Bu nasil evlilik?

o anda bir duş alıp yanına gidebilirdiniz anlık olarak temiz olurdunuz
Yani evet olabilirdi ama ben hem dikislerimden sorun yasadim ikinci bir kez enfeksiyon vs olmasindan korktum arti bebegim kucuktu her an istedigim gibi davranamiyordum bence su an icin bir cozum bu kadar aradan sonra nasil duzeltilebilir

Yani evet olabilirdi ama ben hem dikislerimden sorun yasadim ikinci bir kez enfeksiyon vs olmasindan korktum arti bebegim kucuktu her an istedigim gibi davranamiyordum bence su an icin bir cozum bu kadar aradan sonra nasil duzeltilebilir
bu gece eşinize yaklasin gayet saglikliyim ve seni çok özledim deyin gerisi gelir umarım

Yani isterim tabii ki ama bir de soyle birsey var ki sanki ikimiz de bebegimize odaklandik gibi dogum sonrasi sevgimizi ona veriyoruz daha cok
Bence sen artik cinsellik istemiyorsun ve esim yaklasmiyora siginiyosun ve bizden evet boyle de evlilik yurur dememizi bekliyorsun. Ama hayir boyle evlilik yurumez bi yerden patlak verir acik sacik haberlere bakiyor diyorsun ne biliyosun isin aldatmaya gitmeyecegini ? Bence bu duruma ne kendini ne de esini dusur. Arkadaslara katiliyorum bi adim at artik

Bence sen artik cinsellik istemiyorsun ve esim yaklasmiyora siginiyosun ve bizden evet boyle de evlilik yurur dememizi bekliyorsun. Ama hayir boyle evlilik yurumez bi yerden patlak verir acik sacik haberlere bakiyor diyorsun ne biliyosun isin aldatmaya gitmeyecegini ? Bence bu duruma ne kendini ne de esini dusur. Arkadaslara katiliyorum bi adim at artik
Ben emzirdigim icin evet cinsellik benim nazarimda yok gibi birsey ama esim evlenme oncesi ve evlilikte de tamam yakindi ama kirk yilda bir aklina gelirdi yani oyle cok duskun birisi hic olmadi

Bir de yanlis anlamayin ama sanki bebegime ayip edecekmisim gibi belki hormonlardan oturu oyle hissediyorum arti korkularim var
olabilir bu duyguları hissetmen ayıp değil ama asabilirsin esin değil sen psikiyatriye gitmelisin fikrim değişti ikisi arasindaki farkı anlamalisin artık biri esin diğeri bebeğin

Bebegimizin kendi odasi yok maalesef yatagi da bize bitisik bir sekilde oyle de rahat degilim ama mecbur
ohoo küçücük bebek götür yarım saat yan odaya yatır veya siz başka bir odaya geçin bunlar saçma bahaneler gerçekten yardimci olabilmek için yazıyorum bir psikoloğa gidin

X