bugün beta hcg yaptırdım

dilda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
102
0
arkadaşlar aşılamamın bugün 12.günü.Adetimin 26.günü.Heyecandan duramadığım için bugün beta hcg yaptırdım.12.günü belli oluyor dediler ben de yaptırdım. dr.mu aramaya çekiniyorum. Adet gününü bekle demişti. Değer 15,79 çıktı.yorumunuza ihtiyacım var.Gebe gözüküyorum ama bu değer düşük mü

arkadaşlar aşılamamın bugün 12.günü.Adetimin 26.günü.Heyecandan duramadığım için bugün beta hcg yaptırdım.12.günü belli oluyor dediler ben de yaptırdım. dr.mu aramaya çekiniyorum. Adet gününü bekle demişti. Değer 15,79 çıktı.yorumunuza ihtiyacım var.Gebe gözüküyorum ama bu değer düşük mü

valla tatlım ben bunu bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olur inşallah hamilesindir hem niye çekiniyorsun ara bir belki sana bilgi verira.s

walla ben tam bilmiyorum.inşallah hamilesindir canmmmm

d.gif
e.gif
r.gif
e.gif
n.gif
d.gif
e.gif
n.gif
i.gif
z.gif
canım değerin 26.gün için düşük aslında.şimdilerde 300-400 çıkması lazımdı.belkide kullandığın iğneler yada ilaçlar bhcg ni yükseltmiştir.ama geç döllenmede olmuş olabilir.yani 1.5 gün sonra değer 2 katına çıkıyorsa o zaman hamilesin demek.yani 3 gün sonra 60 civarında çıkarsa hamile olabilirsin.

Allah gönlüne göre versin
inşallah hamilesindir

dilda aşılamadan 12 gün sonrası için değerin fena sayılmaz ama sen çok sık çatlatma iğnesi vurdurdun iğnenin içeriği gebelik hormonu olduğu için belki de ondan böyle bir değer çıkmış olabilir. ama önemli olan değerin bir gün sonrasında 2 katına çıkması bence ara doktorunla konuş kafan karışmasın

inşallah hamilesindir seni çok iyi anlıyorum bende o yollardan geçtim

X