Bugün ne yaptım?

Minnaklarla etkinlik yapıldı
sabah birşey yiyemiyorum açılmak için kahve içtim sandviç tükettim
Çıkışta arkadaşla bir yere gittik oturduk lafladık
5788 adım attım
Eve gelincede gelir gelmez yattım
Gece 2,5 -3 saat uyumuştum anca 4saat aralıksız uyumuştum nasıl yorgunluktan mental bedensel aklım gitmiş sızmışım günlerdir
Bu arada sizin iş yerlerindede ortam sürekli negatif ve toksik mi sürekli depremle ilgili felaket tellalı gibiler
Bazen o kadar dinlemek istemiyorum ki.
Aynen nereye gidiyon deprem konuşuluyor unutmamiza izinvermiyorlar

Nasıl gidiyor konus falan nasıl?
Size de merhaba, bende kafa dağıtmaya çalışıyorum. uyumam lazım aslında sabah oğlum okula gidecek. ne izliyorsunuz
You dizisini takip ediyordum onu tavsiye ederim ama o daha farklı
aşk taktikleri diye film bitti ntflxte şimdi ama öyle ahım şhım birşey değil romantik diye açtım ama çok sarmadı kendi kendine bitti öyle şimdine izlesem bilmiyorum tavsiy olursa iyi olue daha hafif samimi ilham vrici vs olabilir gerilim falan bilim kurgu çekmeyeceğim

You dizisini takip ediyordum onu tavsiye ederim ama o daha farklı
aşk taktikleri diye film bitti ntflxte şimdi ama öyle ahım şhım birşey değil romantik diye açtım ama çok sarmadı kendi kendine bitti öyle şimdine izlesem bilmiyorum tavsiy olursa iyi olue daha hafif samimi ilham vrici vs olabilir gerilim falan bilim kurgu çekmeyeceğim
You favori dizilerimdendir. ama bu sezonun ilk kısmı çok heycanlandırmadı benı. ikinci kısmı bekliyorum bakalım.
Ben hala Love da kaldım :)

Love bilmiyorum başka favori dizilerin var mı?
Love You nun geçen sezonda joe nin sevgilisinin adı.
evet çocuklardan fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum.
İnto the night
Yakamoz
Dark
Palpito
Anne with an a
Atiye
Şahmaran
Ragnarok
La Casa de Papel
sadakat
stranger things

bunları severek izledim .Merak etmek ve izlemek istediğin olursa spoiler vermeden öneri de bulunabilirim :)

You çok çerez bir dizi hemen bitiyor.
Son sezonu henüz izlemedim, izleyeceğim.
Sarıyor ya evet
Love You nun geçen sezonda joe nin sevgilisinin adı.
evet çocuklardan fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum.
İnto the night
Yakamoz
Dark
Palpito
Anne with an a
Atiye
Şahmaran
Ragnarok
La Casa de Papel
sadakat
stranger things

bunları severek izledim .Merak etmek ve izlemek istediğin olursa spoiler vermeden öneri de bulunabilirim :)
bide la casayı seven öven çok konusuna baktım da sarıyor mu?
Bu ara hiç psikoloji dram korku falan çekecek durumda değilim şöyle uzun zamandırda beni etkileyen konular içerin film denk gelemedim malesef ya

X