Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

Burası eski haline dönsün artıkkkkkkk:KK47:

herkesi ben de öpüyoreeeee:KK19:

Bu arada Selay kübalı olduu bence dönmücek çok sevdi orayı :KK1:

oğlun kocaman olmuş logocum maşallahhhh nazar degmesın :KK16:
benimkiside kocaman oldu karnım gerildikce geriliyor çatlıcam yakında :KK53:
cumartesı gunu cok korktum suyum geldi dogum basladı sandım omrumden omur gitti
sonrasında devamı gelmedı bazen oluyomus oyle devamı gelmezse kanallar eskı halıne donuyomus
dua edın zamanında gelsin bebegım en azından 35 haftayı doldurayım :26:
odamızda geldı cumartesı gunu
butun kıyafetlerınıde yıkadım utuledım dolapların boya kokusu gecsın yerlestırcem
halımız perdemız kaldı bı tek hersey bıtsın oyle gostercem resımlerını

xzgi senin de epey büyümüş maşallah resmini görmüştüm bayramdaydı sanırım :KK31:
Allah sağlıklı doğum nasip etsin inşallah benim arkadaşım bekliyor mesela perşembe gününe kadar gelmezse alacaklar
kızı pek rahat içeri de hiç çıkmak istemiyor :KK37:

MAŞALLAH CANIM kendini belli etmeye başlamış :nazar::nazar::nazar:

evet artık hamile oldugum daha iyi belli oluyor :)

sonrasında devamı gelmedı bazen oluyomus oyle devamı gelmezse kanallar eskı halıne donuyomus
butun kıyafetlerınıde yıkadım utuledım dolapların boya kokusu gecsın yerlestırcem

amann canım dikkat et kendine daha cok küçük inşallah zamanında gelir ela bebeğimiz
baya sıkıntılı geçiyorsun sen ya Allah kolaylık versin canım inşallah çok iyi bir şekilde
kucagına alırsın:emir_bebek:
bende şimdilik oda yapmıycam sadece gardolap ve beşik
ya şişli yada sarıyer tarafına tasınma durumumuz var 1 sene sonrası için
o yüzden takım olarak almadımki evin durumunu bilmediğim için
ama zaten beyaz aldıgım için çok kolay onu takım haline dönüştürebilirim
kıyafette cinsiyeti belli değilken almıstım biraz şimdi ufak ufakbaşladım birşeyler almaya
aldıkça alası geliyor insanın ama kız kıyafetlerine baylıyorum erkekte o kadar çeşit yok ya :KK50:

beşiği ikeadan alıcaz gardolabını yatak odamı yapan adama yaptrıyorum
beşiği cibinlik takıcam gardolapla beşiğin tüllerini mavilerle süslüycem bakalım nasıl olcak
$PE288944.jpg ${5595763F-7FE5-4C4B-B1F1-D23D0AA184FB}.jpg

Son düzenleme:
cotanak teyzelerimiz ziyaret edelim dedim ama kimse yok
buyrun oğluşum teyzeleri :):)
http://www.kadinlarkulubu.com/nisan...nisan-anneleri-gobisleri-26.html#post21886619
sağlıkla gelsin inşallah canım maşallahhhh:nazar:
ay okurken ben bile korktum,seni tahmin edemedim :KK1:
fotoları merakla bekliyorummm:KK52:

:KK3::KK3::KK3::KK3:
Slm çotonaklarımmmm napisiniz bakalım burda :) unuttum sanmayın burayı
Kurs tam hız devam ediyo , pantolona geçtik , havuç pantolon dikicem :KK1:

Xzgim nasıl hamileliğin? hazırlamışsın bebişinin odasını maşaAllah ,merak ettim :emir_bebek: sağlıkla mışıl mışıl uyusun büyüsün odasında:)

Selaydan haber var mı ? facede göremedim merak ettim :44:

logo sende şafak sayıyosun , sağlıkla gelsin inşlh:emir_bebek: , benim hayalimde oğlumun odasını mavi beyaz döşemekti ama kırmızı mavi oldu :) aklı ermeden döşemek lazımmış :KK9:

konteskom sen napıyosun facede ekli olmadığın için haberdar olamıyorum ,

Kuşkuşum huhuu gelincik heycan varmı heycan :KK9:

Barbitom burdan da bi slm çakayım sana , geçen senin semte geldim , bi an uğramayı düşündüm sana sonra rahatsız etmiyeyim dedim :)

Tutim sarı şekerim sen nassin?:KK19:

Ayburumla bugün görüştüm :KK19:

Buluşma falan düşünmüyormusunuz kızlar :KK3:

kızlarr selammm :KK34:
anaaa burası hamiş dolmuş :KK49: logo ne guzel olmus gobusun oglan demek hadı bakalım saglıcakla gelsın ınsallahhh :nazar:
xzgım gcn senı ruyamda gordum arıcam dedım ya arayamadım ısten guctenn , yarın arayıp hatırladıgım kadarıyla artık :KK53: anlatıcam :KK1: ayrıca ela dısarı cıkmak ıcın bu kadar sabırsızlandıgına gore bu cok yayamaz olcak be yavrum :KK52: zaten tıg gıbısın pesınden kosarken kıl gıbı kalırsın artık :KK8:
bıem canım keske ugrasaydın dıcem ama muhtemelen benı yerımde bulamazdın , gun ıcerısınde genelde ofiste olamıyorummm :KK50: hıc bı kımseye vakıt ayıramıyorum yandakı bınadakı eskı arkdaslara bıle ne gıdebılıyorum ne cagırabılıyorum , rezıl bı haldeyım , çok utanıyorum bu yuzdennn :KK43::KK50::KK50:
selayımla bende gorusemıyorum feysını kapadı ayfonuda bozulmus yazısamıyoruz whatsupptan :KK50: bır an once donse aramıza:KK50:
bırtek kknın hakkını veren kontes kaldıı :KK19: gecekusuda gelıp ıkı satır yaıp kacıyor :KK47: kuzum yaz sende boyle bıseyler senden sonra giren böyle devam ettırır muhabbetı ayoll :21:
bende ısten geldım yemek yedım banyo yaptım sımdı hurremı beklıyorum , o kadar yogun calısıyorum ki soyle eve erken gelıpte tv keyfi yaptgm gunler benım ıcın cennet oluyorrr :KK24: haftasonları evde oturmak ıstıyorum asosyal olmak ıstıyorum yemın ederim artık yaaa :KK43: napalım cekıcegımız varmıs cekıyoruzz isimiz var dıye sukredıp calısıcaz artık :KK31:

yenı yılada yıne safaklarla gırıyoruz.. ela dogucak logonun oglu dogacak tuti ve kuska evlenıcek selaydan belkı ıkıncı bebe gelıcek kontesden bısey cıkarmı bılemıcem :KK1: belkı benden suprızler olabılır :KK23: nasıl gelırse gelsın ugurlu gelsın bıze 2012 ınsallahhhh :nazar:

sımdılık optum herkesıı, ben kanepeye yayılıp hurremım eslıgınde cerez yıcem , su sıralar en mutlu oldugum aktıvıteyı yapıcam yanii :KK19: oxxoooo :KK9:

acemı cadıdakı kız kuzey guneye gırmıs , o saçlar ne oyle hıcc yakısmamıss :KK47:
nolmuş ki saçına
ay Türk dizisi kültürüm eksilerde :KK1:

yenı yılada yıne safaklarla gırıyoruz.. ela dogucak logonun oglu dogacak tuti ve kuska evlenıcek selaydan belkı ıkıncı bebe gelıcek kontesden bısey cıkarmı bılemıcem :KK1: belkı benden suprızler olabılır :KK23: nasıl gelırse gelsın ugurlu gelsın bıze 2012 ınsallahhhh :nazar:
kontes okumalara doyamıyor, üds sınavı ve araştırma görevlisi süprizi yapabilirim gibi:KK53:
sımdılık optum herkesıı, ben kanepeye yayılıp hurremım eslıgınde cerez yıcem , su sıralar en mutlu oldugum aktıvıteyı yapıcam yanii :KK19: oxxoooo :KK9:

iyi seyirler bebişimmm:KK19:
ben de rıza'yı dinliyorum:KK52:

Barbitom sen kadar yoğun olmasamda , eski halime göre baya yoğunum ve seni çok iyi anlıyorum :KK1:
kurstan geldiğimden beri bol teyel alıyorum :KK6: havuç pantolon dikiyorum :KK53:
Birde camel renk kaşe kumaş aldım , kaban dikicim , dikmekten bıkarmıyım aceba:KK1:
Karşı komşum aynı zamanda ismekte giyim hocam , Allah nasip ederse ileriye yönelik güzel düşüncelerimiz var:KK23:
dikiceğim kaban şu model ve renkte aynı

Son düzenleme:
nolmuş ki saçına
ay Türk dizisi kültürüm eksilerde :KK1:

kontes okumalara doyamıyor, üds sınavı ve araştırma görevlisi süprizi yapabilirim gibi:KK53:

iyi seyirler bebişimmm:KK19:
ben de rıza'yı dinliyorum:KK52:

siyahtan bakıra dönmüşte kuzucum :KK30: ooo süper bir haber bu kontesim, bende artık alesin bi ucundan tutsam diyorum valla :KK36:

Barbitom sen kadar yoğun olmasamda , eski halime göre baya yoğunum ve seni çok iyi anlıyorum :KK1:
kurstan geldiğimden beri bol teyel alıyorum :KK6: havuç pantolon dikiyorum :KK53:
Birde camel renk kaşe kumaş aldım , kaban dikicim , dikmekten bıkarmıyım aceba:KK1:
Karşı komşum aynı zamanda ismekte giyim hocam , Allah nasip ederse ileriye yönelik güzel düşüncelerimiz var:KK23:
dikiceğim kaban şu model ve renkte aynı

sana çok imreniyorum kuzum maşallahh :nazar: keşke bende iki şişş kakalayabilsem :KK6:
rengi çok güzell modeli de :21: dikersin sen evelallah dikersinnn :nazar:

xzgicim çok güzel olmuş odanız sağlıkla al kucağına bebeğini:emir_bebek:allah sağlıkla kurtarsın ikinizi de kaç ayın kaldı:26:

Tesekkur ederim canim normalde icak sonunda gelicek ama heran gelebilir
odamiz daha eksik tamamlayinca yine eklerim

xzgi bayıldım bunlara ya inanılmaz güzeller maşallah nazar değmesin :nazar::nazar:
bembeyaz ne güzel tertemiz bi odası olacak ela'nın :KK9: son halini de merak ediyorum :KK37: :emir_bebek::nazar:

X