Bu parfümler güvenilir mi

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.059
7.858
Kızlar evimin yakınlarında rossman ve benzeri yerler var. Orada bazı parfümler görüyorum ki 30 TL'nin bile altında. Aslında baya da güzel kokuyorlar, ama ucuzluğundan dolayı güvenilir mi bilemiyorum. Ama bir yandan da diyorum ki zararlı bir şey olsa rossman gibi yerler satamazdı zaten. Siz ne düşünüyorsunuz

Onların ucuz olma sebebi kolonya gibi olmaları. Çok uçucular, 5 dk bile kalmıyorlar. Defacto'nun parfümlerinde indirim oluyor. Onu takip edin. Çeşit bol. Nispeten daha kalıcı.

Eklentiler

• 20210917_121448.jpg
    20210917_121448.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar evimin yakınlarında rossman ve benzeri yerler var. Orada bazı parfümler görüyorum ki 30 TL'nin bile altında. Aslında baya da güzel kokuyorlar, ama ucuzluğundan dolayı güvenilir mi bilemiyorum. Ama bir yandan da diyorum ki zararlı bir şey olsa rossman gibi yerler satamazdı zaten. Siz ne düşünüyorsunuz
Kalıcılıkları yoktur o parfümlerin

Asla almayın. Hem kalıcıkları yok hem de hiç sağlıklı değildir..

X