bu mayonun benzerini arıyorum

wilma_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
229
236
arkadaşlar tesadüfen internette şu mayoyu gördüm ve vuruldum. ama fiyatı 500 tl:KK43: bir mayoya o kadar veremem. üstelik de satış sadece online. mağazaya gidip denesem hadi neyse de hiç denemeden almak da hele o paraya, bilemedim. bu tarz bir mayo gördünüz mü hiç başka bir markanın? kollarında çiçekler olan?

After-Party-701.jpg

After-Party-cicekli-mayo-on-lovekini.jpg

Aslında var ya düz mayo alıp çiçekleri yerleştirerek çok kolay yapılır bu. Eminönünde satılıyodur o çiçek tarzı şeylerden.

Aslında var ya düz mayo alıp çiçekleri yerleştirerek çok kolay yapılır bu. Eminönünde satılıyodur o çiçek tarzı şeylerden.

valla hiç o konularda maharetim de yok ki:KK43: bi düşüneyim bakalım belki bi terziye falan danışırım. 500 lira çok :KK43:(((

Düz siyah mayo al dik çiçekleri. Tuhafiyelerde var bu çiçeklerden. Ben bebeğimin cibinliğini süsledim bu çiçeklerin mavisiyle.

İnsta'da macarondukkan'da görmüştüm bunu geçenlerde, beyazı da vardı hatta :halay:
Kargo dahil 50 TL ydi.:KK53:

İnsta'da macarondukkan'da görmüştüm bunu geçenlerde, beyazı da vardı hatta :halay:
Kargo dahil 50 TL ydi.:KK53:

şimdi baktım bütün resimlere öyle bir mayo göremedim :KK43: macarondukkan diye yazdım. bir sür giyim aksesuar vs paylaşımı var. o mayo yok :KK43:

X