bu insanlar benden ne istiyor?

busecik23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2011
81
0
nişanda 1 bilezik bir de 3 lü setler oluyor ya küpe zincir yüzük ondan takıldı, vay anam neymiş takılarımı hiç beğenmemiş miş teyzemler:KK43: annem bezdirdi artık bi bilezik takılırmış mı?? bıktırdı artık dün sabah en sonunda aradım nişanlıma söyledim. düğüne kadr set alın dedi annem dedim. onlarda beşi biyerde ve 4 bilezik aldılar. kesinlikle almam dedi, en başta denişcekti dedi ben başkası onu desin bunu desin die bişi ypmam dedi ben aç gözlü ve doyumsuzmuşum :KK43: nelerle suçladı beni, ne olursa razı olucakmışım annemde tutturmuş vay sen hep onun dediğini yapıosun, birazda hayır de sesini çıkar al işte sesimi çıkardım 2 gndür aramıyor bile çok arada kalıyorum, ne diyeceğim, kime ne diceğimi şaşırdım artık :KK43: sürekli ağlıyorum.. aylık 2 milyar maaş alıyorum ben bunun için mi okudum millete set dilenmek için mi bikere bile kullanmayacağım bişey için mi bukadr mutsuzluk :KK43:( lanet olsun

Bilmiyorum bu dönemde nasıl etkiliyor dış etkenler.
Ama annenizin sözlerine bu kadar itibar etmeseydiniz keşke..
Mal mülk konusu bana çok ayıp gelir, kızarım da böyle konuların lafının edilmesine.

Anneniz de olsa bu kadar karışmamalı..
Kullanmayacağınız bir şeyi aldırmanın ne gereği var ki?

Bir şey isteyecekseniz de bu sizin istediğiniz bir şey olsun ki böyle olumsuz sonuçlar doğurmasın.
Nişanlınız sizin istemenize değil, başkasının isteğine göre hareket etmenize kızmış.

Annen keske devreye girmeseydi. Cok buyuk bir hata olmuş. Suna da emin ol ki evlendiğinde bu istekler senin basına kakilacak.

Lütfen kusura bakma , cok cok özür dilerim ama acgozlu bir aile tablosu cizmissiniz.

Annen keske devreye girmeseydi. Cok buyuk bir hata olmuş. Suna da emin ol ki evlendiğinde bu istekler senin basına kakilacak.

Lütfen kusura bakma , cok cok özür dilerim ama acgozlu bir aile tablosu cizmissiniz.

evet aynen öyle oldu :KK43: ne yazikkii :KK43: benimle ilgili fikirleri çok değişmiş onun da zaten :KK43:a nnemin dediği ise hala sen bişi istediğinde bak yapmıyor :KK43:

daha öncede annenizle ilgili sorunlarınız vardı sanırım fotoğraf meslesi ... yanlışta hatırlıyo olabılırım sanırım nişanlınızla aranız açıldı bu olanlara üzüldüm kötü olmuş.. ayrıca nişanlınız neden patlamış ki ne bıleyım bize de demişlerdi benm bizimki de gelip bize patlamıştı değişik insanlar işte umarım düzelir herşey....:26:

Son düzenleme:
daha öncede annenizle ilgili sorunlarınız vardı sanırım fotoğraf meslesi ... yanlışta hatırlıyo olabılırım sanırım nişanlınızla aranız açıldı bu olanlara üzüldüm kötü olmuş.. ayrıca nişanlınız neden patlamış ki ne bıleyım bize de demişlerdi benm bizimki de gelip bize patlamıştı değişik insanlar işte umarım düzelir herşey....:26:

evet aynen, önce foto şimdide bu ve daha bitmeyecek gibi görünüyor....

evet aynen, önce foto şimdide bu ve daha bitmeyecek gibi görünüyor....

