Bu nasıl kader.

Ahahahah iyice kafam karıştı : )

Bence eski sevgilinin ölmesi falan uydurma. Böyle adamlar hep bi acıtasyonla gelir ki yeni av ona acısın bi türlü ayrılamasın. Kendini o kadar mükemmel tanıtmış ki ek işler takvalar falan aile arasındaki uçurum bile göze çarpmamış. Bu kadar hızlı sürede nişanı ancak bu tür oyuncular becerebilir. Ona karşı hassas olabilirsiniz ama zannettiğiniz gibi biri olmama ihtimali yüksek, ailesi de aynı şekilde. Acıların cocuğunu oynayanlar çok da sağlam papuç olmuyo genelde, Kanmayın.

Matematik öğrettiğiniz kız eşinizin eski nişanlısıymış
Siz bunu bilmiyodunuz herşey bi tesadüf
Öylemi ben sadece bunları anlaya bildim
Karman çorman anlatmışsın

2 üniversite diplomasıyla nasıl ''matamatik'' yazılıyor, hatta nasıl böyle bir paragraf yazılabiliyor ya? 1 ay içinde evlenmek karşınızdaki kim olursa olsun bir hatadır. üstelik siz aşık olmamışsınız, ee o da aşık olmamış olabilir. ikiniz de kötü ilişkiden çıkıp nispet için başkasıyla evlenmişsiniz gibi olmuş.

2 universitede de Matematik ve Turkce ogretmedilerse demek Valla ben de o noktaya takildim da linc yerim diye yazmadim kitap okuyan insan nasil paragrafin varligindan bihaber olur onu da anlamiyorum

Okudum ve üç noktanın üstünde duracağım:
1) mesleğin nedir, bunu merak ettim.
2) eğitim denksizliği var ama 3 koli kitap okumuş demişsin. Bununla ne demek istediğin anlaşılmıyor. Çalışma odamda yaklaşık 3,000 adet kitap var. O yüzden üç kolide kaç kitap olur maximum bilirim, 180 gibi.. zaten bir insan hayatında bir zahmet bu kadar kitap ta okumuş olsun. Yani üç koli kitaptan kafanda bir yerlere varmak istiyorsan, bu pek doğru bir önerge değil.
3) insanlar seni ne diye reklam edecekler, bunu da anlamadım.

Çok karışık olmuş canım ya.Senin ders calıştırdığın kızmıymış nişanlısı?

Evet nişan attım deseydi kabul ederdim onun gibisini bulamam ama yalan söyledi bana

“Onun gibisini bulamam ..” mı?

Yok, gerçekten bir yerlerde ciddi hata yapıyorsun.
Bunun dışında da bir büyüğün sıfatı ile tavsiyem olacak sana..
Başkalarının yaşantılarını irdelemek hele ki onlar hakkında yargılarda bulunmak sana bu hayatta hiçbir artı getirmeyeceği gibi bu alışkanlığından dolayı ileride zarar bile görebilirsin.

Bi laf vardır acıma yetime diye... ayrıca yaşın geçerse geçsin kalbin kıpır kıpır değilse tek başına kalmanı tavsiye ederim

Onu Bende merak ettim ciddi anlamda. Millet çat diye yükseliveriyor.

Aynen ben de K Kuf a katılıyorum. Siz nişanlınızın nasıl olur da bu kızla nişanlanır'a takılmışsınız. Zaten nişanlınızı kendinize layik görmüyorsunuz bir de üstüne bahsettiğiniz kızla bir ilişkisi olmuş. Bu da tuzu biberi olmuş yani.
Bence hiç uzatmayın ve ayrılın - zaten anladığım kadarıyla çok da sevmiyorsunuz. Ne gerek var - gerçekten seveceğiniz birisi çıkar karşınıza muhakkak. Kısmet bu. Bazı şeylerin zor olmasının bir sebebi var çünkü.

Bu arada lütfen yanlış anlamayın ama hiç 2 üniversite bitirmiş birisi gibi değilsiniz. Yazım şekliniz ve kullandığınız kelimeler............ Bir de nişanlınız lise mezunu diye kendinize layik görmüyorsunuz.... Bu anlattıklarınızda bir gariplik var ama hadi bakalım.

Hala mesleğinizi soylemediniz çok merak ettim gerçekten. Birde bu nasil kader diye yakiniyorsunuz uzuluyorsunuz insanlar annelerini babalarini kaybediyor bu kadar acindirmiyor.. 1 ay tanimayla nasil bu kadar iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Ilk basta yazdiginiz iliskiniz de bi karisik geldi.. Birde isyerinde kimseden mi duymadiniz onlarin daha önce nisanlandigini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…