Bu sanci normal mi?

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
28
Arkadaşlar 12 hafta 4 gun oldu çok sanci oluyor iki gündür ani bir sancı giriyor.agri oluyor karnımda kasiklarimda.dun birden öyle bir sancı girdi bir kere oldu öyle birden bağırdım.kizlar sizdede oluyor mu? Sürekli hafif sancılı bir halim var arada biraz büyüyor bu sanci.of normal mi yani ?:110:o_O

Rizeli-53

önce vatan sonra sevdam ...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
7.215
4.174
Can'ım Dr a görün bence. Benimde bel ağrım çok oluyordu hala oluyor. Gazdan dolayı karnım baya baya ağrırdı ama gazdan olduğunu biliyorum mesela

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1436 gün geçti.

ikizannesiyim2

Ya kırdığının kalbi ALLAH seviyorsa..!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
254
193
Arkadaşlar 12 hafta 4 gun oldu çok sanci oluyor iki gündür ani bir sancı giriyor.agri oluyor karnımda kasiklarimda.dun birden öyle bir sancı girdi bir kere oldu öyle birden bağırdım.kizlar sizdede oluyor mu? Sürekli hafif sancılı bir halim var arada biraz büyüyor bu sanci.of normal mi yani ?:110:o_O
Canim benimde cok oluyodu iltihap olunca karinda kasiklarda surekli sanci oluyor. Ol sogan ye yada 1 sogan dorde bol 1 su bardagi su ekle kaynat ic gunde bi bardak 1 hafta ic aradaki farki goreceksin butun sancilarin duracak bu cok eski bi yontem mutlaka dene

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
28
Canim benimde cok oluyodu iltihap olunca karinda kasiklarda surekli sanci oluyor. Ol sogan ye yada 1 sogan dorde bol 1 su bardagi su ekle kaynat ic gunde bi bardak 1 hafta ic aradaki farki goreceksin butun sancilarin duracak bu cok eski bi yontem mutlaka dene
Sağol canım ya allah razı olsun.

Arzustokrasi

Bi maşallahınızı alırız... :)
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2013
2.166
1.821
İhmal etme doktora görün ne olur ne olmaz.. Hem icin rahat eder hem aksi bi durum varsada hemen mudahale edilmis olur.. Bende sanciyla gittim meğer apandisitmis apar topar ameliyat oldum ve iyiki gitmisim biraz daha geciksem patlayıp benide bebegimide zehirleyebilirmis..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1417 gün geçti.

Bigaripyolcu

Baharım geldi, göz aydınlığım, her şeyim...
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
1.679
2.913
Sanci asiri ise ciddi olabilir bi an once dr a git şikayetini bildir serum takar rahatlatirlar.magnezyum sasesi al kramplara iyi geliyor.sogan meselesi bence riskli olabilir cunku sogan kurune benziyor sogan kurude hamile kalinca hemen durdurulan bisi diye biliyorum.gecmis olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1100 gün geçti.

Tessacontessa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016
552
410
35
Mutlaka doktora gidin lütfen en doğru bilgiyi o verir.. Kötü hikayeler heryerde var görmemeye duymamaya calısın. Her hamileliğin kendine ait bir hikayesi var. Burada teşhis koymak kulaktan dolma şeylerle kafa karıştırmak doğru değil. Gecikmeden doktora gidin lütfen.

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
28
Mutlaka doktora gidin lütfen en doğru bilgiyi o verir.. Kötü hikayeler heryerde var görmemeye duymamaya calısın. Her hamileliğin kendine ait bir hikayesi var. Burada teşhis koymak kulaktan dolma şeylerle kafa karıştırmak doğru değil. Gecikmeden doktora gidin lütfen.
Dün banyo yaptım. Acaba üşüttüm mü diye düşündüm.eger devam.ederse yarın doktoruma gidecem canım..biliyorum teşekkür ederim.her hamilelik kendine özeldir.en azından kafam rahatlamış olur.