öyle deme canım ya :KK43: çok zor bı durum ve güçlü olmana gerekn bı durum. tabıkı de bıtcek nşanlınla aranı iyi tutmaya çalış. biraz temkinli olman lazım tabıkıde bitcek düğün ne zmaan ciciş:KK54:

öyle deme canım ya :KK43: çok zor bı durum ve güçlü olmana gerekn bı durum. tabıkı de bıtcek nşanlınla aranı iyi tutmaya çalış. biraz temkinli olman lazım tabıkıde bitcek düğün ne zmaan ciciş:KK54:

2 eylül canım :) olursa inşş baksana teff gibi gergin millet :KK43: şimdi nişanlıma ne dicem anneme ne dicem off ne yapıcam

2 eylül canım :) olursa inşş baksana teff gibi gergin millet :KK43: şimdi nişanlıma ne dicem anneme ne dicem off ne yapıcam

a aaaa nedemek olursa niye hemen oludya bittiye getıryosun işi hem vazgeçmek o kadar kolaymıymış ki! hayırlısıyla inşallah 2 eylül demen lazım.. hem öyle karamsarlık için çok erken olur böyle şeyler umarım nişanlında uzatmaz :KK43: hadı anne yabancı değil açıklanır da diğer tafar hakkında zor durumda kalman normal ve üzücü :KK43: dua edelım inş. hemencicik düzelir :KK16:

walla kusura bakmada,
annen bu isi bitirmek icin elinden geleni yapiyor gibi,
herseyde bir sorun cikartiyor,
boylede olmazki karsidaki adamlar ellerinden geldigince yapar zaten ki
altinlar sizin yani annen ne karisiyor anlamadim:26:

walla kusura bakmada,
annen bu isi bitirmek icin elinden geleni yapiyor gibi,
herseyde bir sorun cikartiyor,
boylede olmazki karsidaki adamlar ellerinden geldigince yapar zaten ki
altinlar sizin yani annen ne karisiyor anlamadim:26:

aklınca beni düşünüyor(!) tabi teyzeleri mutlu etmek de önemliiiii, ya ben bu kadına laf anlatamıyorum, nasıl diyeyim okadar çok sorun buluyor ki artık bende bi yerde arayıp çocuğa patladım sonrada tartıştık diyorum neden tartıştınız ne dedi sana diyor anlatsam; kesin söylediklerinede başka bi kulp bulcak ona da bi ay laf etcek..

a aaaa nedemek olursa niye hemen oludya bittiye getıryosun işi hem vazgeçmek o kadar kolaymıymış ki! hayırlısıyla inşallah 2 eylül demen lazım.. hem öyle karamsarlık için çok erken olur böyle şeyler umarım nişanlında uzatmaz :KK43: hadı anne yabancı değil açıklanır da diğer tafar hakkında zor durumda kalman normal ve üzücü :KK43: dua edelım inş. hemencicik düzelir :KK16:

amin.. inşallah

aklınca beni düşünüyor(!) tabi teyzeleri mutlu etmek de önemliiiii, ya ben bu kadına laf anlatamıyorum, nasıl diyeyim okadar çok sorun buluyor ki artık bende bi yerde arayıp çocuğa patladım sonrada tartıştık diyorum neden tartıştınız ne dedi sana diyor anlatsam; kesin söylediklerinede başka bi kulp bulcak ona da bi ay laf etcek..

iliskinize 3.sahislari katmayin bu anne baba her kimse,
sen nasil mutluysan oyle devam ettir,
yani herseyide nisanlina yansitma,
annen demis set bilmem ne sen direk nisanlini arayip soylemissin
biraz annenide ikna etmeye calis,
hep arayipta annem sunu istiyor boyle diyor dersen,
nisanlin hem annenden sogur hemde senden yani annen ilerdede
evinede karisirsa hic sasma :KK14:

iliskinize 3.sahislari katmayin bu anne baba her kimse,
sen nasil mutluysan oyle devam ettir,
yani herseyide nisanlina yansitma,
annen demis set bilmem ne sen direk nisanlini arayip soylemissin
biraz annenide ikna etmeye calis,
hep arayipta annem sunu istiyor boyle diyor dersen,
nisanlin hem annenden sogur hemde senden yani annen ilerdede
evinede karisirsa hic sasma :KK14:

orası kesin zaten şimdikten geleceği görüyorum her şeye karışacaktır ve ben hep arada kalacağım aşırı sevgiden kaynaklanıyor gbi hissediyorum tek çocuğum tek kızım :KK43:

orası kesin zaten şimdikten geleceği görüyorum her şeye karışacaktır ve ben hep arada kalacağım aşırı sevgiden kaynaklanıyor gbi hissediyorum tek çocuğum tek kızım :KK43:

tek cocuksan ondan o zaman,
herseyin iyisi guzeli olsun istiyor galiba senin icin,
ama boyle isler daha kotuye gidecek,
birde kesin elalem ne der durumu vardir:KK31:

keşke annem diye aktarmasaydınız. çünkü erkekler başkalarının lafıyla hareket ettirilmekten hoşlanmazlar. sizin ortayı bulmanız gerekecek.

Bir erkek kardeşim var, düşünüyorum da yarın öbür gün nişanlısı "annem düğüne kadar set alsınlar diyor" derse alacağımız varsa da almayız ve içimiz soğur o kıza karşı. Bilmiyorum, ben böyle yetiştim, bana ters geliyor altın istenmesi.
Anneniz sizin mutlu olmanızı istemiyor içten içe. Aranızın açılması için uğraşıyor sanki. Eğer 3. kişilerin sözlerine kulaklarınızı tıkamazsanız ileride çok üzülürsünüz.

bencede annen bu kadar mudahale etmemelıydı.Takılan alınan satılan hersey zaten senın ve nısanlınında gucu oldugu kadar yapacagını dusunuyorum,cunku kımse kendıne laf ettımek ıstemez. ve bu dugun dernek olaylarında tarafların bırbırıne anlayıslı olması gerekır malum evlılıkler artık tek göz odaya olmuyor lüxün sınırları yok..

öncelikle çevrenizdekilerin bu konuda yorum yapmasına müsade etmeniz byük hata! Onlara ne!? Belki eşinizin durumu ona yetti,veya onlarda adet öyle. Siz çevrenizdekilerin sözüne söylentilerine göre mi yaşarsınız??

Annenizin bu konuda gaza gelmesi de büyük ayıp kusura bakmayın.Burada mühim olan sizin mutluluğunuz, elalelemin ağzının suyunu akıtıp gösteriş yapmak değil.

Hadi bunlar oldu diyelim, sizin nişanlınıza böyle demesi evet özür dilerim ama ben olsam ben de açgzlülük derim.Baştan belirtseydiniz madem...çocuk hhaklı valla.

Tamam herşeyde bir adet var ama herkesin adeti aynı değildir,bu yüzden öncesinde etraflıca konuşup orta yol bulunup anlaşılmalı ki daha sonra 'dedi ki..demiş ki..' durumları yaşanmasın.
Kaldıki 2tarafın da maddi gücüne göre yapılır bunlar. Zorla aldırmak da ne demek. Onlar sizi almıyor hanımefendi,siz de onu almıyorsunuz. Siz hayatlarınızı birleştiriyorsunuz..

çokk teşekkür ler yorumlar için kızlar az önce nişanlım geldi, oturduk konuştuk anlaştık barıştık orta yolu bulduk.. artık sen değil biz varız, dedi. bunu sakın unutma dedi kendi ailen bile olsa, biraz dik dur hemen yumşayıveriosun büyü artık biraz dedi, ilerde daha çok üzüleceğiz yoksa dedi ben nasıl hayır diyebiliyorsam bizimkilere karşı, senin fikirlerini kendi fikrim gibi kabul ettiriryorsam sende ağlamayı bırak, ikna etmeye çalış, dedi. ve ben mümkün olduğunca artık annem üzerinde çalışacağım.. tek çıkar yol o gibi gözüküyor..

X