Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Kmsl Hnd çok üzüldüm inş kısa sürede iyileşir
tuce_tuce geçmiş olsun canım çok şükür bir şey olmamış
Senin deşarj olmaya ihtiyacın var tuce mümkün olduğunca dışarıya çıkmaya çalış sevdiğin şeyleri yap
Bütçeyi zaten çok güzel yönetiyorsun birikimini yapıyorsun ,evine güzel bakıyorsun cocuğunada öyle ,çok iyi bir annesin
Aslansın kaplansın sen her şeyi yaparsın tuce
Maşallah

Hahhaha narin

Gözün aydın, oğlunun gözü daha da aydınMutluluğunuz enerjiniz buraya geldi Allah kimseyi sevdiklerinden ayri koymasın.

Halıları yıkamaya verdik.Koltuklari da yikaticaz.2 tane 3lu koltuk 2 tekli 150 fiyat verildi.İsin piyasasını bilmediğimiz için iyi geldi.

Eşim gözüme girmeye başladı İstanbul'da bu bayramda kimse yok bizden,memleketteler
ve 7 aydır görmüyorum araya pandemi girince böyle oldu..Kurban bayramında kaç gün kalicaz sizde dedim ve "sen ne kadar istersen,kimseye gidilmeyecek, yapicak bir şey de yok" dedi.cevap vermedim bende kalsın yanıtı iyi bari,bayramı orda gecirmeyecegiz.evim evim guzel evim..

Insallah alır ya sen teklif etmeye devam et. Benim kızım da bi dönem reddetti 2-3 ay civari ama sonradan aldı geri. Biraz ısrarla teklif et bakalım hic olmazsa o zaman alırsın

Iyi sevindim
Bizim 9. Ayda aşı yok, 2-4-6-12 aylarda var. Rota vs hepsini yaptılar 6 tane falan aşı oluyor bir kerede. 6. Ayda grip aşısı da ölü.

Aşı olmadığı icin 9. Ay kontrolü haftaya video konferans şeklinde olacak.

Su an bi dönüş planımız yok ama düşünmüyor da değiliz. Istemiyoruz da aslinda Çok arada kaldık ama dönersek hemen işe döneceğim için kızımın kreş yasina gelmesini isterim.

Burada 3 yaşında okula alıyorlar. Diger türlü bakim evi, onlar da hem cok pahalı hem de çocuğu sadece gozlemliyorlar, aktivite egitim vs olmuyor.

Avent düz emzik ama nuk markaninkinede bir bakayım bakalim.sadece kauçuk denemedim
Ben daha 140 tl harcadım emzige
Evet ya bir firlatiyorki ağzından emziği gülsem mi ağlasam mi bilemiyorum o an

Eşimi aradım lütfen yarın akşam bi su kenarına gidelim dedim tmm dedi hesap yaptım herşeyi çıkınca fazladan 330 TL kalmış lütfen bana birikim yapmak için enerji verin yeniden
Gidin tabii ki iyi olur.
Akşama biz de balık yemeğe gideceğiz.
Kızım da tatmış olur.
Dün yemeğe yaklaşık 70-80 civarı bugün de öyle olur.
1ay sonra hiçbir yere çıkamayız büyük ihtimal.

Pazardan kiraz domates aldık.
Marketten meyveli soda.l,kabak.
Toplamda 40 lira harcadık.
Akşama balık yemeye çıkacağız.
Kiraz 5 kilo aldım.
Bir kısmı dondurucuya bir kısmı yemek için.
Kabak kilosu 1 liraydı markette secebiliyorduk çok güzeldi kışlık aldım

Gecmis olsun bisi oldu mu? Üzülme cok fazla düşme sürecinde su an sen güvenlik önlemlerini al zaten gözünün önünden ayırmazsın.

Bir saniye gözü ayırmaya gelmiyor ya. Bizimki de etrafını kale gibi cevirmeme rağmen ben tuvalete gidip gelene kadar bizim yataktan düşmüştü Ben 9 aydir evde tek başınayken duş almadım. 2 aydir Mama sandalyesi zaptediyordu, yerleri siliyordum falan su an mama sandalyesinde ayağa kalkıyor başım dönüyor midem bulanıyor hareketten. Tuvalete gidemediğim gunler geri geldi. Buyudukce rahatlamak yerine daha da yipraniyoruz

Benimki de ne bulursa ağzına atıyor.
Abisi oyuncakları çok fazla dağıtıyor etrafa.
Boğazına duracak diye korkuyorum.
Emeklemeye çalışıyor sürekli.
Mama sandalyesinden atlamaya çalışıyor.
Ağzına atma cok fena zaten bizimki de, 5. Aydan beri böyle. Benim Fransızca kitaplarımı bulmuş, içindeki postitleri cikarmis ağzına atmış çiğniyor. Bi baktım aklım çıktı. Sürekli parmagim cocugun ağzında.
Bi de simdi tutunarak evin her yerini geziyor koltuktan sehpaya ordan tv sehpasına ordan çalışma masasına tüm mobilya köşelerine sünger yaptık. Isırırken Ağzını vuruyor, dişleri dudaklarını kesip kanatiyor.
Yemek de yemiyor surekli bir yere tirmansa biz de böyle miydik acaba ya...

Eşim aradı yarın lojmanlar bakmaya gidecekmiş çıkanlar boyatmadan çıkıyorlarmış biz boya alıp boyatcaz dedi bide o masraf çıktı çocukların odası farklı renk olsun diyorum tek renk olsun çıkarken tek renk istiyorlarmış sinirlendirdi ne istiyorsun renk seçmeyeceksek ne diye boya yaptırıyoruz girerken yaptır çıkarken yaptır ne yaparsan yap dedim silinecek cinsten al boyayı çocuklar küçük en azından kirlendikçe silerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…