Bu tasarim iyimi bayalar? Lütfen yardimci olun!

pink7 çok önemli bi yere değinmişsin doktordan doktora değişiyor doktor ben bunu yapmak istemiyorum diyorsa iyi bir dktordur zaten rahatca güvenebiliriz. ben şimdiye kadarki araştırmalarımda tasarımın tıpatıp aynı olduğunu görmedim zaten ameliyat sırasında bile karar değiştirebiliyorlarmış doktorlar burunun yapısına göre. kendimizi şartlamayalım da kafmdaki burun olmadı diye çok üzülürüz yoksa, aslında doktorun yaptığı daha çok yakışıyordur belki de.

pink7 çok önemli bi yere değinmişsin doktordan doktora değişiyor doktor ben bunu yapmak istemiyorum diyorsa iyi bir dktordur zaten rahatca güvenebiliriz. ben şimdiye kadarki araştırmalarımda tasarımın tıpatıp aynı olduğunu görmedim zaten ameliyat sırasında bile karar değiştirebiliyorlarmış doktorlar burunun yapısına göre. kendimizi şartlamayalım da kafmdaki burun olmadı diye çok üzülürüz yoksa, aslında doktorun yaptığı daha çok yakışıyordur belki de.

Yaa bu çok tartışılır bi konu hem katılıyorum hemde katılmıyorum yani ben zaten bıçak altına herkes gibi 1 kere olsun sağlıklı güzel isteğime göre olsun diye yattım ama benimde ameliyat sırasında fikir deiştirilip burun ucumla fazla oynanmamış ya yapmadılar yada yapamadılar ama ben şuna çok çok çok sinirleniyorum ameliyattan önce 100 kere sordum tasarımdaki burun yapılabilecek bi burunmu sağlık açısından falan zorluk yaratırmı şu bu bana herşeye okey verildiii ama yapılmadı hemde ben baygınken kime sordular sormadılar kafalarına göre iş ama yakup bey öyle yapmıyor yapabileceği birşeyse bunu yapabilirim yada yapamam yada yapmam diyor bu çok önemli ve doğru benm doktorlarım ya yapamadılar yada yapmadılar bunada çok sinirlendim açıkcası ameliyattan önce neden demediler herşey bazı doktorlar için para yakup bey evet fiyatları yüksek ama sen ameliyattayken yada sonrası süpriz bişey çıkarmıyor işte ah kafam ahhh sadece şanslıyımki revizyon olmak istersem yeterli kıkırdağım var birde yakup bey şunuda sölüyor burnun içindeki kıkırdak benim için elmas değerinde çünkü burnun içindeki kıkırdağın yerini ne kuaktan alınan nede göğüs altından alınan kıkırdak sağlam olmuyomuş en sağlamı burun içndeki kıkırdaklarmış kaynama açısından falanda

kafam karisdi yaaa. kardesimde ucunu hic begenmedi tasarimin... yaptirma diyor, daha kötü olursa ya diyor... patates burnumla devam mi yasicam simdi..
mafoldumben

yeni tasrim o kadar ozr deil ki benim ameliyatimdan once tam tasarim yapildi ilk tasarimim emaile gonderilmisti sadece iki kelime sonrasinda istediyim burnu sundu bana altin eleriyle hocam sen nasil istersen soyleyeceksin o da sana cevabini verir benim eski burnum seninkinden uzundu ve de ucu dusuktu ve ben su anda burnumu onden daha cok beyeniyorum her kez yandan beyenir ama onden cok guzl oldu karari sen verecekin ama tam dogru karar yakup avsar bende soylemesi her sye gonlunce olsun cnm

yeni tasrim o kadar ozr deil ki benim ameliyatimdan once tam tasarim yapildi ilk tasarimim emaile gonderilmisti sadece iki kelime sonrasinda istediyim burnu sundu bana altin eleriyle hocam sen nasil istersen soyleyeceksin o da sana cevabini verir benim eski burnum seninkinden uzundu ve de ucu dusuktu ve ben su anda burnumu onden daha cok beyeniyorum her kez yandan beyenir ama onden cok guzl oldu karari sen verecekin ama tam dogru karar yakup avsar bende soylemesi her sye gonlunce olsun cnm

ben en iyisi istanbula gittigimde doktordan randevu alip, üc boyutlu aletlede bi burun tasarimi rica edeyim doktor beyden. olmadi 3 boyutlu tasarimin ücretini de öderim artik.... sonrada pisman olacagima önceden param gitsin daha iyi..

cance benim burnum felaket etlik ayni zenci burnu gibi...etini kesmezse nasil kücülür bu burun... burnumun ucunda kikirdakdan cok cok fazla et var.....bilmiyorumkismile

ben en iyisi istanbula gittigimde doktordan randevu alip, üc boyutlu aletlede bi burun tasarimi rica edeyim doktor beyden. olmadi 3 boyutlu tasarimin ücretini de öderim artik.... sonrada pisman olacagima önceden param gitsin daha iyi..

cance benim burnum felaket etlik ayni zenci burnu gibi...etini kesmezse nasil kücülür bu burun... burnumun ucunda kikirdakdan cok cok fazla et var.....bilmiyorumkismile

Ücretli yapmıyorkii canım

pisman olman bence bir az zor cnm ya sen bir on gorusmeye git o sart o 3 boyutlu makinde pek guzel gozukmez zaten bi de odemene gerek yok bence birak hocam bi baksin o sana her sey soyller emin ellerde sin

Canımm merak ettim önden veya ön çaprazdan resmin varmı burnunun gerçekten koca koca diip durdnn acaba senmi abartıosn yada sanamı öle geliokiii bilmiyorumkismile

cok genis.. zencilerin burnu gibi, kendimi bildim bileli ameliyat istiyorum... ta bu zamana kadar oyalandim durdum..

istersen mail yoluyla önden fotoraf gönderebilirim canim

cok genis.. zencilerin burnu gibi, kendimi bildim bileli ameliyat istiyorum... ta bu zamana kadar oyalandim durdum..

istersen mail yoluyla önden fotoraf gönderebilirim canim

Anladım canım sen kesn yüzyüze yakup beyle görüşş eğer olcak bişeyse sana yaparım dicektir olmayacak şeyi sölüyo yada yapamam diyorr o konuda güven yakup beye

AskAsk diye bi arkadas mail yoluyla bi sorusu sormus.., malesef özel mesaj gönderemiyorum..

cevap: daha o konu hakkinda bilgim yok..sormadim. sanirim ilk görüsmeden sonra söyler dr. galiba 8 le 13 arasi...tam emin degilim ama...
senin durumunda bu doktora daha cok ihtiyacin var... insallah dedigin gibi biraz yardimci olur sana..

Merak ettim acana yakup avşar görüşme ücreti alıyor mu? Benim dr 200 TL alıyor

daha ön görüsme icin randevu almadim ama yanlis hatirlamiyorsam yakup beyin assistani sirf tasarim konusu hakkinda aradigimda, ön görüsme icin ücret almiyoruz demisdi...galiba..??
iki doktor aradim icin, tam olarak hatirlamiyorum hangi doktorun assistani ücretsiz demisdi??

X