Bu tasarim iyimi bayalar? Lütfen yardimci olun!

evet canim bencede bu kadar kavis ve kalkiklik yeterli belki biraz zivriligine karsi birseyler yapabilirse doktor iyi olurdu...bakalim tasarim gibi de olacakmi.... Allah'im hepimize sen yardimci ol..

inşalah canım istedinin beklediğinin bin katı güzel olur canımmmbayanssulusmile

cok genis.. zencilerin burnu gibi, kendimi bildim bileli ameliyat istiyorum... ta bu zamana kadar oyalandim durdum..

istersen mail yoluyla önden fotoraf gönderebilirim canim

benim de burnum etli ve bana görüştüğüm dr.ların hepsi bunu söyledi derisi kalın burunlarda ameliyat ve şekillendirme daha zormuş. bazı ameliyatlar, yapılan tasarımdan farklı oluyor acaba sebebi bu olabili mi ? düşününce evet kalın bir deriyi şekillendirmek daha zor olsa gerek. fakat mutlaka işinin ehli bir dr bu sorunu üstesinden gelir.

Selam bayalar,

bu ekledigim burun tasarimi iyimi. bence kemigi biraz fazla oyulmus, sizce nasil?
benim önden bakildiginda burnum cok genis. sizce bu kadar oyulursa burun ucu fazla kaba bi sekilde öne cikarmi?
keske önden tasarim diye birseyde olsaydi!

kizlar tasarimi cikardim... görmek isteyen arakadas olabilir..

Filiz bence cok dogal gorunuyor tasarimin, ben begendim. O kadarda etli gorunmuyor anlatigin gibi. Ne zaman ameliyat olmayi dusunuyorsun? Ben mayis veya haziran gibi.

Benim tasarimda albumde bakabilirsin:)

Sende korkuyor musun? Ben narkozdan cok korkuyorum, ilk ameliyatim olucak

Filiz bence cok dogal gorunuyor tasarimin, ben begendim. O kadarda etli gorunmuyor anlatigin gibi. Ne zaman ameliyat olmayi dusunuyorsun? Ben mayis veya haziran gibi.

Benim tasarimda albumde bakabilirsin:)

Sende korkuyor musun? Ben narkozdan cok korkuyorum, ilk ameliyatim olucak

slm canim.. ben senin tasarimina bayildim..seninde burnun etli simdilik ama tasarimini kim yaptiysa ve yapabilirim diyorsa gercekden helal olsun.. süper bi burun olacak insallah :nazar:

ben daha ameliyat icin ön görüsme yapmadim dr yakup avsar beyde, benim tasarimimi mail yoluyla gönderdi...tam olarak ucunu begenmedim...

ameliyati cezaret edersem son baharda düsünüyorum...

bence narkozdan korkma, ben iki kez saglik yüzünden ameliyat oldum narkozda gercekden korkacak bisey yok...

senin kim tasarimini yapti, kime ameliyat olmayi düsünüyorsun?

benim de burnum etli ve bana görüştüğüm dr.ların hepsi bunu söyledi derisi kalın burunlarda ameliyat ve şekillendirme daha zormuş. bazı ameliyatlar, yapılan tasarımdan farklı oluyor acaba sebebi bu olabili mi ? düşününce evet kalın bir deriyi şekillendirmek daha zor olsa gerek. fakat mutlaka işinin ehli bir dr bu sorunu üstesinden gelir.

evet bencede tasarimdan biraz farkli olmasinin sepeplerinden biri burun derisin kalinligi olsa gerek.. tabi doktorun yetenegi vs de önemli bi faktör..

slm canim.. ben senin tasarimina bayildim..seninde burnun etli simdilik ama tasarimini kim yaptiysa ve yapabilirim diyorsa gercekden helal olsun.. süper bi burun olacak insallah :nazar:

ben daha ameliyat icin ön görüsme yapmadim dr yakup avsar beyde, benim tasarimimi mail yoluyla gönderdi...tam olarak ucunu begenmedim...

ameliyati cezaret edersem son baharda düsünüyorum...

bence narkozdan korkma, ben iki kez saglik yüzünden ameliyat oldum narkozda gercekden korkacak bisey yok...

senin kim tasarimini yapti, kime ameliyat olmayi düsünüyorsun?

