Bu kadın ne yapmaya çalışıyor?

Malefizsin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
58
59
32
Merhaba kızlar. Uzun zamandır kafama takılan bi konu var çevremden kimseyle paylaşmak istemedim. Üye olup sizlerin fikrini almak istiyorum.

3 yıldır evliyim. Eşim benle tanışmadan önce yan komşusunun kızıyla sevgiliymiş. 8 9 aylık bi süre sevgili olmuşlar sonrasında eşim ayrılmak istemiş. Ama kız peşini bırakmamış. Aramalar mesajlar fayda etmeyince artık eve kadar gelmeye başlamış görümcemle hatta kayınpederimle bile konuşmuş. Onlarda bizim yapabileceğimiz birşey yok demişler istemiyorsa zorla olduramayız falan diye konuşmuşlar. ( bunları görümcem anlattı) Kızın ailesinden de babası hariç herkes biliyormuş meseleyi abisi kız kardeşi annesi. En son kızın annesi eşimle konuşmuş 15 gün düşün taşın net bi karar ver evlenin falan demiş. 15 gün sonra halaa istemiyorum diyorsan kızımla konuşucam bidaha seni rahatsız etmicek demiş. Eşim istemediğini söylemiş. Neyse aradan 2 yıl falan geçiyor. Bu arada kız evleniyor ve çocuğu oluyor. Sonra eşimle tanıştım. Biz evlendiğimizde kız zaten evli çocukluydu. Olan bitenide biliyorum tabi daha nişan bile yapmadan önce anlatmıştı eşim. Neyse evlendim balkonlarımız ve evin bi odası kızın annesinin eviyle karşılıklı. Balkonda oturduğumuzda kız koşa koşa balkona çıkıyor. Çocuğu ağlamadığı halde bağıra bağıra annecim bak ben burdayım kızım diye çocuğa sesleniyor dikkat çekmeye çalışıyor yani. Birinde eşim evin önündeydi yeğenleriyle birlikte ben evdeydim bana msj attı acil aşağıya gel diye. Hemen indim aşağıya. Eşim dışarıya çıkınca bu kız da çocuğu dolaştırma bahanesiyle aşağıya inmiş saçma sapan hareketler yapıyormuş. Eşimde yanlış anlaşılacak bi durum olmasın diye beni çağırmış. Kızın annesi bizi dışarıda görünce bağır çağır kızını eve çağırdı naptığını sanıyosun sen diye. Neyse 1 yıl bu durum böyle sürdü. Onlar kirada oturuyorlardı taşındılar. 2 yıldır da bi üst sokakta oturuyorlar. Kız sık sık evin önünden geçiyor sürekli karşılaşıyoruz. Annesiyle ve abisiyle bi problemimiz yok hatta abisi çaya kahveye bile gelir evimize. Annesiyle de birbirimize hiç gidip gelmedik ama konuşuruz karşılaştığımızda. Kız annesiyle birlikteyse kafasını kaldırıp bakmıyor bile ama yalnızsa gözlerini fal taşı gibi açıp ters ters bakıyor bana. Yani şu zamana kadar bakmaktan ilerisini yapmadığı için çok aldırış etmemiştim bu konuya. Sonuçta geçmişte yaşanmış birşey eşim beni tanımıyorken yaşadığı olayı sorgulamak irdelemek çok doğru gelmedi bana. Herkes kendi yolunu çizmiş yuvasını kurmuş birde bitmiş gitmiş bi mesele.

2 gün önce kapı çaldı. Israrla uzun uzun 2 defa zile basıldı üstüm müsait değildi açamadım. Hemen üzerimi değiştim kapıyı açtım kimse yoktu. 10 dakika sonra tekrar kapı çaldı açtım ki kız gelmiş. Elinde tepsi aşure getirmiş. Şok oldum ne yapacağımı şaşırdım. Yine de yüz göz olmadık şimdiye kadar diye düşündüm belki kız benim olaylardan haberim olduğunu bile bilmiyodur. Aldım bi kase teşekkür ettim kaseyi yıkayıp getireceğimi söyledim. Sadece 1 dakikalık mutfağa gittim geldim. Kız kafasını uzatmış evin içine bakıyor dikkatlice. Ne niyetle bunu yaptı bilmiyorum ama kaseyi tepsinin içine bırakıp Allah kabul etsin dedim kapıyı kapattım cevap vermesine fırsat bırakmadan. Yani 2 gündür kendime kızıyorum keşke aşureyi almasaydım. Herşeyi bildiğimi belli etseydim. Davranışlarından rahatsız olduğumu söyleseydim falan diyorum. Bi yandan da Allah için yapılan birşey reddetmek ne kadar doğru olurdu? Kafam baya karışık. Bu durumu artık abisine ya da annesine uygun bir dille anlatmalı mıyım? Ne yapayım ben kızlar bu konuda ne düşünüyorsunuz? Eşimle çok güzel giden bi evliliğim var çok seviyorum eşimi onun da beni sevdiğinden eminim böyle takıntılı biri yüzünden aramızda problem olmasınıda istemiyorum. Kızın tavırları eşimide rahatsız ediyor zaten. Tavsiyeleriniz neler?

