Bulaşık Makineleri Bulaşık makinesi tavsiyesi

Kızlar arçelik tercihiniz olmasın. Bu videodan sonra bir de arayıp 10 kez servis gören makine için garanti dolmadan önce tek servis kaydı var, tüketici haklarına göre bile haklı değilsiniz dediler. Parça değişimi olmazsa servis kaydı açılmıyormuş. Sizlere tavsiye arçelikten servis çağırıyorsanız kesinlikle her defasında gelip yaptıkları işleme dair evrak isteyin

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulaşık makinasında Bosch - Siemens tavsiye ederim marka olarak.
Program olarakta ne kadar az programlı bir makina alırsanız o kadar avantaj.
Makineler dijitalleştikçe bozulmaya daha çok meyilli oluyorlar malesef ki.

Samsung alma !! Tek kelime ile berbat

Buna katılıyorum, bir arkadaşım evlenirken samsung beyaz eşyalar aldı.
Hiç birinden memnun değildi. Daha yeni aldığı bulaşık makinasının sepetlerinde sorun çıkmıştı.

Ben Arçelik için yazdım ve daha Arçelik almam ama diğer markalarda aynısını yapıyor mu bilemiyorum tabi. Aslında tüm servis taleplerimizde evrak istememiz lazım. Belirttiğimiz sorunu ve ne işlem yaptıklarını yazıp versinler ki Tüketici Haklarına başvurduğumuzda kullanabilelim.

4 proğramlı arçelik aldım..1 aydır kullanıyorum.şimdilik memnunum.bi sıkıntı yok güzelde yıkıyor.sadece bitirdikten sonra üst pervanesinden su akıtıyor biraz

Ben hep Bosch ürünlerini tercih ederim. Bulaşık makinesi de öyle. Bazı markalara göre fiyatı daha fazla olabilir ama kalitesi çok iyidir. Daha birkaç ay önce aldım bulaşık makinesini, çok memnunum(Silence serisinden). Ankara'da olanlar için aklınızda bulunsun diye yazıyorum - Sincan'da Onur sokakta çok uygun fiyatlara satıyorlar. Oradan almıştım ama aynı şirketin bir de Cevizlidere'de mağazası var, artık oraya giderim, hem daha yakın :)

X