Bu nasil evlilik?

sen yaklaşsan artık. yani bence onun hallerini sorgulamak yerine güzel bi yaklaşımda bulun. daha fazla zorlama, ona sevişmek için hiç bir sorun yaşamadığın mesajını ver derim

Benim sorunum biraz uzun.
Esimle yaklasik 2 senedir evli 9 kusur senedir beraberiz.Evlenmeden once yakinlasmamiz tam bir yakinlasma olmasa da gayet iyiydi.Evlendikten sonra da iyi bir iliskimiz vardi ama oyle cok ustune dusen bir erkek degildi evlenmeden oncesine gore ve bir kac ay sonra hamile kaldim sorunlu bir hamilelik gecirdim hamileyken en fazla iki defa yakinlasma oldu.Kendine bakmadin mi derseniz hamilelikte de hamilelikten once de gayet bakimli ve cekici sekilde giyiniyordum ve bakimliydim hatta esim kiskaniyordu evde boyle gezme disaridan gozukur vs diye.Daha sonda dogum yaptim normal degil sezaryen dogumdan etkilendi desem esim normal degildi ama benim zorluk cektigimi sancili hallerimi vs gordu.dogumdan sonraki hayatimizda esim bir kac tesebbuste bulundu ama ben istemedim yakinlasmayi cunku dikisler vs bayagi bir sorunum oldu ve aradan yaklasik 1 sene gecti hicbir yakinlasmamiz olmadi bir kere yarim yamalak denemesi haric ve ben nasil bir erkegin bu kadar uzun sure hicbir sey yasamamasini anlayamiyorum.Bir de ben emzirirken dk hapi kullanamayacagimi soylemistim ne zaman bitecek bu emzirme diye sormustu emzirme doneminin bitmesini mi bekliyor onu da anlamadim cunku uzun bir sure.Ve bu davranislardan dolayi bende de soguma oldu zaman gectikce.Aldatma ya da baska seyleri dusunmeyin cunku isten eve evden is isi de hep erkekler ile olan bir is.Tek basina tatmin deseniz banyoda bile kapi acik dus alir.Ama telefonda ya da haber sitesinde acik temali fotolara baktigini gordum hic dusunmuyor degil kendisi.merak ettigim dogumdan sonra boyle seyler yasayan oldu mu olduysa cozumu ne sizce?Ya da hic cinsellik olmayan bir evlilik olabilir mi mumkun mu bu?
Ne gördüm ne duydum! Değişikmiş. Belki eşiniz siz istemediğiniz için uzak duruyordur. Aranızdaki problemleri konuşmuyor musunuz? Genelde bur sorun olduğunda açıkça konuşmak ve çözüm yollarına birlikte karar vermek yapılacak en mantıklı şeydir.

Simdi o hic adim atmayip umursamiyor gorunumunde ve hamileligimin ilk basinda da ben adim attigimda hep beni reddetti hamileligimi bahane ederek aglatti beni defalarca o yuzden korkuyorum adim atmaya da simdi bahanesi yok cunku

sen yaklaşsan artık. yani bence onun hallerini sorgulamak yerine güzel bi yaklaşımda bulun. daha fazla zorlama, ona sevişmek için hiç bir sorun yaşamadığın mesajını ver derim
Simdi o hic adim atmayip umursamiyor gorunumunde ve hamileligimin ilk basinda da ben adim attigimda hep beni reddetti hamileligimi bahane ederek aglatti beni defalarca o yuzden korkuyorum adim atmaya da simdi bahanesi yok cunku

Ne gördüm ne duydum! Değişikmiş. Belki eşiniz siz istemediğiniz için uzak duruyordur. Aranızdaki problemleri konuşmuyor musunuz? Genelde bur sorun olduğunda açıkça konuşmak ve çözüm yollarına birlikte karar vermek yapılacak en mantıklı şeydir.
Hamileyken konusmayi denemistim ama dedigim gibi bebegi bahane etmisti sonra da konu hic acilmadi

Benimki gibi bir sorunu olan arkadas yok mu ya lutfen
Benim esim hamileyken 6 ay bpoyunca hicbir doktor yasagi olamasina ragmen kendini rahat hissetmedigi icin birlikte olmadi benimle. Dogum sonrasi da 2 ay kadar birlikte olmadik. Yani toplamda rahat 8 ay falan birlikte olmadik. Ama duygusal yakinlasmalarimiz vardi. Sarilmalar, ufak cilvelesmeler.. vs.. sonra duzene girdik tekrar. Ama tabi is, ev, cocuk vs.. artik ne zaman uygunsa o zaman..