Merhaba kızlar. Uzun zamandır kafama takılan bi konu var çevremden kimseyle paylaşmak istemedim. Üye olup sizlerin fikrini almak istiyorum.

3 yıldır evliyim. Eşim benle tanışmadan önce yan komşusunun kızıyla sevgiliymiş. 8 9 aylık bi süre sevgili olmuşlar sonrasında eşim ayrılmak istemiş. Ama kız peşini bırakmamış. Aramalar mesajlar fayda etmeyince artık eve kadar gelmeye başlamış görümcemle hatta kayınpederimle bile konuşmuş. Onlarda bizim yapabileceğimiz birşey yok demişler istemiyorsa zorla olduramayız falan diye konuşmuşlar. ( bunları görümcem anlattı) Kızın ailesinden de babası hariç herkes biliyormuş meseleyi abisi kız kardeşi annesi. En son kızın annesi eşimle konuşmuş 15 gün düşün taşın net bi karar ver evlenin falan demiş. 15 gün sonra halaa istemiyorum diyorsan kızımla konuşucam bidaha seni rahatsız etmicek demiş. Eşim istemediğini söylemiş. Neyse aradan 2 yıl falan geçiyor. Bu arada kız evleniyor ve çocuğu oluyor. Sonra eşimle tanıştım. Biz evlendiğimizde kız zaten evli çocukluydu. Olan bitenide biliyorum tabi daha nişan bile yapmadan önce anlatmıştı eşim. Neyse evlendim balkonlarımız ve evin bi odası kızın annesinin eviyle karşılıklı. Balkonda oturduğumuzda kız koşa koşa balkona çıkıyor. Çocuğu ağlamadığı halde bağıra bağıra annecim bak ben burdayım kızım diye çocuğa sesleniyor dikkat çekmeye çalışıyor yani. Birinde eşim evin önündeydi yeğenleriyle birlikte ben evdeydim bana msj attı acil aşağıya gel diye. Hemen indim aşağıya. Eşim dışarıya çıkınca bu kız da çocuğu dolaştırma bahanesiyle aşağıya inmiş saçma sapan hareketler yapıyormuş. Eşimde yanlış anlaşılacak bi durum olmasın diye beni çağırmış. Kızın annesi bizi dışarıda görünce bağır çağır kızını eve çağırdı naptığını sanıyosun sen diye. Neyse 1 yıl bu durum böyle sürdü. Onlar kirada oturuyorlardı taşındılar. 2 yıldır da bi üst sokakta oturuyorlar. Kız sık sık evin önünden geçiyor sürekli karşılaşıyoruz. Annesiyle ve abisiyle bi problemimiz yok hatta abisi çaya kahveye bile gelir evimize. Annesiyle de birbirimize hiç gidip gelmedik ama konuşuruz karşılaştığımızda. Kız annesiyle birlikteyse kafasını kaldırıp bakmıyor bile ama yalnızsa gözlerini fal taşı gibi açıp ters ters bakıyor bana. Yani şu zamana kadar bakmaktan ilerisini yapmadığı için çok aldırış etmemiştim bu konuya. Sonuçta geçmişte yaşanmış birşey eşim beni tanımıyorken yaşadığı olayı sorgulamak irdelemek çok doğru gelmedi bana. Herkes kendi yolunu çizmiş yuvasını kurmuş birde bitmiş gitmiş bi mesele.

2 gün önce kapı çaldı. Israrla uzun uzun 2 defa zile basıldı üstüm müsait değildi açamadım. Hemen üzerimi değiştim kapıyı açtım kimse yoktu. 10 dakika sonra tekrar kapı çaldı açtım ki kız gelmiş. Elinde tepsi aşure getirmiş. Şok oldum ne yapacağımı şaşırdım. Yine de yüz göz olmadık şimdiye kadar diye düşündüm belki kız benim olaylardan haberim olduğunu bile bilmiyodur. Aldım bi kase teşekkür ettim kaseyi yıkayıp getireceğimi söyledim. Sadece 1 dakikalık mutfağa gittim geldim. Kız kafasını uzatmış evin içine bakıyor dikkatlice. Ne niyetle bunu yaptı bilmiyorum ama kaseyi tepsinin içine bırakıp Allah kabul etsin dedim kapıyı kapattım cevap vermesine fırsat bırakmadan. Yani 2 gündür kendime kızıyorum keşke aşureyi almasaydım. Herşeyi bildiğimi belli etseydim. Davranışlarından rahatsız olduğumu söyleseydim falan diyorum. Bi yandan da Allah için yapılan birşey reddetmek ne kadar doğru olurdu? Kafam baya karışık. Bu durumu artık abisine ya da annesine uygun bir dille anlatmalı mıyım? Ne yapayım ben kızlar bu konuda ne düşünüyorsunuz? Eşimle çok güzel giden bi evliliğim var çok seviyorum eşimi onun da beni sevdiğinden eminim böyle takıntılı biri yüzünden aramızda problem olmasınıda istemiyorum. Kızın tavırları eşimide rahatsız ediyor zaten. Tavsiyeleriniz nele

