Lekeler, Çiller Bu kış lekelere savaş açıyorum.

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Benim kargo yeni geldi.tonigi hazirladim.yuzume surdum ama durulamadim henuz.hafif yanma oldu ilk basta sonra gecti.simdi yumusak gibi cildim.ben maden suyunla degil gul suyunla karistirdim.umarim bozmamisimdir :)
% 20 laktik asit
% 25 glikolik asit
b3
gulsuyu
olarak hazirladim.
ben bunu ne zaman durulucam.ya da durulamadan krem mi surucem ?
Tonigi yuzunuzde en fazla 5 dk bekletip yikayin. Daha sonra kremi cok hassaslik ve kuruluk olursa yatmadan surersiniz. Gunduz bakiminizda da once gunes kremi daha sonra cildin kurumasina veya hassaslasmasina gore kullaanirsiniz. Istediginjz sonucu alirsiniz insallah. Gulsuyu veya soda ben bir fark olacagini zannetmiyorum.

bence super gidiyor uygulaman.lekeler epey azalmis.insallah bende de fayda eder bu tonik
Iyice yakindan cekiyorum ki lekelerdeki soluklasmayi gorebilin diye bugun 22. gun ilk sayfada verdigim tarifi ve uygulama seklini aynen uyguluyorum. Artik tonigi ve vitaminini lekeler istedigim kadar acilana kadar 1 ay daha haftada 3 gun seklinde kullancam. Kremide cok kurudugunda ve hassaslasirsa surerim. Daha sonra gidisata gore ne yaparsam buradan paylasirim arkadaslar.

Tesekkur ederim. Duzenli aksatmadan kullanildiginda 22 gun gibi kisa bi surede bariz belli ediyor kendimi cilt. Sizden de foto bekliyorum merakla. :)

tonık cıldınde gergınlık yaptı mı?bugun cıldım daha aydınlık ve gergındı.sımdı ıkıncı uygulamayı yapıvcam

tonık cıldınde gergınlık yaptı mı?bugun cıldım daha aydınlık ve gergındı.sımdı ıkıncı uygulamayı yapıvcam
Evet gerginlik oluyor. Tonigi kullandikca ciltte hiraz kuruluk ve incecik bi dokulme meydana geliyor. Ölü deri attikca alttan taze canli ve lekelerin hafifledigi bir cilt geliyor. Aksatmadan devam edin.. :)

Burun ve dudak kenarlarim pul pul oldu.bakinca belli olmuyor ama dokununca hissediyorum.
tonikten sonra gece serumumu suuyorum.ardindan da karauzum cekrdegi yaginla nar cekirdegi yagi.umarim yara olmaz o kabuklanma :/

Benim gibi o pullanmalarla cok oynarsaniz yaraya donusebilir kendi halinde dokulsun hic ellemeyin agiz burun kenarlarina cok surmeyin isterseniz cunku en cabuk etkilenen bolgeler oralar ben daha cok elmacik keemigi ve burnumun uzerine suruyorum cunku en cok cil gunes lekesi oralarda

Medacasolu gece gunduz mu kullaniyorsun?
Gunduz kullanimda leke yapar mi?
Madecassol leke yapma aksine lekeler uzerinde de etkili bir cilt yenikeyici krem. Gunduz cildim cok kuruyup gerildiginde kullaniyorum. Genelde tonikten ve c vitamininden sonra sabah yuzum gergin oluyo rahatlarmak ve yenilemek icin sabahlari 1 defa kullaniyorum. Yarim saat sonra falanda gunes koruyucuyu kullaniyorum mutlaka

Dun aksam medacassol ve e vitwminini karistorip surdum.gercekten o kabuklanmalara iyi geldi.acisini da aldi.daha cabuk atiyor kabugu.

Dun aksam medacassol ve e vitwminini karistorip surdum.gercekten o kabuklanmalara iyi geldi.acisini da aldi.daha cabuk atiyor kabugu.
Evet madecassolun icindeki bi madde hem leke acarken hemde yara iz gibi yerlerin iyilesmesini sagliyormus e vitaminiyle guzel ikili oldular bence gunluk bakim kremi olarak bir cok probleme karsi kullanilabilir.