O donem nasil dayaniyor bu kadar diye ben de sorgulamistim ama makine degil erkekler algilananin aksine.

Yine de konus derim esinle, onu ozledigini soyle, ilk adimi sen at. Ben oyle yapmistim.

Benim esim hamileyken 6 ay bpoyunca hicbir doktor yasagi olamasina ragmen kendini rahat hissetmedigi icin birlikte olmadi benimle. Dogum sonrasi da 2 ay kadar birlikte olmadik. Yani toplamda rahat 8 ay falan birlikte olmadik. Ama duygusal yakinlasmalarimiz vardi. Sarilmalar, ufak cilvelesmeler.. vs.. sonra duzene girdik tekrar. Ama tabi is, ev, cocuk vs.. artik ne zaman uygunsa o zaman..

O donem nasil dayaniyor bu kadar diye ben de sorgulamistim ama makine degil erkekler algilananin aksine.

Yine de konus derim esinle, onu ozledigini soyle, ilk adimi sen at. Ben oyle yapmistim.
Sarilma vs konusunda adim atiyorum arada ama o gerisini getirmiyor ben de israrci olmak istemedim siz adim atinca mi duzeldi kendisi normal yaklasti yani o kadar sure sonra bana cok garip geliyor su an sanki daha once hicbirsey yasamamisiz gibi

Yani soyle soyleyeyim baska turlu derken dogumdan beri ne opme ne baska cinsel yakinlasma olmadi ama uyurken sariliriz vs.o acidan da boyleyiz psikolojik destegi kabul edecek birisi degil esim bir de sizce hic cinsellik olamayan evlilik var midir ki
bu soruyu özellikle sordugunuz için kendimce cevaplamak istedim cinsellik hiç olmadan evlilik olmaz konunuza gelince bence doktora gitmeli eşinize üroloji ve psikiyatri

bu soruyu özellikle sordugunuz için kendimce cevaplamak istedim cinsellik hiç olmadan evlilik olmaz konunuza gelince bence doktora gitmeli eşinize üroloji ve psikiyatri
Psikiyatriye gitmek isteyecegini zannetmiyorum ama uroloji neden hormonla mi alakali sizce ama eger oyleyse hicbir sekilde ilgi duymazdi diye dusunuyorum acik fotograf vb

Psikiyatriye gitmek isteyecegini zannetmiyorum ama uroloji neden hormonla mi alakali sizce ama eger oyleyse hicbir sekilde ilgi duymazdi diye dusunuyorum acik fotograf vb
ilgi duyma değil bu fizyolojik bir ihtiyaç yani çok açık konusmak da istemiyorum ama bir erkek normal şartlarda bu kadar uzun süre bosalmadan duramaz fiziksel olarak rahatsız hisseder

ilgi duyma değil bu fizyolojik bir ihtiyaç yani çok açık konusmak da istemiyorum ama bir erkek normal şartlarda bu kadar uzun süre bosalmadan duramaz fiziksel olarak rahatsız hisseder
Bazi erkekler uyku halinde de bosalma yasayabiliyorlarmis oyle birsey duymustum ama benim anlamadigim bu surede nasil boyle durabildigi

