum cunku beni mutlu edebilecek olgunlukta ve yapida biri degil.Sadece ona baglanmamin nedeni aramizda cok farkli bir cekim olmasi onda da o his var sanirim hani birini surekli yaninda istersin sesi yuzu hic aklindan cikmaz ama yan yanayken de anlasamazsin.O hissi yastacak tekrar biri ciksa karsima eminim arkama bile bakmadan kacarim bagimlilik gibi bir sey bu sigara gibi dusunun Zararli oldugunu biliyorsunuz ama birakamiyorsunuz da o da sizi icten ice bitiriyor ya o sekilde.Bu bagimliliktan kurtalaniyirum sadece su an

Peki siz nasil vazgecttiniz?
davranışlarını düzeltmemesi ve hep aynı kısır döngüde olmamız beni tüketti
bizim aramız bozuluyordu ve birkaç hafta sonra hiçbir şey olmamış gibi yazıyordu
bende her defasında cevap veriyordum, görüşüyorduk falan
2 gün iyiyse 3. gün mutlaka büyük kavga ediyorduk
en son yine bozuştuk çok kalbimi kırdı
insan gibi özür dilemediği sürece onunla konuşmayacağım diye bi karar aldım
1 ay kadar sonra yazdı ama olması gereken tarzda değildi
abuk sabuk bahanelerle yazdı yani yok bişey soracakmışmış da bilmem ne
ben de cevapsız bıraktım o da çekti kendini
benim tükenmemle vazgeçmiş oldum yani

Haklisiniz ben de farkindayim ama maalesef vazgecmek kolay olmuyor birine baglandiktan sonra.Kac kere de denedim unutmak icin 5 ay hic iletisime de gecmedim acı ceksem de. Ben herkese karsi kolay kolay bir sey hissedebilen biri de degilim baglandi mi tam baglaniyorum.Cok da dua ettim Allah'a unutayim diye hatta baska biriyle deneyeyim dedim olmuyor.Keske kolayca unutmanin bir yontemi olsa.Bu da benim sinavim sanirim
bunlar benim kurduğum cümleler. aynı. böyle bir ilişkim beş sene sonunda bitti ve o kızlardan biriyle nişanlandı.

davranışlarını düzeltmemesi ve hep aynı kısır döngüde olmamız beni tüketti
bizim aramız bozuluyordu ve birkaç hafta sonra hiçbir şey olmamış gibi yazıyordu
bende her defasında cevap veriyordum, görüşüyorduk falan
2 gün iyiyse 3. gün mutlaka büyük kavga ediyorduk
en son yine bozuştuk çok kalbimi kırdı
insan gibi özür dilemediği sürece onunla konuşmayacağım diye bi karar aldım
1 ay kadar sonra yazdı ama olması gereken tarzda değildi
abuk sabuk bahanelerle yazdı yani yok bişey soracakmışmış da bilmem ne
ben de cevapsız bıraktım o da çekti kendini
benim tükenmemle vazgeçmiş oldum yani
Peki o hisleriniz nasil bitti.Ben ozellikle sabah kalktığımda cok kotu hissediyorum kalbim agriyor karin ve kalbimin arasinda sanci aglama hissi oluyor.Benim uzuldugum nokta kandirilmak.Benimle onun arasindinda 5 yil yas farki var ben buyugum ve ayrica bir cocugum var 5yil once bosandim ve annemi de kaybettim bu surecte.Bu yasadigim dirumkari bilerek geldi bana ve o zorladi iliskiye ben istemiyordum hem yas hem yasanmisliklar nedeniyle.Ben seni uzmem kirmam dedi ama her seferinde beni degersiz hissettirip en son yasca buyuk olmami bile yuzume vurdu😞Lutfen bunu okuyankar yadirgamasinlar beni ben de olmayacagini bikiyordum badinda ama kendisi cok israr etti Ben de adam gibi adam zannetmistim başlarda ama maalesef boş cikti.Ama bu sefer de ben baglandim

bunlar benim kurduğum cümleler. aynı. böyle bir ilişkim beş sene sonunda bitti ve o kızlardan biriyle nişanlandı.
Ben de o sekilde gorecegim sanirim yakinda.İnstagram takipcilerini azaltması da kesin artik ciddi bir iliskiye baslamasi.Ahim var dememin nedeni de beni basta iliskiye zorlayip sonra hicbir sey icin cabalamamasi.Yani bir insana umut verip yari yolda birakmak.Sizin durumda da mutlu olabilecegini dusunmuyorum eski sevgilinizin.Cunku birinin mutsuzlugu uzerine mutsuzluk kurulmaz

Peki o hisleriniz nasil bitti.Ben ozellikle sabah kalktığımda cok kotu hissediyorum kalbim agriyor karin ve kalbimin arasinda sanci aglama hissi oluyor.Benim uzuldugum nokta kandirilmak.Benimle onun arasindinda 5 yil yas farki var ben buyugum ve ayrica bir cocugum var 5yil once bosandim ve annemi de kaybettim bu surecte.Bu yasadigim dirumkari bilerek geldi bana ve o zorladi iliskiye ben istemiyordum hem yas hem yasanmisliklar nedeniyle.Ben seni uzmem kirmam dedi ama her seferinde beni degersiz hissettirip en son yasca buyuk olmami bile yuzume vurdu😞Lutfen bunu okuyankar yadirgamasinlar beni ben de olmayacagini bikiyordum badinda ama kendisi cok israr etti Ben de adam gibi adam zannetmistim başlarda ama maalesef boş cikti.Ama bu sefer de ben baglandim
valla açıkçası hislerim bitmedi
şey hissi çok oluyor bende
biraz insan olsaydı da güzelce geçinip gitseydik şu an yanımda olsaydı diye geçiriyorum aklımdan
güzel şeyleri keşke onunla yapıyor olsaydım keşke bunlar yaşanmasaydı da iyi anlaşsaydık böyle olmasaydı diyorum kendi kendime
ama yapacak bişi yok
tekrar kısır döngüye düşmek benden götürüyor
ben tamamen belirsizlikte bıraktım veda etmedim bitti bile demedim bi daha görüşmeyelim vs demedim
numarasını silmedim duruyor hatta iş hesabı var hala takip ediyorum falan
hatta çok yakın bi arkadaşı var onun tel no bile duruyor bende
ama daha da devam edecek takatim yok napayım bugün üzülürüm yarın düzelirim elden bişi gelmiyor
ben çok zor seven ve zor bağlanan biriyim
bi daha kime nasıl bağlanırım ne zaman olur bilmiyorum ama zaman içinde benimde duygularım bitecek elbet
ben kimleri kimleri unuttum bu da geçer yahu diyorum napiim

X