Bugün görücü usulü bir çocuk ile tanıştık? Çocuk daha sonra annesi gelmesine rağmen mesaj atmadı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzunca zamandır anneannemlerin kendi köyünde bahsettiği bir kadın vardı. Kadının oğlu varmış. Benimle yaşıtsın Facebook’ta eklemişti bu beni arada konuşuyorduk ben bayram iznine gelince bugün çocukta görüşmek istedi aradı beni. Bende tamam dedim ve beni araba ile evden almaya geldi . Sonra bir cafeye gittik ben bir şeyler içtim. Biraz muhabbet ettik ve ben anneanemlere döndüm oda zaten anneannelerin köyündendi. Arabayı parkederken annesi ile de tanıştık annesi nişana gidiyoruz sende gel dedi bende anneme sorayım ama olmaz dedim . Sanırım kadın beni tanımak için böyle davrandı . Sonra akşama nişandan sonra bize geldi çocuğu annemler ile kapıda gördük ve döndünüz mü dedim evet dedi annemi bıraktım size dedi. Sonra annesi oturdu annem ile tanıştı . Saat on buçuk glbi kalktı . Ama sorun şu çocuk ile saat üç kırkda ayrıldık. Ve bir kez bile mesaj atmadı bana . Hatta şöyle bit durum daha var bu çocuğun annesi köyden başka bir kız var o kız da annemin amcasının kızı onu da çok istemiş ama çocuk istemememiş . Şimdi bu çocuk ne yapmaya çalışıyor engelleyeyim mi her yerden
Bu acele ne

Sen bizle kafa mı buluyorsun? Daha geçen dizinde yatıp, sana eski sevgilisini anlatan adama kör kütük aşık değil miydin? Şimdi görücü usulü evlenmekten bahsediyorsun?
Erkeklerin bu kadar saf olduğunu mu sanıyorsun? Görücü usulü evlenen erkek mutaassıp kız isteyenler olur. Senin geçmişini sorup soruşturmayacaklar mı? Bir adam senin bakışından cinsel olarak ne kadar tecrübeli olduğunu anlar. Sana yattığın adamlar değer vermiyor, görücü mü versin?
Sürtünüyormuş ya diğerleriyle, ona güveniyor herhalde :KK70:

Niye engelleyeceksiniz ki anlamadım. Çocuk ölçüp biçecek annesiyle fikir alışverişi yapacak, üzerinde düşünecek. Görücü usulüyse böyle ilerler zaten. Hemen zırt pırt neden arayacak ki? Bir tanıştınız sohbet edip çay içtiniz annesi gelip tanıştı diye hemen sevgili oldunuz kafasına niye giriyorsunuz?
Bayan icin isler oyle agir agir ilerlemiyor genelde.
Adamin bir bakista eve atilacak kivama gelmesi gerekiyor.

Maalesef bunlar gerçek bir uygulama indirdim telefon rehberine nasıl kaydetmişler diye beni biri kaşar diye kaydetmiş çok üzüldüm
Mascarpone mi yazacaktı? Bayramın ilk günü memleketinde, öyle geleneksel bir ortamda, akraba ziyaretleri arasında, evde gündem muhtemelen kurban etiyken eski sevgilimle şöyle sürtündüm, bu seferki şehvetli değil bilmem ne diye konu açıp ikinci gün görücü usulü biriyle görüşüyorsun. Hayatı uçlarda yaşamayı seviyorsun herhalde.

Başka konu açmış orada yazmış sürtünme olduğuyla ilgili. Zara zeval gelmesin kafasından kurtulup doğru düzgün ilişki yaşasa o da rahatlayacak, biz de 😂
Ya sırf sürtünmek icin onunla yatan adam nasil bir yoklukta acaba 😂
Adamlarin neden gittigi belli oldu, gosterince elletecek sanip hayal kirikligina ugruyorlar demek ki.

Siz abayi yaktiginiz avukatin karisini ablasi sanan, daha sonra isyerinden bir adami surekli eve alan, uzun metrajli erkek arkadasinizla surtunen, en son isyerindeki adamin dizlerinde yatarken onun baska birine askini dinleyen uyeydiniz yanlis hatirlamiyorsam.

Gorucu usulu evlenmek size uygun degil sanki.
Dallas resmen 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X