Bu kızın amacı ne

Gayet sakin şekilde okudum anladım. Anladığım üzere bunu yazdım. Lütfen eleştiri kaldırmıyorsanız kimsenin anlayışına da laf etmeyin.

Rahatsız olduğunuz halde neden çıktınız peki kızla? Veya finaliniz olduğu halde ne diye sınavı bırakıp gittiniz kızla? Bu sınırları ihlâldir ama sizinde gönlünüz olmuş ki gitmişsiniz. Zorlamı götürdü yoksa kolunuzdan tutup? Şimdi bu tavırları üzerinden o günlerdeki yaptıklarınız batıyor size. Şikayet ediyor gibi yazıyorsunuz. Kimse sizi zorlamamış ki kendiniz gitmişsiniz..
Facebook olayında ise en baştan rahatsızsanız direk söylerdiniz zaten uzatmaya ne gerek var zaten gıcıksınız kıza. Aynen başınızı eymişsiniz kıza. Kıza normal gözüyle bakmıyorum zaten ben o baştan garip olduğunu belli etmiş.

Üslubunuzu beğendim sağolun güzel yazmışsınız da,
Ben yazımın neresinde kıza gıcık olduğumu yazdım veya neresinde şikayette bulundum bunuda bir açıklarsanız

Ben çünkü göremedim de, kıza "gıcık" olduğum halde finali bırakıp kıza lens almaya gittim verisini

Gayet sakin şekilde okudum anladım. Anladığım üzere bunu yazdım. Lütfen eleştiri kaldırmıyorsanız kimsenin anlayışına da laf etmeyin.

Rahatsız olduğunuz halde neden çıktınız peki kızla? Veya finaliniz olduğu halde ne diye sınavı bırakıp gittiniz kızla? Bu sınırları ihlâldir ama sizinde gönlünüz olmuş ki gitmişsiniz. Zorlamı götürdü yoksa kolunuzdan tutup? Şimdi bu tavırları üzerinden o günlerdeki yaptıklarınız batıyor size. Şikayet ediyor gibi yazıyorsunuz. Kimse sizi zorlamamış ki kendiniz gitmişsiniz..
Facebook olayında ise en baştan rahatsızsanız direk söylerdiniz zaten uzatmaya ne gerek var zaten gıcıksınız kıza. Aynen başınızı eymişsiniz kıza. Kıza normal gözüyle bakmıyorum zaten ben o baştan garip olduğunu belli etmiş.

Ve aynı zamanda yazımın neresinde bir şikayet sözkonusu?

Ben yazımın neresinde "ben zamanında bu kıza bu iyilikleri yaptım bakın o bana neler dedi neler yaptı" şeklinde bir şikayette bulunmuşum?

Konu burda ne benim yaptıklarımın karşılığında kızın bana yaptıkları ve bunun şikayeti, ne kıza gıcık olmam(ki nerden çıktı bu). Bu yazdıklarımın hepsi kızı tanıtım amacıyla, yazıya ve asıl konuya bir girişti

Buradaki asıl konu yukarıda anlattığım kıza tamamen nötr ve herkese yaklaşımımdaki genellikte bir iyi niyetle dialoga girmem, ve yaptığı şeyden sonra iletişimimi kestiğim bu kızın uzun aradan sonra yıllar sonra tekrar mesaj atmasının bende oluşturduğu soru işareti
Ki başlıktanda anlayacağınız üzere kızın amacını anlamak için fikirlerinizi almaktı.

Ben bu başta yazdıklarımı anlatmayıp, tartıştığım ve görüşmediğim bir kızın uzun aradan sonra bana msj attığını yazsaydım ve amacı ne deseydim, burda herkesin tepkisi doğal olarak, konu neydi ki yazmamışsınız biz nerden bilelim olacaktı.
Yani girişteki tanıtım şikayet amacıyla yazılmış değil

Bence uzak dur. Anladığıma göre kızın psikolojisi çok bozuk ne yatığını bilmiyor. Mesafeni koyman iyi. Ruh ve akıl hastalığı iyi olmayanlar böyle dengesiz davranıyor işte...

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::olamaz: :olamaz:

ya eminim sen yaşarken sinir olmuşsundur da, ben okurken acaip eğlendim, adeta bir fıkranın içinde gibiydin. biz bu tiplere bildiğin salak diyoruz, kendince gizli saklı kurnazlıklar ikiyüzlülükler yaparak seni alt etmeye mi ne çalışmış anlamadım ama bayaaaa salak bir tip gerçekten. boşver ya salla gitsin, çıkmış zaten hayatından :KK59:

Sana kiskanc demis ama sanki seni fena kiskaniyo ve ozenti gibi bence hayatindan tamamen cikar cunku kiskanc insandan korkucaksin allah korusun bi evladin olmus ve esin var boyleleri zarar

