Bugün Labioplasti ameliyatı oldum

hala ödemlimi şuanda benim 22. gün ve iç dudaklar klitoris şiş hala
Şimdi inceledim. Bugün 20. Günüm. Ödem biraz azalmış fakat dikiş boğumları falan duruyor. Dikişlerin de çoğu duruyor. Tek dudağım diğerinden daha büyük gözüküyor. Hala eski halinden yüz kat güzel olduğunu düşünüyorum tabi o ayrı mevzu. İyileşmek uzun sürecek sanırım

bende de aynı şekil tek taraf daha şiş ve boğumlu duruyor bide hudoplasti olduğm için klitoristimde çok şiş skıldm bu iyileşme sürecinden

bende de aynı şekil tek taraf daha şiş ve boğumlu duruyor bide hudoplasti olduğm için klitoristimde çok şiş skıldm bu iyileşme sürecinden
Kendinizi sıkmayın orası çok hassas ve nemli bir doku. İyileşmesi uzun sürüyor demek ki. Bence 3 ayı tamamlamadan hüküm vermemek gerekiyor. En azından günlük aktivitelerimi yapabiliyorum artık. Oturmak, yatmak, yürümek, çömelmek… Sizin de böyledir eminim ki. Bir karar aldım 3 ay dolmadan şekli hakkında endişe etmeyeceğim. Bence siz de öyle yapın

bilmiyorum pskoljim iyi değil 1 senedir klitoristimde kist vardı sürekli şişip iltihaplanıyordu hep şiş gördüm orayı uzun zamandır artık çabucak iyleşsin istiyorum sanırım

ilerleyen zamanda ameliyatınızın sonucunu çok merak ediyorum
bende de büyük ihtimal hudoplasti olması gerek
klitoris üzerinde ki deriye müdahale olunca
sonuç ne oluyor merak ediyorum
hem görüntü hem his olarak
umarım ameliyat sonucunuz iyi olur

geçmiş olsun
2 tane iç dudak derken neyi kast ettiniz acaba
uzun olmasını mı
Merhaba, benim üst üste iki tane dudak varmış. Ben hiç anlamamıştım. Doktor diyince fark ettim. Bir tanesi küçük onun hemen arkasından daha büyük bir dudak geliyordu.

geçmiş olsun
2 tane iç dudak derken neyi kast ettiniz acaba
uzun olmasını mı
Merhaba, benim üst üste iki tane dudak varmış. Ben hiç anlamamıştım. Doktor diyince fark ettim. Bir tanesi küçük onun hemen arkasından daha büyük bir dudak geliyordu. Ñ
Normalde de vajinanızın yapısı büyük değilse güzel olur. Bende biraz asimetri var maalesef. Yine de öncekinden iyi klitoris dışarıdan görünüyor ama çok rahatsız edici değil. Ortada kalın bir çizgi gibi. Dışarıya sarkan bir dudak da kalmadı.

hala ödemlimi şuanda benim 22. gün ve iç dudaklar klitoris şiş hala
Pek ödem kalmadı bende. Klitoris kısmı bazen küçülüyor bazen şişiyor ama nedeni nedir bilmiyorum. Ama dikişler olduğu gibi duruyor hiçbiri erimedi. Ayrıca iç dudakların kesildiği yerler (boydan boya) ve klitorisin üst kısmı inanılmaz sert. Resmen odun gibi. O sertlik ne zaman geçecek bilmiyorum. Çok rahatsızım bu durumdan. Bir de kaşıntı. Kaşıntı beni öldürdü resmen. Külot giyemiyorum. Çünkü külot dokundukça kasindiriyor. Iş yerinde bol şeyler giyiyorum kulotsuz geziyorum valla. Bu kaşıntı ve dikiş yerlerinin sertliği ne zamana geçer acaba ya

Siz ne kadar ödediniz acaba?

Pardon, bana sordunuz sanmıştım ama yukarıdaki hanımefendiye sormuşsunuz siz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…