Bu kadar kötü olmayı nasıl başarıyor

başka bir konuda da iki evlilik yapana neden ön yargılı oluyorsunuz diye eleştirmişlerdi bir yazarı
dur alıntılayıp yapıştırayım oraya :KK70:
Biz milletçe "ön yargı" ile "tespit" kelimelerinin anlamını karıştırıyoruz bence.

2. Kere boşanan adamın 3. Karısı olmam çünkü adam yürüyen sorundur cümlesi ön yargı değil tespittir.

Ne meraklıyız insanları ön yargılısın diye suçlamaya. Ayrıca şu durumda önyargılı olsam nedir ki yani. Adam 3 defadır boşanıyor
O mesele değil.

Ben on yargılıyım o mesele he mi🙄

Allah bizin kadınlarımıza akıl fikir versin.

3.es olmak şöyle dursun 2. Eş olmak da sıkıntılı
Bizim kadınlarimiz boşanmamak icin elinden geleni yapıyor. Buna rağmen kendini boşatan erkek net arızadır.

çünkü kendilerini bulunmaz hin kumaşı sanıyorlar
piremss (prens) zannediyorlar
tabiri caizse elin kızı da böyle yapınca zorlarına gidiyor haspamların

yakın zamanda ağlamayazırlamaya başlar affet dön çocuğumuz var vs
sakın kanmayın derim
Rabbim tez zamanda feraha çıkarsın inşallah
Amin sağolun.Cocugu öne sürerek dön demeleri meşhur zaten ama artık bu yaptıklarından sonra çocuk ajitasyonu işlemez bana

:KK43: neden böyle oluyor inanın anlamıyorum...Zülfü Livaneli nin bir sözü geliyor aklıma hep "sevişirken içiçe geçen solukları karışan, birbirine en yakın hale gelen insanların, sonradan bu kadar yabancılaşmasına, hatta can yakmaya çalışmasına hep hayret etmişimdir. " Önce en büyük haz sonra en büyük nefret ... İki günlük dünyada su kadınları mutlu etmek çok mu zor lanet olsun
Bu insan boşanma konusunda sözde çok medeniydi,o lafların içi boşmuş meğer.Mutsuz bir evlilikten sonra bir de bu şekilde psikolojik şiddete devam ediyor Allah akıl fikir versin.
Erkeklerde böyle si çok. Behlül ne demişti bihtere bunun adı aşk bihter sonra noldu...Erkekler kadar yanar döner görmedim bu hayatta.
Hep menfaat
Mesleğim gereği sayısız çekişmeli boşanma dosyası gördüm. Hiç şaşmaz. Çirkinleşmeyen kişi sayısı inanın çok azdır. O yüzden bu süreçte bunu nasıl yaptı, nasıl bu kadar kötü oldu diye kendinizi üzmeyin. Malesef çoğunlukla böyle.

Sadece naçizane tavsiyem siz iletişime geçmeyin mümkün oldukça, avukatınız vardır zaten. Süreç de uzun oluyor. Yıpratmayın kendinizi iletişime geçerek. Müşterek çocukla ilgili konular hariç muhatap olmamak en rahatı bence. Fikrim bu yönde ancak tabi ki karar sizin..

Keşke insanlar medeni bir şekilde, ortada çocuk olsun olmasın, bir ilişkinin bittiğini kabullenip, her iki tarafın da en az zararla atlatacağı süreçler yürütebilecek kadar olgun olsa.. Herkes kendi kalbinin ekmeğini yer diyorum artık..
Hayat size güzel yüzünü göstersin bundan sonra inşallah hep mutlu olursunuz 🙏🏻
Bu şikayetten beri çocuk dışında mecbur kalmadıkça iletişim kurmuyorum,gerek de olmuyor.Hatta engellemiştim anneme yazarak haber yolluyordu engeli kalsirsin diye turturdu.Cocuk için bile olsa çok rahatsız oluyorum zaten ona iki kelime yazmaktan.
Burada okuyurdum, çekişmeli yıpratıcıdir cümlesini ezberlemistim ama içeriği gerçekten korkunç.Bundan fazlasını bünyem kaldırmaz,inşallah İNSAN olur artık.
Amin çok teşekkür ederim ❤️
Bide kadınlara yılan derler yılanın babası bu erkekler pis çirkef Allah sabır versin sana
Tam yılan.Halbuki ben kendi Avukatıma en baştan belirtmiştim,ceza davası karıştırmayalım sakin diye.İyi niyetimi hiç hak etmiyor.Meslegim üzerinden yürümesi beni gerçekten bambaşka bir boyuta soktu, inanılır gibi değil.Onunla çocuk için bile olsa asla irtibat kurmayacagim.

