Bu tasarim iyimi bayalar? Lütfen yardimci olun!

BenJademin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
248
0
Selam bayalar,

bu ekledigim burun tasarimi iyimi. bence kemigi biraz fazla oyulmus, sizce nasil?
benim önden bakildiginda burnum cok genis. sizce bu kadar oyulursa burun ucu fazla kaba bi sekilde öne cikarmi?
keske önden tasarim diye birseyde olsaydi!

kizlar tasarimi cikardim... görmek isteyen arakadas olabilir..

Son düzenleme:
yok cnm hiçte oyulmuş deil hatta biras daha kavis verilebilir bile..bence tasraım hgayet güzel:)

nem benim asil sorunum burnumun önden genis olmasi, sence cok kavis verilirse burnumun ucu öne dogru kaba bi sekilde cikarmi. Dr yakup avsar da burnumu yaptirmayi düsünüyorum. sence öndende iyi olurmu cok korkuyorum..

bu tasarımı yakup avşarmı yaptı birde sen karıştınmı tasarıma şurası şöle olsun beğendim yada beğenmedm diye

evet yakup bey yapti, yok ben karismadim söyle söyle olsun diye...benim asil merak etigim önden görünüs...patates burnum nasil olur acaba..

tasarim bence kemerli bile kalmis
bari yaptircaksan tam düz olsun cnm yaa yaptirdigina degsin
öndende kavisli olunca kötü durmazki
niye kötü dursun

Bende memnunkalmazsam burnumdan yakup beye revizyon düşünüyorum hatta geçen hafta görüşmeye gitmiştim ama ben karışıcam doktora pek bırakmicam burnu revizyon olursam :)

nem benim asil sorunum burnumun önden genis olmasi, sence cok kavis verilirse burnumun ucu öne dogru kaba bi sekilde cikarmi. Dr yakup avsar da burnumu yaptirmayi düsünüyorum. sence öndende iyi olurmu cok korkuyorum..

cnm sen sadece profilini yapmıycakki doktorrrr öndende baya düzeltir kavis oldukca önden görüntü kötü olmaski..yalnız bi kaç kişide duydummm kavisli burunlar düz buruna göre önden çok güzel durmazmışş..ama kavisli olupta önden çok güzle duran burun gördüm şahsen..benim burnum düz kavis yok önden gerçekten kusursuz..doktorun iyi yaparsa herşekilde güzle olur:)

çok düz inmiş ve ucu sivri durmuş bence biazcık daha kavis verilerek yumuşatılırsa daha güzel durur

tesekkürler bayanlar cevaplariniz icin.... ben doktora mailde demisdim az kavisli olsun diye....
cünki benim bi arkadasim burnunu yaptirdi baska bi doktorada...kiza o kadar cok kavis vemislerki, burnunu ucu kavisin bittigi, burun ucuna gelindigi yerde cok kaba bi sekilde ortaya cikiyor..yani üstü incecik alti kocaman... onunda burun ucu cok etli belki bu yüzden korkdum fazla kavisdan...

canım oske'nin dediği gibi azıcık sivri duruyo sanki , ve bence biraz daha kavis verse daha da güzel durur , şimdiden geçmişler olsun diliyorum =)) opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
bence de azcik kavis daha guzel olur ve ucunun kalkmasi zaten hocam tasarim yapar gideince sen orda senin isteiyin cok onemli soylemen lazim nasil istiyon hic cekinmeden zaten kendisi soracak sana nasil bir burun dusunuysun diye her sey gonlunce olsunzemuszemus

evet yakup bey yapti, yok ben karismadim söyle söyle olsun diye...benim asil merak etigim önden görünüs...patates burnum nasil olur acaba..

he ben simdi okudum yakup bey yapmis tasrimi keske karissaydin guzelim ya o dinler zaten dialog onun icin de cok onemli hastalarinla bu son tasarim deil dir bence ameliayttan bir gun once yine yapar son tasarimi o zaman sen de soyle hocam azcik kavis verelim ve kaldiralim cok guzel olur onden goruntusune gelince ben acik kalble soyluyorum ben burnumu onden cok seviyorum

bence tasarım çok güzel canım yüzünede çok gitmiş herkese kalkık fındık kadar burun gitmezki .. önden direk bakıldığında burun delikleri görünüyor bu burunlarda :umursamaz:

bence tasarım çok güzel canım yüzünede çok gitmiş herkese kalkık fındık kadar burun gitmezki .. önden direk bakıldığında burun delikleri görünüyor bu burunlarda :umursamaz:

evet canim bende cok kalkik ve kücük burun istemiyorum zaten. doktor bey beni koca burnumdan kutarsin yeter. kücük burun bana yakismaz zaten, cünki yanaklarim tombis, zayif olmama ragmen..

