Bu sebepten vazgeçmesi?

agresifkiz

Güzelbirşeylerolsun
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
3.111
1.752
Kısaca özet geçeyim çok canım sıkkın kızlar. Ben arada alkol alan biriyim erkek arkadaşım içmez pek. iki yıldır beraberiz. Bugünde çalışmıyordum evde olduğum için biraz keyif yapmak istedim bir şeyler içip film izledim. Olay orda başladı. Erkek arkadaşım bir anda soğuk yapmaya başladı sonra üstüne gittim dediği şey şu ileriye yönelik ciddi düşünüyorsak benim ailem böyle birini kabul etmez bende çok sevmem dedi. Oysa bugüne dek kendisinin problem ettiğini görmedim hiç. Bende çok şaşırdım tabi ki bir anda nerden çıktı dedim o da bilip öyle devam edelim ben sana baştan söylüyorum dedi. Bende kimse için değişmeyeceğimi beni kabul etmek isteyenin böyle kabul edeceğini ama herkese saygılı olduğumu söyledim. Daha sonra resmen veda konuşmasına geçtik ne oldu bitti anlamadım. Benden bu yüzden vazgeçtiğine inanmıyorum. Ben mi öfkeden yanlış düşünüyorum?

Kısaca özet geçeyim çok canım sıkkın kızlar. Ben arada alkol alan biriyim erkek arkadaşım içmez pek. iki yıldır beraberiz. Bugünde çalışmıyordum evde olduğum için biraz keyif yapmak istedim bir şeyler içip film izledim. Olay orda başladı. Erkek arkadaşım bir anda soğuk yapmaya başladı sonra üstüne gittim dediği şey şu ileriye yönelik ciddi düşünüyorsak benim ailem böyle birini kabul etmez bende çok sevmem dedi. Oysa bugüne dek kendisinin problem ettiğini görmedim hiç. Bende çok şaşırdım tabi ki bir anda nerden çıktı dedim o da bilip öyle devam edelim ben sana baştan söylüyorum dedi. Bende kimse için değişmeyeceğimi beni kabul etmek isteyenin böyle kabul edeceğini ama herkese saygılı olduğumu söyledim. Daha sonra resmen veda konuşmasına geçtik ne oldu bitti anlamadım. Benden bu yüzden vazgeçtiğine inanmıyorum. Ben mi öfkeden yanlış düşünüyorum?
Çok saçma 2 yıl aradan sonra bunu söylemesi.bana bahane gibi geldi .beklemede kal bakalım çıkar kokusu .

Fırsatçılık yapmış resmen. Seni gözden çıkarmış bahane bulmaya bakıyormuş. Gitsin annesi ona keyfi zevki bilmeyen ot gibi bi kız bulsun evlendirsin sen neşeni bozma
Keyfi zevki sadece içkiden mi almak zorunda insanlar?
İçki içmeyen ot gibi mı yaşıyor?
Allahım mantığa gel

Baştan derken neye göre baştan? Tanıştığınızda bilmiyor mu alkol aldığınızı ? Biliyor. Sadece ilişki biraz eskidiğinde gerçek yüzünü dışarı vurmaya başlıyor. Hastayım bunların ilişkiden 6 ay 1 yıl sonra böyle giyme, gezme, yeme, içme demelerinde. Adamsan baştan söylesene ilk günden söylesene bunları.

Isler ciddiye bindiyse kafasinda sagli sollu düşünmeye baslamistir.Esimle flört dönemi ilk gittiğimiz mekan karaoke bardi.Hatta ayrılıp güya dost kaldigimiz dönemler gel beni topla diye kendi aramizda espiri yapardik gelirdi alirdi.Hatta abisiyle gittiğimiz bile olmuştu.Ama isler ciddiye binince bicak gibi kesildi her sey.Aa ayip ailem duymasin karımı götüremem öyle yerlere demeler başladı.Sevgiliyken acaba ben baska biri miydim?😂Simdi aile etkisi o kafa azaldi ara sira evde içeriz.Hatta bu yıl kendi yıldönümüz de mekana gitmeyi teklif etti.
Erkekler evlenme moduna girince baska oluyorlar demek.Siz simdi sessiz kalin üstüne gitmeyin aramayin msj atmayın.Azicik yükselişi düşünce arayacaktir.Sakince konuşun orta yolu bulun zaten zamanla normale yakın seviyeye dönecektir

Ben daha olumlu bakacağım duruma
Belki önceden ciddi düşünmüyordu ve artık evlenmeye karar verdi
Dediği gibi yaşam tarzınız aile yapısına uygun değildir
Sizde zevkinizden ödün vermek istememişsiniz

Olmayanı oldurmaya çalışınca ileriki zamanlarda çok üzülürsünüz
O kendine göre haklı sizde öylesinizdir

Onun için iyi gitmiyormuş demek ki. Saçma bi şeyi bahane etmiş. Çünkü bu konularda inançları doğruları örtüşmeyen insan zaten sizle beraber olmazdı.

O zamanlar pek kullanmazdım ama son 6-7 aydır ayda bir kere en azından kullanıyorum

Madem sorundu alkol almanız ki olabilir, baştan başlamayacaktı sizle ilişkiye.

Şimdi ise bahane etmiş ayrılmak için.

son 6-7 aydır kullanıyorum ayda bir kere falan ama fark eder mi ki kimseye bir zararım yok hoşlanmıyorsa yanında da içmem ki içmiyorum

Saçmalamış .Alkolık deılsınız sadece keyıf almak ıstedınız.Demekkı ılıskınız ıyı gıtmıomuş .Arkandan iş cevırmış.Zaten senın gıbı olmayan bırıyle evlenme .Sana saygı duymayan bırıyle evlenme.Ne olmuş canın içki istedıyse ?Böyle ıgrenc zıhnıyetler ıcın uzulme

Baştan derken neye göre baştan? Tanıştığınızda bilmiyor mu alkol aldığınızı ? Biliyor. Sadece ilişki biraz eskidiğinde gerçek yüzünü dışarı vurmaya başlıyor. Hastayım bunların ilişkiden 6 ay 1 yıl sonra böyle giyme, gezme, yeme, içme demelerinde. Adamsan baştan söylesene ilk günden söylesene bunları.

Şöyle diyeyim son 6-7 aydır böyle arada içiyorum ayda bir falan ama ne fark eder ki ben aynı benim

X