Nişan Buda DeReN'iN Nişan Tepsisi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Yorum yazan bütün arkadaşlara güzel dilekleri için çok teşekkür ederim
Dilerim sizlerde en az benim kadar çok mutlu olursunuz.
givekissgd6.gif

tepsi çok güzel olmuş alyansınız da öyle opuyorumnanaktanama nişanlınızınki fazla parlak sanki altın mı ben erkeğe altın yakıştırmıyorum

tepsi çok güzel olmuş alyansınız da öyle opuyorumnanaktanama nişanlınızınki fazla parlak sanki altın mı ben erkeğe altın yakıştırmıyorum

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

evet beyaz ve sarı altın onunkide bende fazla altın sevmiyordum fakat alyansda da şart diye düşündüm gümüşü sözlüykende takıyordu
sadece beyaz altın gümüş gibi duruyordu :1ninca: o yüzden onunkide beyaz ve sarı altın karışımı zaten sarılık kısmı sadece ortasındaki şeritte çok spor duruyor erkek modeli
bunu çok içimize sinerek aldık yani kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
tepsın harıka canım benım de aklıma yattı aslında kendım yapıcam hem daha ozel olur hem de malıyetı dusuk oluralkisalkisalkis:teytey:

alyanslarınız mükemmel gerçekten nerden aldınız bilinen bir markaysa yazarsan sevinirim çok çıtır bir çift olmuşsunuz allah mutlu etsin....

buraya resim eklemişsin bende yorumumu yapıcam canım yanlış anlamıcağğını umarak nacizane fikrimi belirtmek istiyorum
nişanlın için olan biraz abartı geldi bana açıkçası beğenmedim..
seninkide bana abartılı gelmiş olsada eline yakışmış.. önemli olan zaten sizin için ne ifade ettiği o yüzüklerin orası ayrı canım..

nişan tepsin harikulade emek gerçekten emek diye bağırıyor

mutluluklar diliyorum çokk mutluluklar

tebrik ederim,Allah mutlu mesut etsin...:Saruboceq:
ben seni niye hep be-ren okuyom yafisfisfis

alyanslarınız mükemmel gerçekten nerden aldınız bilinen bir markaysa yazarsan sevinirim çok çıtır bir çift olmuşsunuz allah mutlu etsin....

Hayır Canım Bilinen bir marka değil hihoyyyt
internet üzerinden beğenip sipariş verdim izmirden geldi vereliniortak
fiyatınıda söyleyim ikisine 1.000.00 dedi sıkı bir pazarlıkla 850.00 düştü buyrunnnnnnnnn

Bu arada içten yorumun için çok teşekkür ederim
Daha iyisi senin olsun inşallah opuyorumnanaktan

Ben çok beğendim alyanslarınızı...
Tam beğendiğim cinsten...
Allah mutluluğunuzu daim etsin.
opuyorumnanaktan

Çokk güzelmiş nişan tepsin bayıldım ortasındaki kalbee..

X