Yakup beyi uyar benceee iyice sorununu belirt olmayacak bişeye olcak yapıcam diyen bi doktor değil benceee bi ark gitmişti önceden aemliyat olmuş başka doktora kıkırdaklarını baya alıp atmışlar burnundan yakup bey bunu dedi herkes demiyor burnunu ameliyatta açıp bakarım burnunu bozmam ama deiştiremiyceksemde aynen kapatırım ellemem dedii ve gerçekten bütün doktorlar paracı olmuş o parayı almak için başka bi doktor eller parayıda alırdıı ama yakup bey bunu yapmıyor bende gittim revizyon için bana allahtan korkma yeterli kıkırdağın var oynama yaparsam diye dedi.

Yakup beyi uyar benceee iyice sorununu belirt olmayacak bişeye olcak yapıcam diyen bi doktor değil benceee bi ark gitmişti önceden aemliyat olmuş başka doktora kıkırdaklarını baya alıp atmışlar burnundan yakup bey bunu dedi herkes demiyor burnunu ameliyatta açıp bakarım burnunu bozmam ama deiştiremiyceksemde aynen kapatırım ellemem dedii ve gerçekten bütün doktorlar paracı olmuş o parayı almak için başka bi doktor eller parayıda alırdıı ama yakup bey bunu yapmıyor bende gittim revizyon için bana allahtan korkma yeterli kıkırdağın var oynama yaparsam diye dedi.

sagol pink..yardimci oldugun icin... doktorun assistanini aradim bugün ve önden görünüsünüde cok merak ettigimi söyledim... bana resim olarak degil ama konusmaya gittigimde yeni cikmis bi sistemle burunun görüntüsünü her acidan gösterebiliyorlarmis. Bunu ama sirf ameliyata karar verdikden mi ameliyatdan önce mi ne yapiyorlarmis, cok zahmetli ve zaman alan is oldugu icin dedi..

senin de ameliyatdan önce her acidan burnunu o göstermislermiydi?

sagol pink..yardimci oldugun icin... doktorun assistanini aradim bugün ve önden görünüsünüde cok merak ettigimi söyledim... bana resim olarak degil ama konusmaya gittigimde yeni cikmis bi sistemle burunun görüntüsünü her acidan gösterebiliyorlarmis. Bunu ama sirf ameliyata karar verdikden mi ameliyatdan önce mi ne yapiyorlarmis, cok zahmetli ve zaman alan is oldugu icin dedi..

senin de ameliyatdan önce her acidan burnunu o göstermislermiydi?

Ahh ahhhh ben ameliyat olmadan önce 2009 ortalarıydı yakup beyle ilk ameliyat için görüşmeye gitmiştim ozamanlar bu 3boyutlu cihaz yakup beyde yoktu ve doğal olarak 2 boyutlu resimden önden oynama yapamayacağını sağlıksız gözüktünü sölüyodu yandan oynuyordu ama önü yuvarlak hatlımı sivrimi olsun falan diye soruyodu sonraaaa ben daha doktorlar gezdim durmadımm onlada görüşim bunlada görüşiim derken başka bi doktora tanıdık çıktııı fiyatıda daha uygundu tanıdıkta var diye onları seçtim yakup beyden vazgeçtim o zamanlarda bu siteyi bilmiyordum ve üye değildim bilsem yakup beye olurdum kesin hastalarıynı görüosun burdan resimlerine bakıyosun falan derkenn ben birde benm kız ark bu tanıdık olan doktora ameliyat olduk ben hiç memnun değilim arkadaşım mesela çok memnun neyseee 4 ayım doldu geçen hafta dayanamadım yakup beyle tekrar revizyon için görüşmeye gittim.

Tabiii beni tanıdı okadar zaman geçmiş olmasına rağmen azda sitemli gibiydi ama demedi bişey :) sadece burnumu açık ameliyat olsaymışım 2 sene beni bekleticeğinden bahsetti ama kapalı ameliyat olduğum için şuan beni ay ay kont aldııı şişlerim var burun içimde iyileşmedikleri için derkennn tasarım konuşmadık sadece ben burun ucumdan memnun olmadığımı gönlümdeki burunu doktorumun yapmadığını söyledim kendisine 3 boyutlu cihaz odasındaydı ama evet kesin ameliyata karar veren hastalarına uyguluyor o 3 boyutu ve bence gene sölüyorum tasarımın aynısını çıkaran tek doktor yakup bey ben ozamanlar itiraf ediim tasarımını beenmemiştim amaa müdehalede etmemiştim derken tanıdık çıkınca falan yakup beyi elemiştim allahtan burnumda fazla hasar yokmuş kıkırdaklarm yerli yerinde duruyomuş bakalım. Aydınlatabildiysem seni ne mutlu biraz uzun yazdım :)
Ama şuna inan Yakup bey bir burnu asla bozmaz bozacağı bir burnuda ameliyat etmiyor zatennn hee birdee tasarım tartışırken iyice içine sinsin yada doktora söle şurası şöle olabilirmi burası böyle o zaten yapılacak bi durumsa yaparım yada yapamam diyor :)

X