Ay insallah dedigin gibi olur Filiz :) Tasarimimi dr yakup avsar yapti, ameliyati da ona yaptircam mayis veya haziran gibi. Fiyati cok yuksek ama deger diye dusunuyorum (ne kadar beni zorlasada), cok iyi yorumlar var onun hakkinda. Yapmis oldugu burunlari gordum ve hepsi cok dogal gorunuyordu.

Ben yazanesine gittigmde 2 bayan arkadas vardi orda, birisi bir sene once olmus eger bende oldum demeseydi analamicaktim o kadar mi guzel dogal olur ve diger bayanda 1 hafta olmustu yaptirali onunki bile sis olmasina ragmen guzel gorunuyordu.

Agri derecesi sifir dediler morlukta yoktu o kizda.
Insallah senin ki de istediginin cok cok ustunde olur

Ay insallah dedigin gibi olur Filiz :) Tasarimimi dr yakup avsar yapti, ameliyati da ona yaptircam mayis veya haziran gibi. Fiyati cok yuksek ama deger diye dusunuyorum (ne kadar beni zorlasada), cok iyi yorumlar var onun hakkinda. Yapmis oldugu burunlari gordum ve hepsi cok dogal gorunuyordu.

Ben yazanesine gittigmde 2 bayan arkadas vardi orda, birisi bir sene once olmus eger bende oldum demeseydi analamicaktim o kadar mi guzel dogal olur ve diger bayanda 1 hafta olmustu yaptirali onunki bile sis olmasina ragmen guzel gorunuyordu.

Agri derecesi sifir dediler morlukta yoktu o kizda.
Insallah senin ki de istediginin cok cok ustunde olur

Insallah canim.. ben kendi tasarimi cok begenmedim, yani burun ucunu sirf begenmedim.
seninki tam süper olmus :nazar:..... bende istiyorum :sinifsinif:

belki benimki sirf mail yoluyla diye bu kadar yapildi, bakalim ohaoldumsmile

Insallah canim.. ben kendi tasarimi cok begenmedim, yani burun ucunu sirf begenmedim.

Insallah seninki tasarimdan cok cok daha guzel olur:) bencede seninki mail'en oldugu icin oyle olmustur icini rahat tut. Sen bir on gorusme yap dr yakup avsarlan daha guzel olur hem seni bilgilendirir cnm.

Insallah seninki tasarimdan cok cok daha guzel olur:) bencede seninki mail'en oldugu icin oyle olmustur icini rahat tut. Sen bir on gorusme yap dr yakup avsarlan daha guzel olur hem seni bilgilendirir cnm.

Tamam canim yazin istanbuldayim haziran gibi Insallah....
ah melide sana bi sorum olacakdi...
sen ön görüsmeye gittiginde yeni bi sistem cikmis..olabilecek burunu her yönden gösteriyor.....önden yandanlardan capraz ne bilim her yönden...sanada bu uygulandimi yoksa sirf ameliyat öncesimi yapiliyor??

Tamam canim yazin istanbuldayim haziran gibi Insallah....
ah melide sana bi sorum olacakdi...
sen ön görüsmeye gittiginde yeni bi sistem cikmis..olabilecek burunu her yönden gösteriyor.....önden yandanlardan capraz ne bilim her yönden...sanada bu uygulandimi yoksa sirf ameliyat öncesimi yapiliyor??

Evet cnm anladim, 3d goruntuden bahsediyorsun. Cok istedim ama yapmadilar, ameliyattan bir gun once yapiliyormus (hic ikna edemedim) :KK43:
aslinda 3d tam sonucu gosteriyor bence.
Tasarim sadece yan profi, ben onden nasil olcak diye cok merak ediyorum. Suanda onden burnum fena degil ama kemik gidince daha kalin olur onden diye de korkmuyorum degil. hayirlisi

cnm benim de ilk tasarimim emaille gelmisti ve hic guzel deildi sana gonderirim istersen on gorusmeye gittimde ikinci tasarimi birlikte yaptik doktor icin de cok daha uygun senin orda olman anindan mudahale edebilmeneyer ki imkanin varsa bence bir on gorusmeye git cok daha guzel tasarim yapilir buna emin imhihoyyyt

X