Sinek küçüktür mide bulandırır derler taşınma imkanınız varsa taşının derim çünkü belli ki hisleri bitmemiş kocanız da bir erkek sonuçta illa ki bı düşünür bu napmaya çalışıyor diye . Muhatap olmamanizi öneririm hatta göz teması dahi kurmayin gereği yok o balkondausa o gün balkona da çıkmayın bilerek çıkıyorsunuz sanabilir umut bulmaya meyilli

Sinek küçüktür mide bulandırır derler taşınma imkanınız varsa taşının derim çünkü belli ki hisleri bitmemiş kocanız da bir erkek sonuçta illa ki bı düşünür bu napmaya çalışıyor diye . Muhatap olmamanizi öneririm hatta göz teması dahi kurmayin gereği yok o balkondausa o gün balkona da çıkmayın bilerek çıkıyorsunuz sanabilir umut bulmaya meyilli
Taşınma imkanım olsa 5dk bile durmicam gerçekten o kadar tiksindim artık. Kız evli evi bize yakın değil. Yan tarafımızda oturan annesiydi. Sık sık gelirdi annesine. Kim bilir belki kadın kızı böyle yapıyor diye taşındı. Taşındı ama bir üst sokağa taşındı yine karşılaşıyoruz. Tabi yan tarafta olduğu gibi olmuyor illa ki ama yine de gelip geçiyor evin önünden ay resmen sapık ya

Hic muhatap olmaman lazim. Mumkunse ailesiyle olan iliskini de azalt. Yaptigi asureyi yemediniz umarim ya biseyler kattiysa. Boyle deli deli hareket yapan bunu da yapar. Hala rahatsiz oluyorsaniz ailesine bu boyle devam ederse kocasini bulup konusacam fln derseniz korkup siner.

Taşınma imkanım olsa 5dk bile durmicam gerçekten o kadar tiksindim artık. Kız evli evi bize yakın değil. Yan tarafımızda oturan annesiydi. Sık sık gelirdi annesine. Kim bilir belki kadın kızı böyle yapıyor diye taşındı. Taşındı ama bir üst sokağa taşındı yine karşılaşıyoruz. Tabi yan tarafta olduğu gibi olmuyor illa ki ama yine de gelip geçiyor evin önünden ay resmen sapık ya
Bir üst sokaktan size aşure mi getirmiş??? O kısmı tam anlamadım. Eğer öyleyse çok normal görmem imkansız.

Bence kesinlikle taşının bu kız başınıza bela olur. İnşallah aşureyi yememişsinizdir ben güvenip ağzıma koymazdım. Kız belli ki psikopat. Takıntı haline getirmiş saplantılı biri. Bu tür insanlardan her şey beklenir evinize girmek içinde kırk takla atar. Sakın eve almayın afallamayın net olun yüz vermeyin derim. Hatta gerekirse haddini bildirin. Ama bence tek yolu taşınmak eşinizle konuşun taşının uzak bir yere.

E kadın evliymiş zaten ve tasınmıs.eşinşzde sizi seviyor ve gayette o kız oralarda dolanımca size haber veriyor yüz vermiyor takılmayın bence.kız biraz takıntılı gibi evet asureyi annesi dagıtabşlşrdi ama sizede gelme ihtimalini dusunerek ver ben dagıtaym demiş gibi geldi bir ihtimal kapıyı esiniz acarsa veya sizi yakından gormek istediyse. Ama annesiyle bir araya gelince mutlaka annesine de ki ister zoruna gitsin ister gitmesin kızınız esiyle severek evlenmedi galiba hala eşime gorunme cabalarına giriyorda eşi farketse evliliğe cıkmaza girer diyip uyarın bence annesi zaten yetiştirir

Benim de eşimin eski sevgilisi e karşıda annesi yaşıyor bayramda bizde gidiyoruz oda annesine geliyor sürekli perde arkasından bakıyor ve ailevi yüzünden ayrılmışlar iksiide hisleri bitmeden ne olduğunu çok iyi anlıyorum eşim benle nisanliyken kız evli eşime mesay atmış evlenme al beni buralardan gidelim kacir beni diye eşim senin yerin kocanın yanu deyip engellemiş ya ne insanların var

X