Edepsiz mahluk... Erkek milletinin karşısına geçtiğin zaman böyle oluyor sadece eşin değil kaynana kayın peder vs çirkef ve iftira atıyor... Normal bir durum bu Kaynanan da veriyorsa gazı şahlanmıştır iyice..

Slm hanımlar.. Bir evlilikte yapılmaması gereken her şeyi yapan bir kişiyle (eş diyesim gelmiyor) anlaşmaya ikna olmadığı için çekişmeli boşanma davası açmak zorunda kaldım.Aldatma,evden kovma,hakaret, asagilama vs...

Cekismeli olunca bütün pisliklerini açıklamak zorunda kalıyorsunuz haliyle,ayrıca nafaka tazminat taleplerimiz de karşı tarafı aşırı sinirlendirdi ama ben çekişmeli sürece girmeyelim çocuk da etkilenmesin diye çok direttim kabul ettiremedim.Kendisi davanın reddini talep ediyor beni sanki çok seviyormuş gibi !

2,5 yaşında oğlumuz var benim yanımda kalıyor.Gecen ilk duruşma oldu nafakayı indirmek istedi avukatı ama hakim reddetti.

Esas meseleye gelecek olursam;bu sahis bana 5 ay önce bir tartışma sırasında yazdığım bir iki kelime sebebiyle hakaret davası açtı.Mesajlari hem eksik koydu,o konuya nasıl gelindiğini almadı,hem de aralarda kendi cümlelerini siliklestirip (okunmuyor)benimkileri koyulttu.Bu dava durusmasiz görülecek.Benden savunma ondan beyan dilekçesi istendi.Ben olayda eğer varsa karşılıklı hakaret ve de ağır tahrik olduğunu, mesajların eksik sunulduğunu, tamamını eke koydugumu yazdım.O ise ona iftira attığımı (mesajlar ortada ),bir öğretmen olarak ona hakaret ettiğimi ve bu mesleği icra etmemesi gerektiğinin düşünulerek en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum diye yazmış.

Ya şimdi size soruyorum: Bir insan çocuğunun annesine karşı nasıl bu kadar kötü olabilir bu kadar düşman olabilir ? Avukatım bu dilekçenin sonucu etkilemeyecegi görüşünde fakat ben asıl bu soruya takılıyorum: bir insan nasıl bu kadar vicdansız,kalpsiz, kötü,haset,fesat ve gaddar olabilir aklım almıyor.Ustelik ben çocuğu asla bugüne kadar yaptığı kötülüklere rağmen onu bu işten ayrı tutup mahkeme kararına bağlı kalmadan istediği gibi istediği kadar alıp götürmesine karışmayacak kadar iyi niyetli olduğum halde.
aslında insanlar ayrılırken gerçek karakterını gosterıyor ozamana kadar da bılemıyosunuz tabı nişanlıydım severek ayrıldım kötü şeyler yaşadık en çok ayrılık anında yaşadığımız tartışmalar davranışları ayrılma şeklimiz canımı acıtmıştı yıllarca kendime gelemedim sonra eşim çıktı karşıma ve şimdi herzaman ayrılma ihtımali oldugunu bılerek ınanın çokta guvenmeyerek yıkılmayacak şekilde yaşamaya çalışıyorum daha önce darbe yediğimden sanırım.Erkekler böyle bence kendinizi suçlamayın

Slm hanımlar.. Bir evlilikte yapılmaması gereken her şeyi yapan bir kişiyle (eş diyesim gelmiyor) anlaşmaya ikna olmadığı için çekişmeli boşanma davası açmak zorunda kaldım.Aldatma,evden kovma,hakaret, asagilama vs...

