Bugün Ne Giydinin Çotanak Kızları

xzgi bayıldım bunlara ya inanılmaz güzeller maşallah nazar değmesin :nazar::nazar:
bembeyaz ne güzel tertemiz bi odası olacak ela'nın :KK9: son halini de merak ediyorum :KK37: :emir_bebek::nazar:
canım benım cok cok tesekkurler amın ınsallah
son halını koyarım tabıkı

oyy yerim ben o mini çoraplarııı:KK19:
hayırlı sağlıklı olsun inş:21:
maşallah ezgitommm sana da, patlamak üzeresin :KK1::nazar:

amın ınsallah kontesım
aynen bomba gıbıyım :KK1: :KK1:
elada cok hareketlı hareketlerını goruyoruz artık gobegımden :KK1:

canım benım cok cok tesekkurler amın ınsallah
son halını koyarım tabıkı

amın ınsallah kontesım
aynen bomba gıbıyım :KK1: :KK1:
elada cok hareketlı hareketlerını goruyoruz artık gobegımden :KK1:
ay o olay bana çok korkunç geliyor :KK1:

şirin bebek resimlerine bakıyor musun :KK1: o zaman dadlu olurmuş daha bi
bi de ayva ye derler gamze için

ay o olay bana çok korkunç geliyor :KK1:

şirin bebek resimlerine bakıyor musun :KK1: o zaman dadlu olurmuş daha bi
bi de ayva ye derler gamze için

hayır cok guzel bı duyguuu
yok bakmıyorum hıc bana benzıyor zaten bebegım cene yapısı falan aynıydı en son gordugumde :KK1:
ayvayı cok yedım aserdım zamanında
gamze guzel ama kas kusuru aslında :KK1:

cotanak teyzelerimiz ziyaret edelim dedim ama kimse yok
buyrun oğluşum teyzeleri :):)
http://www.kadinlarkulubu.com/nisan...nisan-anneleri-gobisleri-26.html#post21886619
maşallah canım yaaa:nazar:
oğlun kocaman olmuş logocum maşallahhhh nazar degmesın :KK16:
benimkiside kocaman oldu karnım gerildikce geriliyor çatlıcam yakında :KK53:
cumartesı gunu cok korktum suyum geldi dogum basladı sandım omrumden omur gitti
sonrasında devamı gelmedı bazen oluyomus oyle devamı gelmezse kanallar eskı halıne donuyomus
dua edın zamanında gelsin bebegım en azından 35 haftayı doldurayım :26:
odamızda geldı cumartesı gunu
butun kıyafetlerınıde yıkadım utuledım dolapların boya kokusu gecsın yerlestırcem
halımız perdemız kaldı bı tek hersey bıtsın oyle gostercem resımlerını
çok dikkat et kendine kuzum olur mu?
:KK3::KK3::KK3::KK3:
Slm çotonaklarımmmm napisiniz bakalım burda :) unuttum sanmayın burayı
Kurs tam hız devam ediyo , pantolona geçtik , havuç pantolon dikicem :KK1:

Xzgim nasıl hamileliğin? hazırlamışsın bebişinin odasını maşaAllah ,merak ettim :emir_bebek: sağlıkla mışıl mışıl uyusun büyüsün odasında:)

Selaydan haber var mı ? facede göremedim merak ettim :44:

logo sende şafak sayıyosun , sağlıkla gelsin inşlh:emir_bebek: , benim hayalimde oğlumun odasını mavi beyaz döşemekti ama kırmızı mavi oldu :) aklı ermeden döşemek lazımmış :KK9:

konteskom sen napıyosun facede ekli olmadığın için haberdar olamıyorum ,

Kuşkuşum huhuu gelincik heycan varmı heycan :KK9:

Barbitom burdan da bi slm çakayım sana , geçen senin semte geldim , bi an uğramayı düşündüm sana sonra rahatsız etmiyeyim dedim :)

Tutim sarı şekerim sen nassin?:KK19:

Ayburumla bugün görüştüm :KK19:

Buluşma falan düşünmüyormusunuz kızlar :KK3:
itiraf ediyorum günlüğünü okudum:KK1:
bu arada yeni emektarına bayıldım kuzum kesin güzel olacakk:KK69:henüz heyecan yok ama stres çok:KK1:

kızlarr selammm :KK34:
anaaa burası hamiş dolmuş :KK49: logo ne guzel olmus gobusun oglan demek hadı bakalım saglıcakla gelsın ınsallahhh :nazar:
xzgım gcn senı ruyamda gordum arıcam dedım ya arayamadım ısten guctenn , yarın arayıp hatırladıgım kadarıyla artık :KK53: anlatıcam :KK1: ayrıca ela dısarı cıkmak ıcın bu kadar sabırsızlandıgına gore bu cok yayamaz olcak be yavrum :KK52: zaten tıg gıbısın pesınden kosarken kıl gıbı kalırsın artık :KK8:
bıem canım keske ugrasaydın dıcem ama muhtemelen benı yerımde bulamazdın , gun ıcerısınde genelde ofiste olamıyorummm :KK50: hıc bı kımseye vakıt ayıramıyorum yandakı bınadakı eskı arkdaslara bıle ne gıdebılıyorum ne cagırabılıyorum , rezıl bı haldeyım , çok utanıyorum bu yuzdennn :KK43::KK50::KK50:
selayımla bende gorusemıyorum feysını kapadı ayfonuda bozulmus yazısamıyoruz whatsupptan :KK50: bır an once donse aramıza:KK50:
bırtek kknın hakkını veren kontes kaldıı :KK19: gecekusuda gelıp ıkı satır yaıp kacıyor :KK47: kuzum yaz sende boyle bıseyler senden sonra giren böyle devam ettırır muhabbetı ayoll :21:
bende ısten geldım yemek yedım banyo yaptım sımdı hurremı beklıyorum , o kadar yogun calısıyorum ki soyle eve erken gelıpte tv keyfi yaptgm gunler benım ıcın cennet oluyorrr :KK24: haftasonları evde oturmak ıstıyorum asosyal olmak ıstıyorum yemın ederim artık yaaa :KK43: napalım cekıcegımız varmıs cekıyoruzz isimiz var dıye sukredıp calısıcaz artık :KK31:

yenı yılada yıne safaklarla gırıyoruz.. ela dogucak logonun oglu dogacak tuti ve kuska evlenıcek selaydan belkı ıkıncı bebe gelıcek kontesden bısey cıkarmı bılemıcem :KK1: belkı benden suprızler olabılır :KK23: nasıl gelırse gelsın ugurlu gelsın bıze 2012 ınsallahhhh :nazar:
Yevvrumm benimmm iki satır buraya yazıyorum ama kk da çok aktifim bildiğin gibi değil:KK1: Düğün yaklaştıkça çeyiz topiklerinde geziniyorum bir de forma girmek için spor yerlerinde:KK1: çok özledim burdaki kıkırdamalarımızı yaaa:KK69:kendine çok iyi bakk öpüyorum canımcım Allah yardımcın olsun yoğunluğunda inşalllah.

Şu an nasıl duygulandım yanaklarımdan iki damla düşüverdi,daha dün gibi düğün fotolarına bakışım,daha dün gibi çeyizlerine bakışım...Her şey inanılmaz güzel olmuş kuzum yaaa ayıldım hepsine,göbeğinden ve yanacıklarından çok çok öpüyorumm,sağlıkla gelsin inşallah elamız,beni de teyzeleri arasına koyar inşallah:KK19:

sağlıkla gelsin inşallah canım maşallahhhh:nazar:

ay okurken ben bile korktum,seni tahmin edemedim :KK1:
fotoları merakla bekliyorummm:KK52:

sağol canımmm inşallahh

:KK3::KK3::KK3::KK3:
Slm çotonaklarımmmm napisiniz bakalım burda :) unuttum sanmayın burayı

logo sende şafak sayıyosun , sağlıkla gelsin inşlh:emir_bebek: , benim hayalimde oğlumun odasını mavi beyaz döşemekti ama kırmızı mavi oldu :) aklı ermeden döşemek lazımmış :KK9:

:
teşekkürler canımm cibiliği falan alalım dolabımız gelsin koyarım resimlerini

yenı yılada yıne safaklarla gırıyoruz.. ela dogucak logonun oglu dogacak tuti ve kuska evlenıcek selaydan belkı ıkıncı bebe gelıcek kontesden bısey cıkarmı bılemıcem :KK1: belkı benden suprızler olabılır :KK23: nasıl gelırse gelsın ugurlu gelsın bıze 2012 ınsallahhhh :nazar:

oo birsürüü şafak varmışş gerçektenn
hepimize ugurlu gelsin inşallah

oyy ne kadar güzel olmusss yaaa pembe pembeee
dolaplarımız da cok benziyor
cok güzel olmus canımm yaaa sabırsızlanır insan artık demii
göbüştee ck güzel olmuss
ben daha içimde bi kıpırtı hissediyorum gibi ama
sağlam bi tekme yemeden anlamıycam galiba:KK1:

maşallah canım yaaa:nazar:

çok dikkat et kendine kuzum olur mu?

itiraf ediyorum günlüğünü okudum:KK1:
bu arada yeni emektarına bayıldım kuzum kesin güzel olacakk:KK69:henüz heyecan yok ama stres çok:KK1:

Yevvrumm benimmm iki satır buraya yazıyorum ama kk da çok aktifim bildiğin gibi değil:KK1: Düğün yaklaştıkça çeyiz topiklerinde geziniyorum bir de forma girmek için spor yerlerinde:KK1: çok özledim burdaki kıkırdamalarımızı yaaa:KK69:kendine çok iyi bakk öpüyorum canımcım Allah yardımcın olsun yoğunluğunda inşalllah.

Şu an nasıl duygulandım yanaklarımdan iki damla düşüverdi,daha dün gibi düğün fotolarına bakışım,daha dün gibi çeyizlerine bakışım...Her şey inanılmaz güzel olmuş kuzum yaaa ayıldım hepsine,göbeğinden ve yanacıklarından çok çok öpüyorumm,sağlıkla gelsin inşallah elamız,beni de teyzeleri arasına koyar inşallah:KK19:
canım benım yorumun benı cok cok mutlu ettı bende duygulandım canımsın tabıkıde sende bızım cok sevdıgımız guzel kalplı teyzelerımızdensın :KK69:
sağol canımmm inşallahh

teşekkürler canımm cibiliği falan alalım dolabımız gelsin koyarım resimlerini

oo birsürüü şafak varmışş gerçektenn
hepimize ugurlu gelsin inşallah

oyy ne kadar güzel olmusss yaaa pembe pembeee
dolaplarımız da cok benziyor
cok güzel olmus canımm yaaa sabırsızlanır insan artık demii
göbüştee ck güzel olmuss
ben daha içimde bi kıpırtı hissediyorum gibi ama
sağlam bi tekme yemeden anlamıycam galiba:KK1:

tesekkurler logocumm
evet sabırsızlanıyorum aslında ama dua edıyorum hemen gelmesın 35 haftaya kadar dayansın
daha cok mınık kuveze gırmesıne dayanamam :26:
daha cok kucuk senınkısı emın ol sonraları baya hıssedıceksın
sadece sen degıl eger gobegın bırıne yakınsa o bıle hıssedıyor canını yakıyor hatta

canım benım yorumun benı cok cok mutlu ettı bende duygulandım canımsın tabıkıde sende bızım cok sevdıgımız guzel kalplı teyzelerımızdensın :KK69:

tesekkurler logocumm
evet sabırsızlanıyorum aslında ama dua edıyorum hemen gelmesın 35 haftaya kadar dayansın
daha cok mınık kuveze gırmesıne dayanamam :26:
daha cok kucuk senınkısı emın ol sonraları baya hıssedıceksın
sadece sen degıl eger gobegın bırıne yakınsa o bıle hıssedıyor canını yakıyor hatta

canını yakıyor nasıl yani kızz anlamadımmm:26:
ay çok heyecanlı ve mucizevi bir olayyy:KK52:

canını yakıyor nasıl yani kızz anlamadımmm:26:
ay çok heyecanlı ve mucizevi bir olayyy:KK52:

allaha ınanmak ıcın bır neden daha bence
tekme attıgı zaman veya hareket ettıgı zaman canın yanıyor basbaya :KK1:
nasıl anlatsam bılemedım ama organlarına vuruyor buyudukce ıste :KK1:
yasayınca anlarsın bebegım

allaha ınanmak ıcın bır neden daha bence
tekme attıgı zaman veya hareket ettıgı zaman canın yanıyor basbaya :KK1:
nasıl anlatsam bılemedım ama organlarına vuruyor buyudukce ıste :KK1:
yasayınca anlarsın bebegım