Evet çok seviyorum hayatımdanda çıkaramadım bağımlılık yaptı
Ya okumadan yorum yapmayın
Baktın uzun okuyamadın geç arkadaşım yorum yapmak zorunda değilsin ki
Arkadaşın değilim, hayatından çıkarmış olsaydın burda konu açıp uzun uzadıya yazma gereği duymazdın. Sen süper insansın seni kıskanıyor koçsun kaplansın denilsin istiyorsun ama değil, sen de en az o kadar sorunlusun ki üniversiteden beri (amma ezik birini taşımak hoşuna gitti, amma lafını dinleyen birini sürüklemekten haz aldın, amma seni övmesi seni taklit etmesi sana gaz verdi bilinmez vs vs ) dibinden ayırmamışsın belli mesafede de olsa taşımışsın.
Hayat da senin kanka da senin, yakında kocana yanlar, (belki de yanladı) bunu la ilgili başlık açarsın.
Bu konuyla ilgili hiçbir şekilde tekrar mesaj yazmayacağımı da belirtmek istiyorum çünkü neden yazayım?
İyi dostluklar diliyorum.

Arkadaşın değilim, hayatından çıkarmış olsaydın burda konu açıp uzun uzadıya yazma gereği duymazdın. Sen süper insansın seni kıskanıyor koçsun kaplansın denilsin istiyorsun ama değil, sen de en az o kadar sorunlusun ki üniversiteden beri (amma ezik birini taşımak hoşuna gitti, amma lafını dinleyen birini sürüklemekten haz aldın, amma seni övmesi seni taklit etmesi sana gaz verdi bilinmez vs vs ) dibinden ayırmamışsın belli mesafede de olsa taşımışsın.
Hayat da senin kanka da senin, yakında kocana yanlar, (belki de yanladı) bunu la ilgili başlık açarsın.
Bu konuyla ilgili hiçbir şekilde tekrar mesaj yazmayacağımı da belirtmek istiyorum çünkü neden yazayım?
Şu mesajınla senin sorunlununda ötesinde biri olduğun anlaşıldı
Nerden nereye atladı
Pis fikirlerini içinde tut bencede isabet olur

kızlar bizim sınıfta bir kız var yaşı bize göre baya küçük, sürekli benimle takılmak istiyordu ancak çok ortak noktamız yok diye samimi olmasamda kızı kıramayıp dediği şeylere ortak oluyordum
Yani ne bileyim hadi yemek yiyelim mi
Hadi alışverişe gidelim mi falan tarzı

Bu arada ben evliydim o bekar.. Ancak bizim evimiz okuduğum şehirde olmadığından ve bende bekar kız arkadaşlarımla ev tuttuğumdan dolayı iyice fırsat buluyordu..
Bir gün yemekte bende evlenicem o zmn eşlerimizle dördümüz yemeğe çıkarız ne güzel olur demi fln diyordu
Bir günde tam finalimiz varken telofon açtı ben sıkıldım çalışmaktan bi işim var bana yardım etsene dedi, çok mu önemli sonra hallederiz dedim, nolur ya senin lenslerden istiyorum hiç almadım bilmiyorum nerden ne alıcamı nolur hadi dedi
İşi gücü bıraktık çıktık lens aldık, tutturdu yok ymk ısmarlıyacam, yok geç kaldık dedim ısrar etti gidip yedik bişeyler
Bu sefer tutturdu bize gidelim bunu gözüme tak ben bilmem dedi neyse gittik on saat sulanan gözüne lens takmaya uğraştım

Başka bir gün üzüntülü geldi sen nasıl kilo veriyorsun bana da söyle lütfen dedi çok kötüyüm popom basenlerim çok büyük dedi bende o aralar baya bi kilo vermiştim ama o sakıncalı çaylarla benimkide salaklıktı aslında bir ara beş kilo aldım diye zayıf olduğum halde kullandım ve baya baya zayıfladım, illa tutturdu nasıl yaptın diye ben de söylemek istemedim çünkü hadi bana bişey yapmadı ona bişey olsa vebalini nasıl veririm diye.. Sonra ona kalori diyetini anlattım listeler çıkardım bol bol su iç dedim çorba tariflerine kadar yardımcı oldum
Tabi bir iki yaptı bıraktı sonra

Birde bu geçenlerde evlendi hemde çok erken yaşta
Bana sorduklarında iyi evliliğime rağmen hiç ballandırmaz hatta okulunuzdan önce evlenmeyin de derdim
Ama bu evlenip okulu bıraktı başka şehre gidip orda dvm etmiş
Beni arayıp durur evliliğini özelini anlatıp dururdu
İşte biz sana çok özeniyorduk evlisin diye, ohh işte x x x ler koca bulamadı ben buldum bende evlendim falan saçma seyler anlatıp duruyordu
Bu konuşmalarıyla ne kadar cahil olduğunu ve sırf bu sebeple alelacele erkenden evlenmesine, ona çok acıdım

