Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

benim renk cok akti o yüzden fazla koyu olmayan bir renk yapayim diyorum ... off cok kararsizim aslinda bilmiyorum da

boya almaya gittim almadan gerki döndüm bu kararsizligim yüzünden 2-3 yere girip boyalara bakip bakip mallasip ciktim iyice karisti kafam :)

selayım kurcalama bence rengi sana kafandaki renk gerçekten çok yakıştı ama koyultursanda çok koyultma derim :KK34:

yok yok onu almıyorum zaten bebegım

canım benım cok sagolasın
hep soruyorsun zaten halimi hatrımı
hamılelıgım daha ıyı gecmeye basladı mıde bulantıları acısından ama sona yaklastıkca agırlasıyorum
ne guzel faalsin masallah parada kazanmaya baslamıssın hayırlı olsun :KK1:

biizm oda hazır telefonda resımlerı bıl atamıyorum onu kablomun calısması ıcın cd yuklemem lazım
telden yuklerım belkı burayada usenıyorum
whatsapp dan hemen kolaylıkla selayıma atmıstım bı o gordu odayı

:KK1: nesini merak ediyosun bende cok cok merak edıyorum nasıl bısey olucagını

ooo logocum canım aklımdaydın nasıl gıdıyor hamılelık?
yorumlarını okudum sagol canım gıdemedım bende bı turlu cenazemız vardı bugun yarın gıder bakarım artık
hayırlı olsun oglusun oluyomus ısım dusundunuz muuu

bebegım 2cısının rengı cok guzel ama 1cısını boya derım ben cunku rengı tutmaz mutmaz rısklı
ama koyu renklerın oyle rısklerı yok daha ıyı rengı tutar dıye dusunuyorum 2 paket nıye alıyosun 1 paket yeterkı

yok alısverıs yapamadım babamın dayısı trafık kazası gecırdı
amelıyat oldu yogun bakımd vefar ettı cenazeydı falan gıdemedım
odamızıda aldk hatta bu ay sonu gelıyor bıle :KK1:

handemm ıyıyım sen nasılsın asıl
ben hıc aradıgını gormedım kaynadı gıttı herhalde kusuruma bakma olurmu :26:

anam xzgim başınız saolsun allah sabır versin,canım resimleri bebiş doğduğu zaman görürüz inşallah kasma kendini süpriz olsun bize evet dediğin gibi kız bebekler için herşeyi mükemmel yapıyorlar kıyafetleri bile çok cici...erkek bebek için fazla seçenek yok babaları kılıklı bebekler oldukları için:KK52:

bende size kısaca özet geçeyim çok strestliyim yüzümde sivilceler çıktı 4 günüm kaldı heyecan yok hala sanırım pazartesi başlar heyecan 20 kişi oluruz dediğimiz söz 30 a kadar çıktı :KK1:söz için pastamın siparişini verdim söz makasım ve yastığımı kargo ile bekliyorum bugün gelecekler inşallah ki bende kuaför gidip dip boyamı yaptırıcam...bir söz için bu kadar hazırlık yaptığımı görenler nişan ve düğünümü çok merak eder oldular çok detaylı düşündüğüm için herşeyi afedersiniz ama ne kadar foktan şeylermiş dışardan bakıldığı gibi durmuyor kolay geliyordu bana bu tarz şeyler ama işin içine girince hiçte öyle değilmiş:KK50: habire bişey eksik çıkıyor birini çağırmasan tribe bağlıyor sözde bile böyle oluyorsa ilerde düşünemiyorum...acaip kasıldım allahın izniyle sağ sağlim atlatmak istiyorum...birde şu kahve olayında size sormak istediğim bişey var benimkin tuzlu kahve yapmayacaktım ben sevmediğim için bu tarz şeyleri ama kuzenler yapalım yapalım değince bir anda fikrim değişti bu seferde annem saçmalamayın dedi sizce ne yapayım yapayımmı yapmayayımmı ???:KK52:

Tuti canım heycan bende ancak söz günü başladı 80 kişi vardı sözde düşünün artık Allahtan evimiz müsaittti sığdık ilk yarım saat soğuk terler döktüm söz takıldıktan sonra öyle çok rahatladım ki anlatamam :KK37:
tüm detaylarını yapmışşsın canım bugünde bi güzel bakıma gir rahatlarsın :KK53:
Kahveye gelince bende düşünmedim yapmam falan dedim ama adet ya güzel oluyor şimdi oturup konuşuyoruz gülüyoruz :KK34: benimde teyzem yapmıştı iyiki yapmış diyorum :KK52::KK52:

tünaydin güzellikler...

