Anlaşmalı mı çekişmeli mi; boşanma aşaması

Ailen çocuğuna bakabilecek durumdaysa çalış, vermezler asla haklarını verirler mi hiç.. Keşke 1.5 sene sabretmişken biraz daha dayansaydın haklarının hepsini alırdın belki sonunda.

Malesef bu öküzleri biz seçtik, ben ilk zamanlar o şöyle yaptı ama o yaptı diye kızıyodum ama sınırlarımı korumadıgım için bu öküz geldi, bi daha kendimi asla kimseye bukadar ezdirmem. mağdur edebiyatını bırakıp güçlü olalım, bize bizden başka kimseden fayda yok kardeşim..

ben o anlasmalıya yanaşsın diye çekişmeli başlattım ama dayanamıcak gibi olursam süreç uzarsa kestirip atmayı dusunuyorum. yinede o anlaşmalıya yanaşacak gibi geliyor içimden bilmiyorum

Ne kadar evli kaldın, çocugun kaç yasında ben çocuk çok istemiştim biliyor musun :KK51: ama bu evlilikte olacak gibi değildi..insallah allah nasip eder o duyguyu yasamayı güzel bir yuvada, hayata tutunma sebebindir :KK16:
Annem oğlum 3 aylıkken kanser oldu ,ben oğlumu 1 yaşından sonra kreşe verip çalışmayı dusunuyodum hatta sosyal hizmetten ücretsiz kreş desteği de çıktı ama annemin hastalığından dolayı kendim için hiçbir adım atamadim, ailem kalabalık ve her sey benim üstüme kaldı malesef ki.
Eski eşim yurtdisina gidecekti diye ve bende maddi anlamda zorda olduğum için vereceği bi miktar paraya Anlaşmalı kabul etmek zorunda kaldım.gerci sürgün yedi döndü pişman olmadım değil ama yinede baska çarem yoktu.
Ben 1 yıl evli kaldim oğlum 2 yaşına girecek, tabi ki çocuk çok zor ama bi yandan da bana güç oldu ,yinede çocuk olmaması daha iyi bence ,ondan bi parçam olsun hiç istemezdim .İnşallah güzel olur her şey senin için de

Annem oğlum 3 aylıkken kanser oldu ,ben oğlumu 1 yaşından sonra kreşe verip çalışmayı dusunuyodum hatta sosyal hizmetten ücretsiz kreş desteği de çıktı ama annemin hastalığından dolayı kendim için hiçbir adım atamadim, ailem kalabalık ve her sey benim üstüme kaldı malesef ki.
Eski eşim yurtdisina gidecekti diye ve bende maddi anlamda zorda olduğum için vereceği bi miktar paraya Anlaşmalı kabul etmek zorunda kaldım.gerci sürgün yedi döndü pişman olmadım değil ama yinede baska çarem yoktu.
Ben 1 yıl evli kaldim oğlum 2 yaşına girecek, tabi ki çocuk çok zor ama bi yandan da bana güç oldu ,yinede çocuk olmaması daha iyi bence ,ondan bi parçam olsun hiç istemezdim .İnşallah güzel olur her şey senin için de
Umarım annen şuan iyidir ve kendini toplamişsindir 😔 anennin durumu ile boşanma olayının denk gelmesi bu senin sinavinmiş, umarım hayatında çok mutlu olursun

Malesef son evrede durumu kötü. Her sey imtihan çok şükür yine de
Annem babam da çok üzüldüler onların üzülmesini istemem hiç yaşlı insanlar ama ister istemez aynievde olunca benim hallerime şahit oluyorlar, Allah sifa versin umutsuz olmayın Allah yardımcınız olsun

Tabi uzulurler kolay değil ama gerçekten boşanmış olmak zor keşke hiç bunlar başımıza gelmemiş olsaydı😑
Annem babam da çok üzüldüler onların üzülmesini istemem hiç yaşlı insanlar ama ister istemez aynievde olunca benim hallerime şahit oluyorlar, Allah sifa versin umutsuz olmayın Allah yardımcınız olsun

Destek almanız çok iyi olmuş, kurtulmanıza ve haklarınızı almanıza çok sevindim gerçekten.

Konuda bahsetmedim ama bende bir konuşma yakalamıştım telegramdan, konusmaları normal şeylerdi fakat kızın akşam eşimi aramasıyla işin rengi değişti, konusmaları kıza attırıp telefonumda sakladım. Bunu da kullanmayı düşünüyorum.

Elimde bu kadar kanıt varken anlaşmalıya gitmek de sanki herşeye razı gelmişim gibi hissettiriyor. Gerçekten zor bir kararmış :KK43:
Anlasmali yapmayin.Anlasamazsaniz herseyi affetmis sayilabilirsiniz
Cekismeli acin davanizi, sonra anlasin.

Anlasmali yapmayin.Anlasamazsaniz herseyi affetmis sayilabilirsiniz
Cekismeli acin davanizi, sonra anlasin.
Çekişmeli dava açtım, dilekçeyi görünce benim istediğim şartlarda anlasmaliya yanasti, baktı kaybedecek. Kısa yoldan kurtuluyorum 🌸 sonrası çiçekli bahçeler inşallah 🙏

Delillerime yazdıklarıma çok güvendim, ispatli seylerdi. Haklarımı alarak anlaşmalı boşanacagim inşallah

Kurtuldun mu pislikten ? Rabbim bahtını şansını açık etsin canım ..

Kurtuldun mu pislikten ? Rabbim bahtını şansını açık etsin canım ..
Ona anlaşmalı dilekçeyi imzalattik bugün bende imzalayacağım kurtuldum çok şükür ben çekişmeli dava açmıştım dilekcemi görünce korktu, ama kaybedeceğini anlayinca haklarımı vermeye yanaştı, imza atarken eli titriyormus avukatın söylediği yani cekismeli sürecini kaldıramayacaktı yani ondan kısa surdu benimki

Ona anlaşmalı dilekçeyi imzalattik bugün bende imzalayacağım kurtuldum çok şükür ben çekişmeli dava açmıştım dilekcemi görünce korktu, ama kaybedeceğini anlayinca haklarımı vermeye yanaştı, imza atarken eli titriyormus avukatın söylediği yani cekismeli sürecini kaldıramayacaktı yani ondan kısa surdu benimki
O titreyen elleri yok olsun kolsuz bacaksız kalsın pislik 😠 Keşke ilk darp ettiğinde bıraksaydın aşağılık herifi ..

O titreyen elleri yok olsun kolsuz bacaksız kalsın pislik 😠 Keşke ilk darp ettiğinde bıraksaydın aşağılık herifi ..
O zaman çok yeniydi cesaret edemedim birturlu şimdiki aklım olsa asla devam etmezdim, bu başlığı açmanın sebebi de bu oldu aslinda, kadınlar başta butarz şeylere katlaniyorlar ve tekdusunceleri duzelebilecegi karşı tarafın hatasını anlayacağı oluyor. Asla degismiyormus olsaydı ben çok uğraştım düzelsin diye benimki duzelirdi. Böyle şeylerin asla affı olmamaliymis kendinize güvenin cesaret edin kendinizi ezdirmeyin belki birileri okur yanlisindan döner diye paylaştım 😊🙏

X