P petunyam nasil gdiyor lekelerle savas :) ben tonigi haftada 3 gun ust uste kullaniyorum geri kalan gunler sadece c vitamini suruyorum bazi bolgelerde hassasoyetten kizariklik ve hafif tahris olustu bu sekilde devam ediyorum. Resim koycamda su kizarik noktalar bi normale donsun cok kotu degil rahatsiz edici boyutta degiller ama gectiklerinde resim atarim. Birde yaza cikarken iyi bi gunes kremi arastirmasi yapiyorum yuzde beyaz goruntu olusurmayan cilt tonunu dengeleme gibi ozellikleri olan bi gunes kremi ariyorum fikri olan varsa onuda paylasirsa sevinirim arkadaslar

Bu hafta her aksam kullandim.bu gece artik ara verdim.benim de cildimde bahsettigin kirmiziliklar oldu.yer yer kuruluk var.gunduzleri medacassol suruyorum.geceleri de sudocremle devam edicem.icinde cinko oldugu icin iyilesmeyi hizlandirir sanirim
ben de gunes kremi ariyorum.bugun eczaci solante pigmenta onerdi.
sen memnun degil misin? Biodermadan ben memnunum ama cok cabuk bitiyor.pahaliya geliyor yani.
ben de gunes kremi ariyorum.solentayi alacaktim sence nasil?

Canim sudocremi kesinlikle kullan.bir gecede o kabuklari soydu.kirmizikliklarini aldi.2 3 tane sivilce vardi.onlari sondurdu.
Bugun cildim acayip soyuldu.o kabuklanmalardan arindi.

Aksama esime hemen aldiriyorum canim soyledigin iyi oldu. Solenta pigmentadan memnundum yapisi cok guzel ben bi kac yil once kullandim. Suanda da halen elimde braz var ama tarihi gectigi icin korumasi azalmistir. Solentayi lekeleri giderme ozelligi de var dediler diye almistim. Ama ben lekeler uzerinde bi etki goremedigimden okadar para vermeyide tekrar dusunmuyorum. Hamiltonun bi kremi var matlastirici ve renk tonunu duzenleyici etkisi varmis bence matlasip tonu dengelemesi daha onemli zaten lekelere karsi tonik krem vs. ile gidermeye calisiyoruz. Suan genelde Hawaian tropic 50+ kullaniyorum isimi goruyor ama yaza kadar yetmez. Bu yaz daha cok korumamiz gerek bu kis ben baya bi ugrascam bu lekelerle suan icin %70 bi azalma var bo kac nokta atisi yapmam gereken lekeler var onun icin belki %40 lik glikolik asiti direk kullanabilirim bu ara yine siparis vericem b3 eklicem tonige ayrica bakalim gelismeleri yazarim yine iyi gidiyoruz ama senden de bi foto alsam merak ediyorum.

Sudocremi geceleri kullan.bi de burun ustune cok surme.gozenekleri tikamasin.bunlara dikkat edersen kabuklanmalara cok fayda sagliyor.
senin resminde de gordum.kirmizi bi kabuk olan bolge vardi yanaginda.aynisi bende de oldu.sabah baktim.hic belli olmuyordu.iki yanagimda da vardi.gecmis.
fotograf da atarim.aslinda 1 hafta once ceitigim foto var.aksam ayni isikta bi foto daha cekip ikisini bi atarim :KK66:

Sudocremi geceleri kullan.bi de burun ustune cok surme.gozenekleri tikamasin.bunlara dikkat edersen kabuklanmalara cok fayda sagliyor.
senin resminde de gordum.kirmizi bi kabuk olan bolge vardi yanaginda.aynisi bende de oldu.sabah baktim.hic belli olmuyordu.iki yanagimda da vardi.gecmis.
fotograf da atarim.aslinda 1 hafta once ceitigim foto var.aksam ayni isikta bi foto daha cekip ikisini bi atarim :KK66:
Tamam bekliyorum. O kabuk ben biraz acele ettim seffaf bi kabuktu kaldirmaya calistim derinmis megerse kizarti soyuldu bu sefer yara kabugu olustu. Etraftakilerde farkediyolar artik cok belli lekelerin gitmis diyolar.

Sudocremi aldirdim dun gece yatmadan kullandim yara olan kizaeik olan yerlere pullanan yerlere surdum az az sabaha kizariklar gitmis yaralar kurumus pullanan yerlerde daha bi kabarmis ama daha kolay atack gibi guzel bi kremmis gercekten bi aklik olusmus yuzumdede ekstradan :)

Sudocremi aldirdim dun gece yatmadan kullandim yara olan kizaeik olan yerlere pullanan yerlere surdum az az sabaha kizariklar gitmis yaralar kurumus pullanan yerlerde daha bi kabarmis ama daha kolay atack gibi guzel bi kremmis gercekten bi aklik olusmus yuzumdede ekstradan :)
Haa birde bu kremi haftalik bakim maskesi gibi tum yuze bembeyaz uygulayip sabaha yikayanlar varmis sen nasil kullaniyorsun sudocremi P petunyam

Fotografi eklemeye calistim.umarim olmustur.benim yuzumdeki lekeler seyrek ve fotoda cok belli olmuyor.
ama gogsuumde ve omuzlarimdaki gunes lekeleri cok.onlari da koydum.yuzumden sonra onlatla ilgilenicem :)

X