Cekismeli olunca bütün pisliklerini açıklamak zorunda kalıyorsunuz haliyle,ayrıca nafaka tazminat taleplerimiz de karşı tarafı aşırı sinirlendirdi ama ben çekişmeli sürece girmeyelim çocuk da etkilenmesin diye çok direttim kabul ettiremedim.Kendisi davanın reddini talep ediyor beni sanki çok seviyormuş gibi !

2,5 yaşında oğlumuz var benim yanımda kalıyor.Gecen ilk duruşma oldu nafakayı indirmek istedi avukatı ama hakim reddetti.

Esas meseleye gelecek olursam;bu sahis bana 5 ay önce bir tartışma sırasında yazdığım bir iki kelime sebebiyle hakaret davası açtı.Mesajlari hem eksik koydu,o konuya nasıl gelindiğini almadı,hem de aralarda kendi cümlelerini siliklestirip (okunmuyor)benimkileri koyulttu.Bu dava durusmasiz görülecek.Benden savunma ondan beyan dilekçesi istendi.Ben olayda eğer varsa karşılıklı hakaret ve de ağır tahrik olduğunu, mesajların eksik sunulduğunu, tamamını eke koydugumu yazdım.O ise ona iftira attığımı (mesajlar ortada ),bir öğretmen olarak ona hakaret ettiğimi ve bu mesleği icra etmemesi gerektiğinin düşünulerek en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum diye yazmış.

Ya şimdi size soruyorum: Bir insan çocuğunun annesine karşı nasıl bu kadar kötü olabilir bu kadar düşman olabilir ? Avukatım bu dilekçenin sonucu etkilemeyecegi görüşünde fakat ben asıl bu soruya takılıyorum: bir insan nasıl bu kadar vicdansız,kalpsiz, kötü,haset,fesat ve gaddar olabilir aklım almıyor.Ustelik ben çocuğu asla bugüne kadar yaptığı kötülüklere rağmen onu bu işten ayrı tutup mahkeme kararına bağlı kalmadan istediği gibi istediği kadar alıp götürmesine karışmayacak kadar iyi niyetli olduğum halde.
Dava açmakla iyi yapmışsın, mesleğini lekelemek istiyor ki işinden olasın, işinden olursan ona geri döneceğini sanıyor

Bu insan boşanma konusunda sözde çok medeniydi,o lafların içi boşmuş meğer.Mutsuz bir evlilikten sonra bir de bu şekilde psikolojik şiddete devam ediyor Allah akıl fikir versin.

Hep menfaat

Bu şikayetten beri çocuk dışında mecbur kalmadıkça iletişim kurmuyorum,gerek de olmuyor.Hatta engellemiştim anneme yazarak haber yolluyordu engeli kalsirsin diye turturdu.Cocuk için bile olsa çok rahatsız oluyorum zaten ona iki kelime yazmaktan.
Burada okuyurdum, çekişmeli yıpratıcıdir cümlesini ezberlemistim ama içeriği gerçekten korkunç.Bundan fazlasını bünyem kaldırmaz,inşallah İNSAN olur artık.
Amin çok teşekkür ederim ❤️

Tam yılan.Halbuki ben kendi Avukatıma en baştan belirtmiştim,ceza davası karıştırmayalım sakin diye.İyi niyetimi hiç hak etmiyor.Meslegim üzerinden yürümesi beni gerçekten bambaşka bir boyuta soktu, inanılır gibi değil.Onunla çocuk için bile olsa asla irtibat kurmayacagim.
Bencede kesinlikle iletişime geçme sonuna kadarda al acıma

