Her yerden engelini kaldirip instagram takipcilerini azaltan eski sevgili..

Erkek arkadaşınız ne narsist birisi ne de onda ağınız var. Her şeye siz izin veriyorsunuz oda yapıyor. Yaptıklarına önce tepki gösterip iletilmişi kesiyorsun sonra tekrar devam eden sizsiniz. Bu döngü böyle devam etmiş. Bana kızmayın ama ne yaşıyorsanız zayıf iradeniz yüzünden yaşıyorsunuz. Biraz mantıklı düşünürseniz tekmeyi basmak hiçte zor değil.
Tamamen haklisiniz iste ben de bu acizligime uzuluyorum cozum bulabilsem zaten bunca aciyi yasatan birine bu kadar baglanmaz cok tan onume bakmistim.Her sabah birini dusunerek aciyla uyanmak gercekten cok yorucu

Engeli kaldırması her zaman sizinle görüşmek istediği anlamına gelmez. Örneğin ben bekarken birlikte olduğum erkeklerin engelledikleri listesine de bakardım. Whatsaptan instagramdan vs.
Belki yeni bir sevgili yaptı ve o da listede eski görüştüklerini görmesin diye tüm kızların engelini kaldırdı? E sevgilisi olunca takipçilerini de azalttı haliyle denetim geldi. Yani her şey sizinle ilgili olmayabilir.

Dönüş yaparsa ikna edilmen çok kolay gibi duruyor bu fırsatı kaçırmayabilir kırar yine gider. Her zaman böyledir. Takip ediyorsunuz hala malesef.

Dönüş yaparsa ikna edilmen çok kolay gibi duruyor bu fırsatı kaçırmayabilir kırar yine gider. Her zaman böyledir. Takip ediyorsunuz hala malesef.
Evet bundan once hep kabul ettim bu sefer geri donse de kesin kararlıyım cunku daha once bu tarz bir sey yasamamistim.Normal tartışıp ayrilipbarisiyorduk.Ama bu seferki durum cok baska o boslukta hemen eskisiyle takiplesmesi benim artik cizgim oldu.Bunun hicbir aciklamasi ve affi da olamaz bana gore.Bundan daha onceki erkek arkadasimi da 2 sene beklemistim tam.Taa ki onun resmini baska bir kizla gorene kadar.O zaman duygularım gitmisti.Sanirim onu da baskasiyla gormem evet canimi ilk cok yakacak ama sonra gozun gordugunu kalp kabul etmiyor bir sure sonra kabulleniyor. Keske biriyle de fotografini da gorsem diye bile dua ediyorum o zaman tamamen bitecegini dusunuyorum.Digeri nasil bittiyse..

Evet bundan once hep kabul ettim bu sefer geri donse de kesin kararlıyım cunku daha once bu tarz bir sey yasamamistim.Normal tartışıp ayrilipbarisiyorduk.Ama bu seferki durum cok baska o boslukta hemen eskisiyle takiplesmesi benim artik cizgim oldu.Bunun hicbir acikla
masi ve affi da olamaz bana gore.Bundan daha onceki erkek arkadasimi da 2 sene beklemistim tam.Taa ki onun resmini baska bir kizla gorene kadar.O zaman duygularım gitmisti.Sanirim onu da baskasiyla gormem evet canimi ilk cok yakacak ama sonra gozun gordugunu kalp kabul etmiyor bir sure sonra kabulleniyor. Keske biriyle de fotografini da gorsem diye bile dua ediyorum o zaman tamamen bitecegini dusunuyorum.Digeri nasil bittiyse..

Bakış açın yanlış. 2 yıl beklemek ne demek insanlar yeni hayat kurarken unutmak için bekleyecek misin? illa onun birisi mi olacak hayatında senin neden olmasın ondan önce? Hem ben sosyal medyada hiç belli etmem sevgilim olsa da flört ederim belli etmem falan evlenince edebilirim.
Sen böyle kimseyle foto koymuyor hayatında biri yok diye düşünürsen çok kaybedersin. Ya 5 yıl koymasa? Ayrıldığın zaman bir yas süreci tanırsın kendine. Ama sonra hayatına bakarsın. Bakış açını lütfen değiştir.

