Buda benim dükkan :)(Parfüm,Kıyafet,Makyaj Ürünleri)

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.902
10.707
29
Merhaba arkadaşlar elime geçtikçe kullanmadığım az kullanılmış ürünlerimi satışa çıkaracağım. Şimdilik bunlarla başlıyorum.

Calvin Klein Beauty EDP Parfüm (100 ml fakat ben sanırım bir 10 ml kullandım.)
Normalde en uygun parfüm sitesinde bile 50 ml fiyatı 119 TL'den başladığı için yaklaşık 85-90 mllik fiyatını 99 TL yapıyorum.
$e2d822.jpg

Bu lacivert renginde klasik bir üst. 1 kez giydim ama bana büyük olduğu için giyemiyorum artık. Tahminimce M-L beden giyen bir hanıma uygun olacaktır.
FİYAT: 5 TL
$e2d85d.jpg

Bunlarda elbiselerim. Tanesi 5 TL

Kurukafalı olan S bedendir sadece 1 kez giydim onuda. Mini bir elbisedir.
$eo5rE7.jpg

Siyah yakaları altın rengi zımba süslü olan elbise M beden giyen birine uygundur. Çok mini değil boya göre diz üstü veya diz hizasında değişebilir.
$Kdrkk7.jpg

Buda yaklaşık 2-3 kez kullandığım Loreal Vollume Million Lashes rimelim. 10 TLye satıyorum.
$Kdrk8Q.jpg

Pure Beauty BB krem Bulgarian Rose
çok az kullanıldı satıyorum 10 TL
$KndLDM.png

Eklentiler

• $xVOvNn.jpg
    $xVOvNn.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar elime geçtikçe kullanmadığım az kullanılmış ürünlerimi satışa çıkaracağım. Şimdilik bunlarla başlıyorum.

Calvin Klein Beauty EDP Parfüm (100 ml fakat ben sanırım bir 10 ml kullandım.)
Normalde en uygun parfüm sitesinde bile 50 ml fiyatı 119 TL'den başladığı için yaklaşık 85-90 mllik fiyatını 99 TL yapıyorum.
Eki Görüntüle 1009159

Bu lacivert renginde klasik bir üst. 1 kez giydim ama bana büyük olduğu için giyemiyorum artık. Tahminimce M-L beden giyen bir hanıma uygun olacaktır.
FİYAT: 5 TL
Eki Görüntüle 1009160

Bunlarda elbiselerim. Tanesi 5 TL

Eki Görüntüle 1009163

Siyah yakaları altın rengi zımba süslü olan elbise M beden giyen birine uygundur. Çok mini değil boya göre diz üstü veya diz hizasında değişebilir.
Eki Görüntüle 1009161

Buda yaklaşık 2-3 kez kullandığım Loreal Vollume Million Lashes rimelim. 10 TLye satıyorum.
Eki Görüntüle 1009164

Siyah elbisenin yanındaki çanta guzel mis :) iyi satışlar :)

Eki Görüntüle 1009163

Bu elbise MorcadiYesilyarasa için ayırtılmıştır bilginize hanımlar. :KK31:

EDİT: Buda La Senza'dan aldığım çok kaliteli bir sütyen 1-2 defa giyebildim orada denerken bana uyduğunu sanmıştım ama maalesef biraz bol geliyor artık bana. 32DD beden. Ben 80 tl'ye almıştım 20 TL'ye satıyorum.
$wjMV0g.png

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar 2 adet yeni ürünüm var. Size onları tanıtmak için geldim.

1.ÜRÜN: D&P den aldığım Gucci Rush kokusu. 100 ml almıştım fakat artık açık parfüm kullanmadığımdan dolayı satıyorum. D&P 100 ml parfüm 23 tl gibi bir fiyata satılırken ben size 85-80 mllik bu parfümü 5 TL'ye veriyorum.
$Kndy0B.jpg

2.ÜRÜN: Paco Rabanne'nin meşhur parfümü Lady Million EDP. Tamamen orjinaldir. Normalde 80 ml parfüm fakat ben kullandım 35-30 ml civarında kaldı içinde ürün. İnternetten fiyatlarını araştırdım ve 50 mllik olanını bile mizu gibi ucuz parfüm satan siteler 170 tlden başladığını görerekten yine size en uygun fiyata vermeye çalıştım. 55 TL'ye satıyorum.
$wLMGmz.png

Kızlar konum günceldir.. elbise ayırtanlar almak için bana ulaşabilirse çok sevinirim.
Calvin parfümü içi kısa süreli bir indirim yapıyorum. 99 TLden 85 TLye indirdim.

Son düzenleme:
Yeni ürünler geldi!

Sene başında Pull&Bear dan aldığım bir pantolon-tayt.
Bedeni 36. Fakat ben dar paça sevdiğimden satmaya karar verdim.
Tabi bacaklarınız benim gibi çöp değilse size dar paça bile olabilir.
Fiyat:10 TL
$eNvBXL.png

Geçen Sene Mango'dan aldığım kadife pantolonum.
38 beden olduğundan artık bana büyük geliyor satıyorum.
Fiyat: 15 TL

Buda Stradivariustan aldığım lacivert değişik tarzda bir pantolon. Kumaşı çok hoşunuza gidebilir.
Derimsi gibi duruyor ama değil parlak hafif çok güzel.
Yine aynı dar paça olmaması sebebinden satıyorum.
Fiyat:10 TL
$Kn866B.png

Bunlarda annemin kendine alıp da bedenine uymadığı için giyemediği üstler.
Bana verdi lakin bana da büyük geldiler. Yani en fazla 1 kez denenmek için falan giyilmişlerdir.
42 bedenler fakat 42 beden bir bayana küçük geliyorlar.
40 Beden(L beden) olan bir bayana tam olacağını düşünüyorum.
M beden giyen bayanlara ise hafif bol kesim bir şekilde yine güzel olacaktır.
Tane Fiyatı: 5 TL
$ekNzdy.png $xR7ZlZ.png

Buda özel olarak satışa sunduğum Deri taytım. Hani önü deri arkası normal olanlardan. Bu sene başında
Stradivariustan almıştım. Fakat aynı tayt bana hediye gelince bunu satmaya karar verdim.
Aynısından 2 tane olmasın diye. Yoksa hayatta satmazdım. Buda arkalı önlü fotosu.
$wjkOG9.png
Fiyatı:20 TL

X