xzgim whats da yazdim tekrardanda basiniz sagolsun bitanem...

bende dedigim gibi tam renge karar veremedim...

tutisimin hazirliklari son son dorukta , stresni anliyorum bebegim senin.. insallah atlatirsin güzel bir sekilde ve hersey istedigin gibi gider
yap tutisim bence tuzlu kahveyi bir ani olur yaa :KK1: :KK1:....

spaydicim demek bebek geliyor aileye ..benimde nasil bebek sevesim var yaa

konteskoya anlatmistim olayi, 2 gün önce selimin mobilyalari almayagittik taksitle alacagiz taksit formunu dolduran kiz türktu , hus ve selim kizin yaninda sandalyede oturuyorlar selim ikide bir egilip kizin bilgisayarina bakiyordu gicik bir sekilde :KK53::KK53::KK53: sonra durdu durdu kiza telefonun varmi senin dedi.. :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: kiz da ona ne o cok erken baslamisin dedi cok güldük bu olaya :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Selayhus canım geliyor evet koray bebek gelecek inşallah :KK1: böyle çok daha yakınım doğum yapsa da sevsem daha çok sevmek istiyorum bebek :KK35:

bu selim beni delirtecek ya erkenden çapkınlık mı yapıyor :emir_bebek: :nazar: yerim onu ben yaa

Selayhus canım geliyor evet koray bebek gelecek inşallah :KK1: böyle çok daha yakınım doğum yapsa da sevsem daha çok sevmek istiyorum bebek :KK35:

bu selim beni delirtecek ya erkenden çapkınlık mı yapıyor :emir_bebek: :nazar: yerim onu ben yaa

oo ismide güzelmis saglikla gelsin...ee artik birazcik alistirma yaparsin sonra kendin yaparsin insallah

selim kötü niyetle istemedi aslinda , o cok merali yaa telefona bilgisayara o yüzden sordu ama asiliyormus gibi oldu kiza :KK60:

Tuti canım heycan bende ancak söz günü başladı 80 kişi vardı sözde düşünün artık Allahtan evimiz müsaittti sığdık ilk yarım saat soğuk terler döktüm söz takıldıktan sonra öyle çok rahatladım ki anlatamam :KK37:
tüm detaylarını yapmışşsın canım bugünde bi güzel bakıma gir rahatlarsın :KK53:
Kahveye gelince bende düşünmedim yapmam falan dedim ama adet ya güzel oluyor şimdi oturup konuşuyoruz gülüyoruz :KK34: benimde teyzem yapmıştı iyiki yapmış diyorum :KK52::KK52:

80 kşimi hey maaşallah aynen canım bakıma giricem ama kargo bekliyorum evden çıkamıyorum gelsede bende rahatlasam bu arada bebek geliyormuş allah analı babalı büyütsün canım sağlıcakla gelsin inşallah koray bebek...
:nazar:

tünaydin güzellikler...

xzgim whats da yazdim tekrardanda basiniz sagolsun bitanem...

bende dedigim gibi tam renge karar veremedim...

tutisimin hazirliklari son son dorukta , stresni anliyorum bebegim senin.. insallah atlatirsin güzel bir sekilde ve hersey istedigin gibi gider
yap tutisim bence tuzlu kahveyi bir ani olur yaa :KK1: :KK1:....

spaydicim demek bebek geliyor aileye ..benimde nasil bebek sevesim var yaa

konteskoya anlatmistim olayi, 2 gün önce selimin mobilyalari almayagittik taksitle alacagiz taksit formunu dolduran kiz türktu , hus ve selim kizin yaninda sandalyede oturuyorlar selim ikide bir egilip kizin bilgisayarina bakiyordu gicik bir sekilde :KK53::KK53::KK53: sonra durdu durdu kiza telefonun varmi senin dedi.. :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: kiz da ona ne o cok erken baslamisin dedi cok güldük bu olaya :KK9::KK9::KK9:

hhahahahaha bu selim bomba yaaa koptum gözümün önüne geldi selyaım hatırlarsan kadıköyde buluşmuştuk ya sen wc ye gitmiştin selimle ben seni beklediydik hani oyuncak arabaları varya dedimki gezmeyemi gitcen arabalarınla dedim bana diyorki evet kimle gitcen annenlemi dedim senle diyor bana koptum çok alem yaaaaa maaşallah:nazar:geldimi mobilyaları artık selim odasından çıkmaz selayım...

