BU KADAR SİLİK ÇİZGİYLE HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR Mİ????

adetime bir gün kaldı sizce kuruma çizgisi midirrr

Eklentiler

• IMG_8188.jpeg
    IMG_8188.jpeg
    96,5 KB · Görüntüleme: 62
Ayy kuruma çizgisine benzemiyor gibi kaç dakika da çıktı acaba 🙈
Çok dakikada çıktı galiba dakikasını bilmiyorum ama baya uzun süre bakmadım çıkmaz diye de bakmak istemedim 🥺 o yüzden hiç bilmiyorum ne zaman çıktığını ama ilk yarım saatte çıkmadı onu biliyorum

Ben adetten bir gün önce yapmıştım negatifti çizgi bile yoktu, adetim gecikti hamileydim. Sizinkini yaklastirinca gördüm. Kendiminkine telefonun feneriyle baktım yoktu

• Beğen
Reactions: bno
Ben adetten bir gün önce yapmıştım negatifti çizgi bile yoktu, adetim gecikti hamileydim. Sizinkini yaklastirinca gördüm. Kendiminkine telefonun feneriyle baktım yoktu
Yaaa 🥹🥹 Sağ Salim kucağınıza alırsınız inşallah 😍 hayırlısı olsun yarın adet olmam inşallah 🥺

Daha da bi belirdi gibi olabilir mi bilmiyorum kuruma çizgisi bu kadar olur mu 🥲
Bana kuruma çizgisi gibi gelmedi ya netleşmiş çünkü🥹🩵inşallah vardır yarın tekrarlayın bence ilk 5 dakika da çıkarsa kesinleşir 😍

• Beğen
Reactions: bno
Bana kuruma çizgisi gibi gelmedi ya netleşmiş çünkü🥹🩵inşallah vardır yarın tekrarlayın bence ilk 5 dakika da çıkarsa kesinleşir 😍
Dün normal kaset test yapmıştım negatif gibiydi bugün gördüm onda da silik bi çizgi var da inşallah hayırlısı olur yarın da bakarım 🥰

Dün normal kaset test yapmıştım negatif gibiydi bugün gördüm onda da silik bi çizgi var da inşallah hayırlısı olur yarın da bakarım 🥰
İnşallah pozitife dönmüştür de yarına daha da belirginleşiir bana da haber verr🤭💜

X