evet kesinliklee:nazar:

ay korkarım ben :KK53:
durduk yere gümletmesin, korkudan ödüm kopar :KK53::18:

gerçi hoş oluyordur, kıpırtı tepki gelmesii
ay bilemedim
yaşamadan anlaşılmaz haklısın :KK1:

selam çotanak hatunlar...
acaip ihmal ettik burayı bencede toparlanmalı artık geçmişi okudumda...
xzgim maaşallah sana göbüşün çok güzel olmuşşşşşşş heleki elanın odasına bayıldım bayıldım sağlıcakla büyüsün odasında...inşallah zamanında gelir bebişin suyum geldi falan demişsin...
logocum seninde oğlişin oluyormuş maaşallah sağlıcakla gelsin oda adı bellimi ???
selaytom kayıp balık nemo yu oynuyor bu aralar...
barbim çok yoğun çalışıyor bu aralar sanırım aradada kendini gösteriyor ...
biemcim maaşallah dikiş nakış devam ediyor....ellerine sağlık pardesüne bayıldım rengide süper miş hani dikincede göster...
kkontescanım ile facede zaten görüşüyoruz kk yı hiç ihmal etmeyen hatunlarımızdan biri vallahi....
kuşkonmazım kuşkam ile ben koşturmacalardayız kızım bu işler ne uğraştırıcıymış beeeeeee:KK31:
handem okullarda öğrencilerini eğitiyordur...
buraya girmeye girmeye nickleri bile unuttum affınıza sığınıyorum...

benden kısaca bilgiler nişan için mekan bakıyorum kıyafet bakıyorum yemekli mekan önerilerinizi alabilirim düğün salonu haricinde...adana'ya gittim geldim yavaştan yaşayacağım yere alışmam lazım çünkü ama adana'yı çok sevdim istanbul gibi gürültüsü yok.. sakin havası temiz en önemlisi sevdiğim adamla aynı havayı solumak bile yeter ama ailemden nasıl ayrılıcam orası malum...hepinizi çok seviyorum...atladıklarım varsa kafamın yoğunluğundan kusura bakmayın...
:KK25:

Slm kısçeler
Yaşasınnn netimiz geldi rahatla bağlanabiliyoruz artık , vından kurtulduk :KK19:
Xzgi canım çok cici herşeyi Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin,inşlh herşey gönlünce olsun :nazar:
kuşkam emektarım kim kıs ? anlamadı ben :KK53::44:
Tutişkom Allah kolaylık versin tatlı ama yorucu telaşların başlıyo :) gönlünüzce olsun herşey , Adanaya gitmeden bir görüşebilseydik yaw:KK55:

tutiim hoşgeldin kuzumm ay zor vallaa listemle boğuşuyorum ben:KK1:

barbimm tatile giderken beni de alsan ya yanına:KK1:

biemcimmmm yeni emektarın kişi değil pardesü:KK1:

biemcim canım allah izin verirse inşallah adana'ya gitmeden görüşürüz toplu...
kuşkam şu listeden bende yaptım çalışırken bir çok eşyamı almıştım zaten geriye nevresim takımı,ufak mutfak eşyaları ve elektronik mutfak aletleri kaldı...ütü,kettle,tost makinası falan filan...onlarıda evlenmeye yakın alacam sürekli model çıkıyor...ne zaman ikeaya gitsem kıyıyorum paraya gereksizde olsa birşeyler alıyorum zevkli oluyor :KK52:

ama sanırım sonlara dogru anlarız
???neyi????
biemcim canım allah izin verirse inşallah adana'ya gitmeden görüşürüz toplu...
kuşkam şu listeden bende yaptım çalışırken bir çok eşyamı almıştım zaten geriye nevresim takımı,ufak mutfak eşyaları ve elektronik mutfak aletleri kaldı...ütü,kettle,tost makinası falan filan...onlarıda evlenmeye yakın alacam sürekli model çıkıyor...ne zaman ikeaya gitsem kıyıyorum paraya gereksizde olsa birşeyler alıyorum zevkli oluyor :KK52:

kuzum valla teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil hazırda dursun diye aldım ben mutfak aletlerini de:KK1:

X