Engeli kaldırması her zaman sizinle görüşmek istediği anlamına gelmez. Örneğin ben bekarken birlikte olduğum erkeklerin engelledikleri listesine de bakardım. Whatsaptan instagramdan vs.
Belki yeni bir sevgili yaptı ve o da listede eski görüştüklerini görmesin diye tüm kızların engelini kaldırdı? E sevgilisi olunca takipçilerini de azalttı haliyle denetim geldi. Yani her şey sizinle ilgili olmayabilir.
Ama daha konusmayi keseli 1ay oldu bu kadar kisa bir surede ne kadar birini taniyacak ki ondan cekinip engel listesini temizlesin Benim engel listemde unuttugum o kadar kisi var ki umrumda olmadiklari icin orada kalmislar oyle aklima bile gelmiyor.Bana bu dusuk ihtimal gibi geliyor ki kendisi hayatta birine telini kurcalatacak bir yapida da degil.Ama ihtimal dahilinde de tabi✌🏼

Bakış açın yanlış. 2 yıl beklemek ne demek insanlar yeni hayat kurarken unutmak için bekleyecek misin? illa onun birisi mi olacak hayatında senin neden olmasın ondan önce? Hem ben sosyal medyada hiç belli etmem sevgilim olsa da flört ederim belli etmem falan evlenince edebilirim.
Sen böyle kimseyle foto koymuyor hayatında biri yok diye düşünürsen çok kaybedersin. Ya 5 yıl koymasa? Ayrıldığın zaman bir yas süreci tanırsın kendine. Ama sonra hayatına bakarsın. Bakış açını lütfen değiştir.

2 yil da ayril baristi onunla da yani onu da belki hatasinin farkina varir diye bekledim hep ki o benim ilkokul arkadasimdi.İste herkesin yapisi farkli oluyor bakis acim doğru degil ama ben baglandi mi cabuk kestirip atamiyorum hep bir sans veriyorum cunku gercekten yurekten bir seyler hissedebileceğiniz birilerini bulmak bu zamanda cok zor.Buldu mu da kaybetmek istemiyorum.Ama bu da gececek bir sekilde biliyorum insallah da en kisa zamanda son bulur bu aci benim icin🙏🏻

2 yil da ayril baristi onunla da yani onu da belki hatasinin farkina varir diye bekledim hep ki o benim ilkokul arkadasimdi.İste herkesin yapisi farkli oluyor bakis acim doğru degil ama ben baglandi mi cabuk kestirip atamiyorum hep bir sans veriyorum cunku gercekten yurekten bir seyler hissedebileceğiniz birilerini bulmak bu zamanda cok zor.Buldu mu da kaybetmek istemiyorum.Ama bu da gececek bir sekilde biliyorum insallah da en kisa zamanda son bulur bu aci benim icin🙏🏻

Bende bağlanan biriyim ama zehirli ilişkileri erken atlatmamız gerek bağlılık değil bağımlılık halini alıyor.✔️

Hmm toksiklik... Bayılırım... çünkü ben de öyleyim 😅 bu derece yaşamadım ama sizi çok iyi anlıyorum. keşke hemen unutulabilse

Anlıyorum zor bir süreç geçiriyorsun duygularını kabullenmekte zorlanıyorsun. Fakat 1-2 sene sonra bu aynı düşüncede olacağın anlamına gelmez. Hepimiz o yollardan geçtik sende o yollardan geçmişsin biraz zaman öldü gitti benim için diye kafadan at. Ahın olmanla bir seyi degistirmiyor, terapi alsanız bu zor süreclerini seni hızla atlatır sonra kendi haline hayatına devam etmis olursunuz bu bir sürectir gecicek hepsı 🌺 simdi istedigin kadar agla sonra istesende aglayamayacaksin aglaman bitince artık kendini hırpalamayı birakıp hobi isleri ugrasabilirsin.

