Bu tüylerden bıktım..

sivilce kremi verdi o da hemen söndürdü sivilceleri ancak ben artık ağda yaptırmak yerine lazere gitmeyi düşünüyorum çünkü sivilcelerin izi kalacak hep oynadığım için..

Hmm.. Tekrar etmedi mi peki bir daha? Gidersem doktora yine söyleyeyim.
Şuan olmaz ama ben de ilk fırsatta lazere gideceğim, işkence gibi böyle..

Hmm.. Tekrar etmedi mi peki bir daha? Gidersem doktora yine söyleyeyim.
Şuan olmaz ama ben de ilk fırsatta lazere gideceğim, işkence gibi böyle..
henüz tekrar ağda yapmadım ama benim kollarımda oluyor sivilcelenme geçiremedim 2 senedir düzenli ağda yaptırıyorum koluma hala sivilce oluyor. bazı ciltlerde oluyor diyorlar bilemiyorum ben de sebebini ama düzeltemedim.
doktor ağdadan sonra yağ sürerseniz gözenekleriniz dolar o da sivilce yapar demişti belki yağ sürmemek gerekiyordur

Ayyy bende hep macun olan ağdadan kullanıyordum ama onlar zor diye..
2 farklı marka ağda aldım. Biri "'ten sir ağda bantları" diğeri "sesu sir ağda bantları"..
Ten olanı denedim aynı seninki gibi bi sürü batıklar oldu hayatımda ilk defa oldu böyle macun olan ağdalarda hiç böyle olmuyordu..
Diğer sesu'yu henüz denemedim..
Ama eğer oda diğeri gibi yaparsa epilasyon makinesi alıcam...

Bende doğru bölümlere açılmayan konulardan şikayetçiyim, sorunumun çözümü ağdaysa, hemen 3-5 kutu sipariş vereyim ve konularını doğru bölümlere açmayanları ağdayla doğru bölümler yönünde çekeyim, ey ağda sen nelere kadirsin:KK14:

Benim derdim bu olduğu için bir derdim var bölümüne açıyorum. Derdim batıklar,sivilceler.. Hangisi dert hangisi değil çözemiyorum sanırım artık:KK48:

Ben bdv ye odaklanmışım. Bir de buralarda yazan kimse de olmuyor. Çok nadir yorum geliyor. Bende zaten derdim benim bu diye açıyorum.:KK53: Kusuruma bakmayın, benden bıktınız.. :süslü:
Diğer arkadaşlara önerdiğimi size de önereyim, konular doğru bölüme açılmalıdır, yanlış bölümlere açılan konular kurallar gereği taşınır, özellikle bir derdim var bölümünde daha çok yorum alınıyor diye her konu oraya açılıyor ama yasak, diğer bölümlerde aktif ama bdv'yle ilgili oluşan algı sebebiyle herkes oraya konu açtığından diğer bölümlerde cevap gelmiyor zannediliyor, uzattım ama tavsiyeme gelince konuları doğru bölüme açıp sonra profilinize linkini ekleyin, profillerinize yazdıklarınız sitenin ana sayfasında gözüktüğü için üyelerin dikkatini daha fazla çekiyor ve linklere tıklanıyor.

henüz tekrar ağda yapmadım ama benim kollarımda oluyor sivilcelenme geçiremedim 2 senedir düzenli ağda yaptırıyorum koluma hala sivilce oluyor. bazı ciltlerde oluyor diyorlar bilemiyorum ben de sebebini ama düzeltemedim.
doktor ağdadan sonra yağ sürerseniz gözenekleriniz dolar o da sivilce yapar demişti belki yağ sürmemek gerekiyordur

Cildimiz hassas olduğundandır.. Alerjikse bir de etkisi olabilir...
Kollarıma hiç ağda yapmadım çok dikkat çekici düzeyde değil ama bazen yapsam mı diye düşününce bacaklarım gibi olursa diye korkuyorum açıkçası.. Çok koyu değilse lazer etkisi de düşüyormuş.
Söylediği mantıksız gelmedi doktorun ama sürmeyince de tahriş hissi fazla oluyor, yine de denenebilir...
Kadın olmak zor iş gerçekten :)

Diğer arkadaşlara önerdiğimi size de önereyim, konular doğru bölüme açılmalıdır, yanlış bölümlere açılan konular kurallar gereği taşınır, özellikle bir derdim var bölümünde daha çok yorum alınıyor diye her konu oraya açılıyor ama yasak, diğer bölümlerde aktif ama bdv'yle ilgili oluşan algı sebebiyle herkes oraya konu açtığından diğer bölümlerde cevap gelmiyor zannediliyor, uzattım ama tavsiyeme gelince konuları doğru bölüme açıp sonra profilinize linkini ekleyin, profillerinize yazdıklarınız sitenin ana sayfasında gözüktüğü için üyelerin dikkatini daha fazla çekiyor ve linklere tıklanıyor.

Tekrar kusuruma bakmayın uğraştırdım sizi de.:KK16:Bilmiyordum bunu.. Çok teşekkür ederim artık dediğiniz gibi yapacağım:KK52:

Tekrar kusuruma bakmayın uğraştırdım sizi de.:KK16:Bilmiyordum bunu.. Çok teşekkür ederim artık dediğiniz gibi yapacağım:KK52:
Rica ederim ne uğraştırması, uğraşmak diyemeyiz buna ama tabii konuları doğru bölümde görmeyince abooooooo yine bdvye açmışlar deyip şöyle bir gözlerimiz açılıyor :KK57:

:KK70:

İyi forumlar :KK52:

Bazı bünyelerde ağda sivilce yapabiliyor maalesef, sıcağından mıdır yoksa içeriğinden midir bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla büyüme yönünün tersine çekilmeli zaten, bana öyle yapıyorlardı hep. Bir de bence lazer makinesini araştırma kaydıyla -bazıları geçici olabiliyor- , en azından şimdilik sadece özel bölge ve koltuk altı için lazere gidin, büyük rahatlık ve o bölgeler için hijyenik açıdan bu daha doğru. Diğer bölgeleri şimdilik jiletle halledersiniz, müsait olunca lazere başlarsınız. Batıklar için de kese diyorlar bana sürekli, peeling kese iş görür bence.

X