oo ismide güzelmis saglikla gelsin...ee artik birazcik alistirma yaparsin sonra kendin yaparsin insallah

selim kötü niyetle istemedi aslinda , o cok merali yaa telefona bilgisayara o yüzden sordu ama asiliyormus gibi oldu kiza :KK60:

evet canım ismi ile yaşasınlar inşallah :nazar: bizim zor canım 2*3 yıl çocuk yapmamız yada düşünmemiz :KK34:
onun için etrafımızdaki çocukla bebekle yetinmemiz lazım.. :KK37::KK37::KK37: tabi kazara olmazsa :KK34:
7 gündür hastalanmıyorum da :18:

80 kşimi hey maaşallah aynen canım bakıma giricem ama kargo bekliyorum evden çıkamıyorum gelsede bende rahatlasam bu arada bebek geliyormuş allah analı babalı büyütsün canım sağlıcakla gelsin inşallah koray bebek...
[/I][/B]

Evet canım çok kalabalıktı. ne giyeceksin kıyafet saçını nasıl yaptıracaksın belli mi ? :KK76:
amin canım inşallah :emir_bebek:

evet canım ismi ile yaşasınlar inşallah :nazar: bizim zor canım 2*3 yıl çocuk yapmamız yada düşünmemiz :KK34:
onun için etrafımızdaki çocukla bebekle yetinmemiz lazım.. :KK37::KK37::KK37: tabi kazara olmazsa :KK34:

Evet canım çok kalabalıktı. ne giyeceksin kıyafet saçını nasıl yaptıracaksın belli mi ? :KK76:

herşeyim hazır canım geriye sadece o gün gelip uygulaması var saç modelim belli...artık o gün gelsin sonrasında paylaşırım inşallah...

hhahahahaha bu selim bomba yaaa koptum gözümün önüne geldi selyaım hatırlarsan kadıköyde buluşmuştuk ya sen wc ye gitmiştin selimle ben seni beklediydik hani oyuncak arabaları varya dedimki gezmeyemi gitcen arabalarınla dedim bana diyorki evet kimle gitcen annenlemi dedim senle diyor bana koptum çok alem yaaaaa maaşallah:nazar:geldimi mobilyaları artık selim odasından çıkmaz selayım...
daha gelmedi yatak tutim... 1 ay sürer heralde hem odada koltuk var sali günü almaya gelecekler o koltugu... badana yapacagiz odayi.. acaba beyazami boyasam karar veremedim ??

bizim topigin hatunlari hep haberleri yokken hamile kaliyorlar :KK1: senidemi üflediler bunlar elmi gecti spaydim yoksa sana :KK1:
hayirlisi bakalim... gelirse bahtiyla sansiyla gelir insallah

bence mavi yap kırmızı ve mavi odayı canlı gösteririr çocuk odası canlı olsun seloşum

mavi ile grii arasinda cok gidip geliyorum tutum.. simdi kirmizi esyalar cok cirtlak zaten kirmizi renk :)) o yüzden gri ile sakinlestireyim diye düsünmüstüm ..

ufff bu aralarda amma kararsiz gördüm kendimi..

mavi ile grii arasinda cok gidip geliyorum tutum.. simdi kirmizi esyalar cok cirtlak zaten kirmizi renk :)) o yüzden gri ile sakinlestireyim diye düsünmüstüm ..

ufff bu aralarda amma kararsiz gördüm kendimi..

gride güzel olur canım ama mavi daha uygun çocuk odası için mavi enerji verir çocuğa gri renk uygun değil çocuk odası için bence tabi sen bilirsin selayım...

herşeyim hazır canım geriye sadece o gün gelip uygulaması var saç modelim belli...artık o gün gelsin sonrasında paylaşırım inşallah...

