Bu Sefer Ota Konmadi

Evet su an hoslandigim insan tam dizilerdeki serseri kötü karakterlerden
Surekli cinsel iliski yaşıyor
Kadinlara hic deger vermiyor sadece cinsel iliski icin kullanıyor
Zamaninda uyuşturucu kullanmis
Alkol desen her gun
Kufur agzindan eskik olmuyor her iki lafindan biri kufur
Hicbir sorumlulugu yok hicbiseyi kimseyi takmiyor free takiliyor
Ailesi asiri simartmislar ve rahat yetistirmisler ne istese yapmislar
Butun isi bunlar okumak calismak pek onun icin degil
Evet ben neresinden hoslandim dimi :/
Bunlara ragmen cok kulturlu ve guzel siyaset yapıyor(cok hosuma gider) ve cok tatli bi tipi var :)))
Ama bu insanla aramda hicbisey olamaz ,belki zaten oda beni istemez ama istesede olamaz cunku nekadar aci cekecegimi tahmin edebiliyorum cunku zaten bu insanin eski sevgilileri hakkindaki yorumlarini duyduktan sonra boyle bi hata yaparsam bile bile lades olur ve adimi cikarir direk. Of sadece paylasmak istedim suan hislerimin biran once gecmesini bekliyorum.. aslinda sorsaniz onu değiştirmeyi hayatinin dönüm noktasi olmayi cok isterdim ama imkansiz.... ohh rahatladim icimi doktum :)

Demek ki yüzeysel bir tipsiniz böyle bir tipten hoşlanabildiğinize göre dicektim kiiii çok kültürlü ve güzel siyaset yapıyo yazmışsın :)))) birde zekiyse tamam mahvoldun

Valla zeki haha , zeki ama calismayan tiplerden 😸😸

Yüzeyde cidden tam serseri olabilir ama içinde bambaşka bir adam olabilir ve bunu dışarı çıkaracak uygun kişiyi ve ortamı bekliyodur belki..yani evet diğer kadınlara öyle davranıyo olabilir belliki aşık olmamış ama belki aşık olduğunda tamamen sadık güvenilir ve karşısındakiini önemseyen bir adamdır..polyannamıyım? Hayır sadece cok yakından böyle birini tanıdım :))))

Yüzeyde cidden tam serseri olabilir ama içinde bambaşka bir adam olabilir ve bunu dışarı çıkaracak uygun kişiyi ve ortamı bekliyodur belki..yani evet diğer kadınlara öyle davranıyo olabilir belliki aşık olmamış ama belki aşık olduğunda tamamen sadık güvenilir ve karşısındakiini önemseyen bir adamdır..polyannamıyım? Hayır sadece cok yakından böyle birini tanıdım :))))
Bende hep bunu hayal ettim iste :KK70: ben degistiriyim onu benimle duzelsin diye ama sanirim onun duzelmeye pek niyeti yok :/ zaten bana bi meilide yok :/
Oyuzden sanirim mücadele etmeye degmez :))
Ama gerçekten oyle olmasini onu degistirmeyi onunda sizin dediginiz gibi olmasini, degismesini cok isterdim :)

X