BU KADAR SİLİK ÇİZGİYLE HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR Mİ????

Kızlar SAT 01.12.23 adetime 2 gün kaldı testim bu şekilde çizgi çok çok silik bu şekilde hamile olduğunu öğrenen var mı?Eki Görüntüle 3357232
Evet canım aynen böyle erken gebelik testinde öğrenmiştim yanlış mı görüyorum diye çok baktım gözlerim çıkacaktı 2 günde bir kaset test yaptım adet günümde kan verdim çok düşükle başladı zamanla arttı. Seninde vardır inşallah Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Bende erken gebelik testi ile silik bir çizgi ile öğrenmiştim. Silik çizgi 10-15 dk sonra çıkmıştı hatta testi atacağımda görmüştüm. 2 gün sonra da kaset test yapmıştım daha koyu bir çizgi çıkmıştı kesinleşmişti. Kan vermiştim sonrasında da. Size de yol olabilir umarım hayırlı olur :)

İnşallah benim de öyle olur ben de test yapayım o zaman inşallah olumlu sonuçlanır çok teşekkür ederim

Çok teşekkürlerrr aslında benim de pek ümidim yoktu çok dikkatli bakınca fark ettim inşallah benim de o şekilde olur yarın tekrardan test yapacağım

Yaaa maşallah Allah ım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bana umut oldunuz inşallah hamileyimdir önümüzdeki hafta kan veririm
Amiin Allah razı olsun inşallah bebişiniz tutunmuştur sizegüzel haberlerinizi bekliyorummm

Reactions: bno
Aynı testten alıp 2-3 gün sonra tekrar yapın bakalım koyulaşacak mı? Sonra da kan verirsiniz hemen benim de böyleydi diye hatırlıyorum hakkınızda hayırlısı olsun
2-3 gün sonrayı biraz zor beklerim birazcık sabırsızımdır bugün yapıcam tekrardan yarın yine yaparım sonra yine.. çok çok teşekkür ederim inşallah güzel haberlerle gelicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…