Normalde böyle konusmam kabayımdır 🥴 yahu sana deger vermeyen erkegi napacaksin tasma mi takacan derdim? 😅

Ama daha konusmayi keseli 1ay oldu bu kadar kisa bir surede ne kadar birini taniyacak ki ondan cekinip engel listesini temizlesin Benim engel listemde unuttugum o kadar kisi var ki umrumda olmadiklari icin orada kalmislar oyle aklima bile gelmiyor.Bana bu dusuk ihtimal gibi geliyor ki kendisi hayatta birine telini kurcalatacak bir yapida da degil.Ama ihtimal dahilinde de tabi✌🏼

1 ay erkek için gayet uzun bi süre. Çok da yakından tanımasına gerek yok kız güzelse zaten köpek oluyorlar afedersin :) kız telefonuna bakıcam diye şart koşmuşsa kızı kaybetmemek için baktırabilir bi de zaten çok yenilerse kızdan alacağı hedeflere ulaşmamıştır henüz ondan dolayı gözüne girmek için her şeyi yapar bu erkekler. Senin engel listende unuttukların olabilir ama bu durum erkeklerde böyle işlemiyor malesef :) kesin demiyorum ama bence bu düşük bir ihtimal da değil. Bir de genç kızların yok engelini kaldırdı yok fotosunu kaldırdı yok bana mesaj mı veriyor mu diye herşeyden mesaj aramasına ben çok üzülüyorum çünkü bi erkek konuşmak isterse konuşur yazmak isterse yazar onlar bu kadar düşünmüyorlar çok düzler

1 ay erkek için gayet uzun bi süre. Çok da yakından tanımasına gerek yok kız güzelse zaten köpek oluyorlar afedersin :) kız telefonuna bakıcam diye şart koşmuşsa kızı kaybetmemek için baktırabilir bi de zaten çok yenilerse kızdan alacağı hedeflere ulaşmamıştır henüz ondan dolayı gözüne girmek için her şeyi yapar bu erkekler. Senin engel listende unuttukların olabilir ama bu durum erkeklerde böyle işlemiyor malesef :) kesin demiyorum ama bence bu düşük bir ihtimal da değil. Bir de genç kızların yok engelini kaldırdı yok fotosunu kaldırdı yok bana mesaj mı veriyor mu diye herşeyden mesaj aramasına ben çok üzülüyorum çünkü bi erkek konuşmak isterse konuşur yazmak isterse yazar onlar bu kadar düşünmüyorlar çok düzler
Evet, erkekler umursamayınca engellemiyor. Engelliyorsa durum naziktir. Engel kalktıysa artık onun için duygusal bir tehlike olmaktan çıkmışsındır.

engeli kaldırdıysa yakında yoklamak için bi msj falan atar
ama bu ilişkiden bi cacık olmaz hep aynı döngüde takılır kalırsınız

engeli kaldırdıysa yakında yoklamak için bi msj falan atar
ama bu ilişkiden bi cacık olmaz hep aynı döngüde takılır kalırsınız
Evet zaten hep belki farkli olur diye kabul ettim ama bu son durum artık benim icin kabul edilemez oldu insallah da artik tamamen kurtulurum bu toksiklikten

Evet zaten hep belki farkli olur diye kabul ettim ama bu son durum artık benim icin kabul edilemez oldu insallah da artik tamamen kurtulurum bu toksiklikten
bende de vardı böyle bi toksik
en son bişey oldu bozuştuk
1 ay sonra aradı, yazdı falan ben cevapsız kaldım ölü taklidi yaptım
o günden beri sesi çıkmıyor

X