Edepsiz mahluk... Erkek milletinin karşısına geçtiğin zaman böyle oluyor sadece eşin değil kaynana kayın peder vs çirkef ve iftira atıyor... Normal bir durum bu Kaynanan da veriyorsa gazı şahlanmıştır iyice..
Annesiyle büyümedi,samimi değiller,bir araya geldiklerinde onunla da kavga ediyorlar kadın da şikayetçi bundan.Tam cirkef

aslında insanlar ayrılırken gerçek karakterını gosterıyor ozamana kadar da bılemıyosunuz tabı nişanlıydım severek ayrıldım kötü şeyler yaşadık en çok ayrılık anında yaşadığımız tartışmalar davranışları ayrılma şeklimiz canımı acıtmıştı yıllarca kendime gelemedim sonra eşim çıktı karşıma ve şimdi herzaman ayrılma ihtımali oldugunu bılerek ınanın çokta guvenmeyerek yıkılmayacak şekilde yaşamaya çalışıyorum daha önce darbe yediğimden sanırım.Erkekler böyle bence kendinizi suçlamayın
Böyleleri bütün insanlara güvenini çekip alıyor zaten

Tc erkeği bi kere de şaşırt be demek istiyorum 🤦🏼‍♀️ boşanmada hepsi canavara dönüşuyor
bu sitede ne kadar erkek düşmanı var. önce kendinize bakın. mutlu olan gayet mutlu oluyor. unutmayın. sinek pisliğe konar. kötüleri sizi buluyorsa siz pisliksinizdir :)

Bizim erkeklerimizin tamami ruh hastası çünkü.

Hakaretten hiçbir şey çıkacağını düşünmüyorum. Cekişmeli bosanmalar sevgi sözcükleri ile gerçekleşmiyor. Birbirine hakaret edecek durumda olduğunuz icin çekişmeli bosaniyorsunuz.

Elinde daha iyi bir sebep olsaydı onu kullanırdı... ama onun elindeki tek koz sizin ona haraket etmeniz. O da boş. Bi şey çıkmaz ondan.

Biraz sabırlı olmak lazım. Hukukta bu isler yavas ilerliyor. Ama sonunda hedefe ulaşıyor.

Allah yardımcınız olsum.
unutmayın ki erkekleri de annesi yetiştiriyor. erkeklerimiz hastaysa durduk yere hasta olmuyor. asıl hasta olan sizin zihniyetinizdir. bu yazdıklarınızı internette bir erkek, kadına yazsa linç yer dışlanır terörist ilan edilir. burada kadınlar birleşmiş erkekleri kötülüyor 7/24 :KK70: hepsinin ortak noktası da leş hayatları olması. leş olan sizsiniz demek ki. kötüleri sizi buluyor

unutmayın ki erkekleri de annesi yetiştiriyor. erkeklerimiz hastaysa durduk yere hasta olmuyor. asıl hasta olan sizin zihniyetinizdir. bu yazdıklarınızı internette bir erkek, kadına yazsa linç yer dışlanır terörist ilan edilir. burada kadınlar birleşmiş erkekleri kötülüyor 7/24 :KK70: hepsinin ortak noktası da leş hayatları olması. leş olan sizsiniz demek ki. kötüleri sizi buluyor
Sen kimsin 21 dk önce üye olmussun du bakalım bir kibleyelim :işsiz:

Siz dimdik durun, maalesef mevzu boşanma olunca erkek denen türün birçoğu bu tavırları sergiliyor.. Çocuk umurlarında olmuyor, yeterki onların istediği olsun, dövsün, sövsün, küçük düşürsün, aşağılasın ama karısı ona ses çıkarmasın istiyorlar…Hakkınızı alın , evladınızla mutlu, huzurlu bir hayat yaşayın.. Bu karakterdeki adamın yapacağı babalık onun olsun.. Güçlü olun , kendinizi sindirtmeyin , asla korktuğunuzu , yorulduğunuzu belli etmeyin , umarım çok çok mutlu olursunuz , Allah yardımcınız olsun..

X