Benim sorunum biraz uzun.
Esimle yaklasik 2 senedir evli 9 kusur senedir beraberiz.Evlenmeden once yakinlasmamiz tam bir yakinlasma olmasa da gayet iyiydi.Evlendikten sonra da iyi bir iliskimiz vardi ama oyle cok ustune dusen bir erkek degildi evlenmeden oncesine gore ve bir kac ay sonra hamile kaldim sorunlu bir hamilelik gecirdim hamileyken en fazla iki defa yakinlasma oldu.Kendine bakmadin mi derseniz hamilelikte de hamilelikten once de gayet bakimli ve cekici sekilde giyiniyordum ve bakimliydim hatta esim kiskaniyordu evde boyle gezme disaridan gozukur vs diye.Daha sonda dogum yaptim normal degil sezaryen dogumdan etkilendi desem esim normal degildi ama benim zorluk cektigimi sancili hallerimi vs gordu.dogumdan sonraki hayatimizda esim bir kac tesebbuste bulundu ama ben istemedim yakinlasmayi cunku dikisler vs bayagi bir sorunum oldu ve aradan yaklasik 1 sene gecti hicbir yakinlasmamiz olmadi bir kere yarim yamalak denemesi haric ve ben nasil bir erkegin bu kadar uzun sure hicbir sey yasamamasini anlayamiyorum.Bir de ben emzirirken dk hapi kullanamayacagimi soylemistim ne zaman bitecek bu emzirme diye sormustu emzirme doneminin bitmesini mi bekliyor onu da anlamadim cunku uzun bir sure.Ve bu davranislardan dolayi bende de soguma oldu zaman gectikce.Aldatma ya da baska seyleri dusunmeyin cunku isten eve evden is isi de hep erkekler ile olan bir is.Tek basina tatmin deseniz banyoda bile kapi acik dus alir.Ama telefonda ya da haber sitesinde acik temali fotolara baktigini gordum hic dusunmuyor degil kendisi.merak ettigim dogumdan sonra boyle seyler yasayan oldu mu olduysa cozumu ne sizce?Ya da hic cinsellik olmayan bir evlilik olabilir mi mumkun mu bu?Bir de bu arada esim 2. Cocuk da istiyor...

Ben sizde inanılmaz bir iletişim sorunu görüyorum. Doğumdan sonra 8 ay mı geçti? İki kere falan yanaşmış reddetmişsiniz sonra siz ona yaklaştınız mı? Neden ne zaman bitiyor emzirme diye sordun demediniz mi? Doğum kontrol hapı kullanamıyorum ama başka yöntemler de var onları deneriz demediniz mi? Hiç oturup ne oluyor neden böyle oluyor diye konuştunuz mu? Hamilelikte bile başka şekillerde bir şeyler yaşayabilirdiniz ikiniz de isteseniz. Zor bir hamilelik demişsinia ama çok bakımlı çekici de giyinirdim demişsiniz hanı ordan en azından başka bir şeyler yapabilirdiniz demek istedim. Ama dediğim gibi bir iletişim sorununuz var. Neden konuşmuyorsunuz?

Ben sizde inanılmaz bir iletişim sorunu görüyorum. Doğumdan sonra 8 ay mı geçti? İki kere falan yanaşmış reddetmişsiniz sonra siz ona yaklaştınız mı? Neden ne zaman bitiyor emzirme diye sordun demediniz mi? Doğum kontrol hapı kullanamıyorum ama başka yöntemler de var onları deneriz demediniz mi? Hiç oturup ne oluyor neden böyle oluyor diye konuştunuz mu? Hamilelikte bile başka şekillerde bir şeyler yaşayabilirdiniz ikiniz de isteseniz. Zor bir hamilelik demişsinia ama çok bakımlı çekici de giyinirdim demişsiniz hanı ordan en azından başka bir şeyler yapabilirdiniz demek istedim. Ama dediğim gibi bir iletişim sorununuz var. Neden konuşmuyorsunuz?
aynen emzirene kadar bekleyecek olsan o hooo bi sürü yöntem var değişik bi konu

Evet ben reddettim cunku kanamam uc ay surdu benim arti ben yanastim ama oyle dusundugunuz gibi degil yani sarilma opme gibi o tarz emzirmeyi sordu ama ben neden sordun demedim hic konuyu da acmadik sonra cunku kendisi bu konulqrda konusan birisi degil dogumdan once konusmaya calistim bahanesi vardi o zaman bir de kendisi baska seyler yaomaktansa direk konuya girmeyi tercih eder yani gercek bir iliski tarzini tercih eder sadece

vallahi bizimkide biraz fazla ama ben doğuma gitmeden üç gün öncesine kadar birlikte olduk dogumdan sonra o kırk gün eşime kırk yıl gibi geldi iliski dışında sarılmak öpmek vs hep oldu
Yani benim esim de teklif etti tabi etmedi degil ama hic israr etmedi yani daha sonradan lohusaliktan sonra

X