BU KADAR SİLİK ÇİZGİYLE HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENEN VAR Mİ????

Hayalet çizgi mi peki :) hamilelerin duası tutarmış bana da dua eder misiniz :) bu ay olmazsa hile gelecek ay olsun🤣
Adete 6 gün kala negatifti 3 gün kala pozitife dönmüştü 3. Dakikada böyle belli belirsiz hayalet bi çizgi çıkmıştıı 2 ve 1 gün kala da çizgi koyulaştı ve daha hızlı çıktı🥰
Ayy tabiki dua ederimm Allah nasip etsin inşallah sağlıklı güzel bir gebelik geçirip bebişinizi kucağınıza almayıı🙏🏼😍

Eklentiler

• 1000001720.jpg
    1000001720.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 60
Adete 6 gün kala negatifti 3 gün kala pozitife dönmüştü 3. Dakikada böyle belli belirsiz hayalet bi çizgi çıkmıştıı 2 ve 1 gün kala da çizgi koyulaştı ve daha hızlı çıktı🥰
Ayy tabiki dua ederimm Allah nasip etsin inşallah sağlıklı güzel bir gebelik geçirip bebişinizi kucağınıza almayıı🙏🏼😍
Aminnn bana da inşallah 😍

Günaydınnn ben test yaptım merveee 😍🥰 ilk 10 dk da silik çizgi çıktı git gide de koyulaşıyorrr 💃💃
Günaydıın yaaaaa sevinçten göbek atabilirim şu ann😍😍çok çok sevindim tebrik ediyorum inşallah tüm gebelik sürecin sağlıkla geçer 😍🙏🏼

Günaydıın yaaaaa sevinçten göbek atabilirim şu ann😍😍çok çok sevindim tebrik ediyorum inşallah tüm gebelik sürecin sağlıkla geçer 😍🙏🏼
🥹🥹 çok teşekkür ederimmm aminnn inşallahhh sağlıkla geçer bir önceki sağlıksızdı 🥺 kürtaj olmuştum bu sefer inşallah hiçbir sorun çıkmadan kolaylıkla sağlıkla tamamlanır 🥹❤️❤️

🥹🥹 çok teşekkür ederimmm aminnn inşallahhh sağlıkla geçer bir önceki sağlıksızdı 🥺 kürtaj olmuştum bu sefer inşallah hiçbir sorun çıkmadan kolaylıkla sağlıkla tamamlanır 🥹❤️❤️
Rica ederimmm 🥰 oyy kıyamam kötü bir tecrübe olmuş çok geçmiş olsun ama hiç aklına getirme hep güzele odaklan güzel olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini 🙏🏼😍

• Muhteşem
Reactions: bno
Kızlar benşmde gebeliğim 19. Haftasında erken su gelmesi sebebi ile sonlandı 2 ay önce şimdi adete 4 gün kala test yaptım ama hayalet çizgi gibi görüyorum sizce varmı yarın sabah terlese test yapacağim da

Eklentiler

• IMG_7600.png
    IMG_7600.png
    571,8 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_7627.png
    IMG_7627.png
    328,2 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar benşmde gebeliğim 19. Haftasında erken su gelmesi sebebi ile sonlandı 2 ay önce şimdi adete 4 gün kala test yaptım ama hayalet çizgi gibi görüyorum sizce varmı yarın sabah terlese test yapacağim da
Sanki çizgiyi bende gördüm 🥹yarın da yapın inşallah çıkar bu sefer sağlıklı bir gebelik olur🙏🏼

Galiba ben de gördüm test yaptınız mı sonuç nedir 🥳
yine aynı gibi geldi bana bunlar kaset test o yüzden heralde ama yarın erken gebelik testi yapayım bu şekilde bu sabah yaptığım teste

Eklentiler

• IMG_7755.png
    IMG_7755.png
    672,5 KB · Görüntüleme: 33
Test yaptım ama hiç birşey yok gibi olsa çıkardı

Eklentiler

• IMG_7888.jpeg
    IMG_7888.jpeg
    139,9 KB · Görüntüleme: 35
Test yaptım ama hiç birşey yok gibi olsa çıkardı
Kaset testte silikte olsa çıkmıştı bence adet günün geçince kan ver inşallah vardır umutlandırmak istemem ama benimde kaset testte çıkmasına rağmen erken gebelik testinde çıkmamıştı çizgi şaşırmıştım 🫠sonra kan verdim 202 çıktı değerim

X