buda benim hikayemdir.. adı cem'dir..

Tatlım Allah yardımcın olsunn. Yaşadığın şeyler kolay şeyler değil. Hayatına birini almayı denesen, Telefon numaranı değiştirsen, Artık sen başka bir sen olmayı denesen.. kırılma bu kadar seni kırmasına izin vermesen.. belki şunu düşünebilirsin söylemesi kolay diye ama benimde hayatımda yaşadığım bir kaç bir şey olduğu için söylüyorum sana. Bu adam eğer düzgün biri olsaydı herşeyi yapmanı isterdim ama duygularını kullanan birine o temiz sevgini harcatmanı istemem. Çivi çiviyi söküyor inan buna. Başkasına karşı bişeyler hissettikçe onu unutabileceksin inan buna. Allah yardımcın olsun canım

Herkes yaşar böyle şeyleri ben de yaşamıştım benzerini. Zor gerçekten zor sözün bittiği yer...

Konu eski bir konu ama konu sahibesini bende çok merak ettim...
Şimdi nerde, ne yapıyor, kiminle birlikte, mutlu mu değil mi? Keşke cevap verse...

konuyu hortlatan arkadaşlardan Allah razı olsun, beni de meraklara saldılar
umarım herşey yoluna girmiştir konu sahibesi için..

üzüldüm yazdıklarını okuduğunda. o sana aşık olmamış ve bence hayatındaki diğer kadınlara da aşık değil. seni aradığı zamanlarda boşta kalmıştır.

üzüldüm yazdıklarını okuduğunda. o sana aşık olmamış ve bence hayatındaki diğer kadınlara da aşık değil. seni aradığı zamanlarda boşta kalmıştır.

valla kendisi o kızla evlendi 1 yıl oldu : )

Konu eski bir konu ama konu sahibesini bende çok merak ettim...
Şimdi nerde, ne yapıyor, kiminle birlikte, mutlu mu değil mi? Keşke cevap verse...

konuyu hortlatan arkadaşlardan Allah razı olsun, beni de meraklara saldılar
umarım herşey yoluna girmiştir konu sahibesi için..

senın adına cok uzuldum yasamayan bılemez emınım...

arkadaşlar, buradayım yaşıyorum çok şükür. kendisi 1 yıl önce evlendi o kızla. zengin güzelde bir kız. Yani ben olsam ben bile evlenirdim :) yaşıda oldukça küçük. yani allah mesut etsin ne diyelim. Çok üzüldüm ço k acı çektim belki ama hayatıma devam ettim. Allah yardımcım oldu. Unutmadımm tabi çok büyük izleri var ancak hayatada küsmedim.
Bir bedduam falan yok çoktanda affettim. hakkımıda helal ettim.

Halen hayatımda kimse yok. Ufak çaplı girişimlerim oldu ama olmadı. Onu unutamadığımdan falan değil sadece doğru insan olsun istiyorum. kısmet.

Kimse için üzülmeye kendini parçaladığına değmiyor. Hayat bir sefer verilmiş insana..

İnşallah sevginizi hakeden biriyle karşılaşırsınız, ne pislik bir adammış

Basta yazinin uzunluguna baktik okuyummu okumuyummu diye sonra sonlara gelirken daaha devami vardir insallah diye meraklandim

Canım merak ettim nasılsın şimdi?

umarım unutursun, umarım her şey geçer. zaman her şeyin çaresidir. geçer , acı da olsa geçer.

şu;
benim katilimdir.
cümlenizi okuyunca..
ahh ne diyeceğimi bilemedim.

okudum ve nefret ettim çocuktan iki yakası sanmam bir araya gelmez

Burada aşk acısı çekenlerin yazılarını okuyorum bazen. Herkezin acısı kendine büyüktür elbet ama inanın benim yazdıklarım devede kulaktı. Böyle bir pisliği nasıl sevdiğim neleri feda ettiğimi düşündükçe sadece kendim isuçladımm aslında. Zaten insanın kendine yaptığı en büyük yanlıştır kendisini suçlamak. Sevginin ardına saklayıpta bu kadar onursuzca davrandığım için suçladım kendimi. Şimdi daha güçlüyüm tabi. Sapla samanı ayırt edebiliyorum en azından. Kötü bir tecrübeydi. Yaşanması gerekiyordu.
Uzun süre profiline felan bakamıyordum ama şimdi bakabiliyorum mesela. Düğün davetiyesini gördüğümde gülümsedim sadece.

Zaman ilaç derler ama .. Evet tabiki ilaç oluyor yara kabuk bağlıyor. İnsan kendi ile başbaşa kalınca sorguluıyor. Geride sadece izi kalıyor .. Birde yaşanmış acılar.
Şimdi mutluyum çok şükür. Hayatımda kimse yok belki ama böyle pisliklerede yer yok.

Allah ona yuvasında eşi ile mutluluk ve huzur versin.

Tabi bu ergenle mutluluk nasıl decvam edecek bilmiyorum :) Allah sonlarını hayır etsin.

Allah yar ve yardimcin olsun insallah. Bunlari yasamak atlatmak cok zordur elbet. Fakat dedigin gibi hayatı yasama sansimiz sadece 1 kere. Evet hata yapmissin. Bu hatayi ömrünün btn yillarina ödetme. sen hatanin bedelini zaten ödemissin. bundan sonra mutlu olmaya calis. cunku farkindaysan kmseye birsey olmadi. senden baska kmse aci cekmedi yara almadi. O hayatina gayet guzel devam etmis yuvasini kurmus. Sende bi ömrü degmeyen bi insanin yasıyla gecirme.

tabikii . şuan zaten zerre bir hissim yok. Akıma geldikçe gülüyorum o kadar. Allah yolunu açık etsin.

sizin hikayeniz beni çok etkiledi.Üzüldüm,duygulandım
ne yazacağımı da bilemiyorum
gerçi üzerinden uzun zaman geçmiş ama yinede unutmak imkansızdır kanımca

tabikii . şuan zaten zerre bir hissim yok. Akıma geldikçe gülüyorum o kadar. Allah yolunu açık etsin.
Unutmana okadar sevindimki ilk yazını okudugumda allahım unutmus olsun dedim sayfalara gectikce aaa unutmus dedim Darısı başımıza Allah yardımcımız olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…