Benim çocuğum yoktu baya uzun yıllar istemedik bunu soran herkese dediğim ve bunu bildiği halde
Sonradan öğrendim ki başkalarına benim hakkımda kısır galiba yazık inş çocuğu olur diyomuş

Kendide telefonda bana ya şöyle oldu şu kadar geçti sence hamilemiyim diyo nerden bileyim cnm dr git deyince memnuniyetsizlikle biraz daha konuşup kapatıyodu

Birde yeni evli olmasına rağmen allahın hergünü her gece beni gözetliyomuş galiba çünkü ben ne zamn faceye girsem -ki ancak akşam girebiliyordum- gece 2 de 3 de msj atıyodu yine şarkı yayınlamışsın noluyo falan göndermemi yapıyosun diyodu
Ki eşimle hiç sorunumuz yokken varmışta bn anlatmıyomuşum gibi hava yaratıp deşip duruyodu

İnanın hayatımda en nefret ettiğim şey araştırılmak müdahale edilmek ki ailem kocam bile yapmaz bunu bilir beni.. o kadar çok sinirlenmeme rağmen dişimi sıkıp kalbini kırmıyodum cahildir yaşı küçük diye alttan alıyordum sadece bu saatte ne işin var facede kocan yokmu diyip iğneliyodum ama anlamıyordu

Birde erkek arkadaşlarımın benim paylaşımlarıma yaptıkları her yorumdan sonra da msj atıyordu
Bu kim ?
sana niye böyle yazmış?
dikkat et sanki asılıyo, gibi hadsiz şeyler yazıyordu
Saçmalama dedim tersledim, kapadı hmn çıkıyorum görüşürüz yaptı

Artık o kadar doldum ki sabah erken sınavım var uykusuz kalmışım sabah erkenden sınava gittim geldim yatağa zor attım kendimi car car car whtsptan msjlar gözümü yarım açtım baktım bu

Sabahın köründe 7 de msj atmış tel kapalıydı açıp yatınca ardı ardına yağmur gibi geldi
Nerdesin napıyosun
Niye faceni kapattın

Bende artık film koptu ne diyosun ya sabah sabah dedim
Ne ara baktında kapalı olduğunu gördün dedim
Gece üçte benle uyuyosun sabahı ilk benim facemlemi açıyosun anlamadımki yeter artık bunalttın be dedim
Geri yattım
Bu aldı sazı eline şimdiye kadar ne birikmişse içinde kustu
Seni mrk edende kabahatte işte
Ne seni araştırcam çok mu önemlisinde
Bir gün o kaf dağındaki burnun sürtcekte yere
O gün görcem de seni flnlar filanlar

Dedim ki neler neler varmış içinde hepsini kustun
Neler biriktirmişin dedim

Tuttu sen beni kıskanıyosun hep kıskandın
Sınıfta hep bana baktığını bilmiyomuyum
Benim kıyafetlerimi kıskandığını faln dedi
Baktım saçmalıyo çocuk bu dedim
Bende gülücükler gönderdim Kapattım
Bu dvm ediyo
Gül gül daha çok gülcen falan diyo
Dedim ki demk sen çok kıskanmışın ki hala uzatıyosun sus artık yazma dedim
Ben ne kıskancam be sanki kocamımı aldın diyo
Aptal aptal konuşmaya dvm etti yazmadım daha
Beş dkk geçti msj attı numaramı da sil bidaha yazma diyo :))
Dedim ki sen sil, sildim ztn diyo
O zmn daha hala niye yazıyosun dedim
Sen yazınca çıkıyo diyo:olamaz::KK48: yani kızayım mı güleyim mi şaşırdım

Ne bu şimdi ??

İki sene hiç konuşmadık zaten
Bu o ara doğurmuş ve hamileyken yakın arkadaşa demişki oh ben doğurcam hemde oğlan, o hala sapsız
Kızda bana söyledi güldüm geçtim bide okuyo bu cahil

Sonra okul bitince biz artık çocuk istedik, dğm yaptım
Geçen msj atmış
"Ayy cnm ya kim bilir nasıl güzel anne olmuşsundur
Öğrenince çok sevindim benimde bir kızım oldu
Oğlunun adı ne? "

Demiş

Hiç cvp yazmadım
Bu ne şimdi kızlar saf mı
Cahil mi gerçekten
Kıskanç ve tehlikeli mi
Anlam veremiyorum

Baya uzun oldu canı sıkılan okusun bari :))))
Tehlikeli olmadigi kesin. Tehlikeli olmak icin zeka gerekir.
Koylu kurnazi iste. Denginiz degil hic gorusmeyin anca sinir eder. Insanlar kendilerini mutsuz eden enerji emici tiplerle gorusmemeli

Bu uslupla cvp yazarsan banlardan ban begenirsin tabi bi daha yazmaman normal :)
cordyceps cordyceps senin hatunun burda uyeligi varmis da burda da kurtulamadin gibi geldi :KK66:

Son düzenleme:
X