çok güzel ozaman canım :KK9: hadi görürüz sonra :KK37:

bizim topigin hatunlari hep haberleri yokken hamile kaliyorlar :KK1: senidemi üflediler bunlar elmi gecti spaydim yoksa sana :KK1:
hayirlisi bakalim... gelirse bahtiyla sansiyla gelir insallah

:KK43::KK43::KK43: bugün 8. gün dün dayanamadım test yaptım negatif çıktı :KK34:
ama hala da hastalanmadım vallahi rızklı ile gelir ama şuanda hiç hazır değilim bebeğe :KK50:
kredi ile ev aldık falan onun için :KK37:

huu yazmaya hiç halim bile yok ama yinede selam vereyim dedım

bugun bı suru sey aldım hamılelıgım ıcın
ama pant hariç hepsını sonrada gıyebılcem :21:

çok güzel ozaman canım :KK9: hadi görürüz sonra :KK37:

:KK43::KK43::KK43: bugün 8. gün dün dayanamadım test yaptım negatif çıktı :KK34:
ama hala da hastalanmadım vallahi rızklı ile gelir ama şuanda hiç hazır değilim bebeğe :KK50:
kredi ile ev aldık falan onun için :KK37:
anladim canim.. bizim ilk zamanlardaki halimiz gibisiniz.. insallah istedigin zamanlamada olur bebisin..
stresten olabiliyor , bend bu ay 50 gün sürdü arasi :KK43::KK43:
huu yazmaya hiç halim bile yok ama yinede selam vereyim dedım

bugun bı suru sey aldım hamılelıgım ıcın
ama pant hariç hepsını sonrada gıyebılcem :21:

ben seni cook özledim :KK14::KK14: göbegini de özledim :KK14::KK14:
neler aldin bebegim ??

Simdi bende durumlar su sekil, saclarimi kuaförde boyatayim ilk seferde kizillik olmasin diye, salak kuaför kahve tonunu ayarliyamadi yaa kizillik vardi icinde, böyle istemem dedim üzerine koyu ton vurdu siyah gibi bisi oldummm offff hic istemiyordum böyle siyah olmayi, biran önce acilir insallah..

bu arada doktora gittim , sag yumurtalikta kist vardi, 4 cm idi ve birde ne olsun o kist gecmis bitmis gitmis:KK52::KK52:.. bu olaya cok sevindim, regl düzensiz oldugu icinde hormon testine gidecegim yarin gider veririm kan belki..

anladim canim.. bizim ilk zamanlardaki halimiz gibisiniz.. insallah istedigin zamanlamada olur bebisin..
stresten olabiliyor , bend bu ay 50 gün sürdü arasi :KK43::KK43:

ben seni cook özledim :KK14::KK14: göbegini de özledim :KK14::KK14:
neler aldin bebegim ??

Simdi bende durumlar su sekil, saclarimi kuaförde boyatayim ilk seferde kizillik olmasin diye, salak kuaför kahve tonunu ayarliyamadi yaa kizillik vardi icinde, böyle istemem dedim üzerine koyu ton vurdu siyah gibi bisi oldummm offff hic istemiyordum böyle siyah olmayi, biran önce acilir insallah..

bu arada doktora gittim , sag yumurtalikta kist vardi, 4 cm idi ve birde ne olsun o kist gecmis bitmis gitmis:KK52::KK52:.. bu olaya cok sevindim, regl düzensiz oldugu icinde hormon testine gidecegim yarin gider veririm kan belki..

bunlar nasıl kuaför ben anlamadım bebegım
keske burda boyatsaydın saçını
bende bugun kasımın rengını actırdım yarın sabah dip boyası yaptırıcam
yarım saatten fazla kafanda tutmayınca bışey olmuyormus
neler aldım soylıyım bebegım
ılk once bı tane hamıle pant aldım kendıme cok sukur allahıma artık kot gıyebılcem
pacaları bol ama yarın terzıye verıp dar paca yaptırıcam
bı tane beyaz elbıse aldım hmden bı tane kırmızı dar elbıse ve tunik yine hmden hamılelık sonrasıda gıyebılcegım seyler
lwc den kırmızı kazak mor elbıse ve kot pant aldım
kotondan sıyah bır kaban aldım yarın gıdıp beyazınıda alıcam ındırımdeydı aklımda kalıcagına dolabımda kalsın dedım :KK1:
bı tane sıyah babet kotondan
kocamada yıldonumu ıcın kotondan trenckot ve hırka aldım
elayada ayakkabı aldım buarada :KK52:
bıde yves rocher dan peeling ve makyaj malzemesi aldım :KK53:

buarada bebegım kıstın belkı turkıyedekı operasyonda gecmıstır
hanı cocuk dogurunca hamıle kalınca falan gecıyormus ya
aman bı daha cıkmaz ınsallahh bebegım
bıde sana whatsappdan yazamadım ama yarın rahatca yazıcam yarın evde degılım buarada ararsan
aksam gec gelıcem keyfım cok yerınde :KK66:

X