BÜLENT TIRAŞ/ ACIBADEM MASLAK TÜP BEBEK FİYATLARI.

Merhaba arkadaşlar,

Eylülde Acıbadem Maslakta Bülent Tıraşta tüp bebek için sürece başlicaz inşallah.
Ön kontrolleri yaptırdık.

Yeni yaptıran/ yaptıracak olan varmı?

Sanki yurtdışından geldiğimiz için biraz yüksek fiyat söylediler.

Fiyat dışında hizmetten memnun kaldınızmı?

Kontrollerde felan aşırı ilgililerdi, içim rahat etti.

Ama tabi süreci yaşayanınız varsa paylaşabilirsiniz 😊
Kızlarr yaptırıp ilk sefer tutanlar varmııı

Bu arada kızlar bunu Mustafa Taş hoca vermişti.
Belki birinin işine yarar paylaşmak istedim.
Acıbadem maslakta başka transfer olanlar varmıı tutan tutmayan🥹🥹

Eklentiler

• IMG_9875.jpeg
    IMG_9875.jpeg
    157,9 KB · Görüntüleme: 290
  • IMG_9874.jpeg
    IMG_9874.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 293
Aminnn canım Allah razı olsun ve öncelikle çok çok geçmiş olsun

Benim tedaviye başlama nedenim erken menopoz. Önce dha diye bir ilaç kullandım ve değerlerim ona rağmen düzene girmedi. Yaşım 30 ve kanamam gittikçe azalmaya başladı amh değerim 0,50 civarına düştü dolayısıyla yumurta rezervim bitmek üzereydi

İyice bi araştırma yaptım ve tedaviyi gördüğüm doktorum bülent tıraş ı önerdi başka yere gidip boşa vakit kaybetme dedi ben de öyle yaptım çok şükür pozitifi gördüm

Velhasıl umudunuzu asla kaybetmeyin, O ol der ve olur 🩷 benimkisi de imkansızdı değerlere bakınca ama şükürler olsun nasip etti
Merhabalar merak ettiğim tüp bebek tedavisi size ne kadara mal oldu ne kadar tuttu ne kadar ödediniz Bilgi verebilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim

Merhabalar, bende sizler gibi arastiriyorum yurtdisinda gidecegim bende ve sanirim Bülent Tiras ve ekibi en iyisi, tanidiklarim var ikiz oldular bende umutlandim. Bu arada bilirsiniz yurtdisi da cok cok pahali gercekten. Eylulde randevu bulursam bende gidecegim allahin izniyle. Ileryen gunlerde deneyimlerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum.

Merhaba. Ben bulent tiraś ile tedavi başladim. 4 temuzda prp yaptirdim. Bugun 2 adetin 2 gun kontrole gittim ve tedavi başladik. Her gun Gonal f 300mlg ,pergoveris 2 şişe ve saizen 0,5 mlg iğne verdilar. Dozlar bana çok fazla geldi. Siz hangi ilac ve hangi dozlar kulandiniz? Fiyat bilgi merak edenler varsa yazin, bilgi vericam

Merhaba. Ben bulent tiraś ile tedavi başladim. 4 temuzda prp yaptirdim. Bugun 2 adetin 2 gun kontrole gittim ve tedavi başladik. Her gun Gonal f 300mlg ,pergoveris 2 şişe ve saizen 0,5 mlg iğne verdilar. Dozlar bana çok fazla geldi. Siz hangi ilac ve hangi dozlar kulandiniz? Fiyat bilgi merak edenler varsa yazin, bilgi vericam
Ben de aynı ilaçları kullandım. İlerleyen günlerde bir de oxotide eklenmişti iğnelere.

Ben de aynı ilaçları kullandım. İlerleyen günlerde bir de oxotide eklenmişti iğnelere.
Yumurta çatlatma iğnelerda var. Ilerleyen gunler için. Ben oncedan 2 kez tup bebek denedim. Gonal f 150 mlg cetrocide ve pergoveris 1 şişe kilandim. 15 ve 17 yumurta toplandi. Şuan dozlar fazla geldi bana da biraz korktum. Bu kadar hormonlara vucut nasil tepki verir

Selam canım,

Whatsaptan randevu için gün aldık (baya dolu olduğu için şimdiden randevu almanızı tavsiye ediyorum)

Gittiğimizde gayet ilgili ve güleryüzle karşılandık.
Muayene ücreti 5000 tl verdik.

Önce hemşire bizi çağırdı, baya kapsamlı sorular sordu. Hastalık geçmişi ben ve eşimin, varsa kan testi, sperm testi. Herşeyi not aldı.

Sonra tekrar başki bi doktor hanımefendı karnımdan uzunca bi süre baktı.
Bende vajinismus olduğu için alttan bakamadı, karından bakıldı.
Herşeyi süreci tane tane anlattı not aldı.

Sonra Bülent hoca geldi, diğer doktor ve bir hemşireyle tekrar konuştuk herşeyi.

Ondan sonra başka bi hemşire bizi bi odada fiyatlar konusunda bilgilerdi.
Tekrar söylüyorum ben anestezili yaptıracağım için herşeyi bi tık daha pahalı.

İlaçli rahim filmi çektirdim (fulya açık emarda) 6000 tl.

Tüp bebeği bende eylülde yaptırıcam.
İlaçlara/iğnelere; €1800
Tüp bebek yumurta toplama transferleri felan €2300
Erkek için mikroçip/testler ; €500
Toplam yani; €4600 yapıyor
Hadi ıvır zıvırla €5000
Merhaba tedaviye başladınız mı acaba son durum nedir ? Birde bende gitmeyi düşünüyorum bizde sadece erkek inferlitesi var bahçeci 53 fiyat verdi ilaç hariç burada sadece ilaç harç tutar nedir acaba

Merhaba bende düşünüyorum orayı ortalama maliyet nedir ?

Merhaba bende düşünüyorum orayı ortalama maliyet nedir ?
Biz ilaclar için 58230 tl odedik. Hastane anlaşmali eczanedan getirdilar. Iğne dahil her şe vardi içinde. 47100 tup bebek. Sperm mikroçip 5800 ve piezoelektik 11400 tl. Embriyolarin biyopsi 6860 tl. genetik testi ucredi embriyo başina 10000 yl. Muyane ucred şuan bilmiyorum. Ben zamdan once gittim , prp yaptirdim ve o zamam 2100 tl odedim. . Sonra embriyo çozme 10400 tl

Biz ilaclar için 58230 tl odedik. Hastane anlaşmali eczanedan getirdilar. Iğne dahil her şe vardi içinde. 47100 tup bebek. Sperm mikroçip 5800 ve piezoelektik 11400 tl. Embriyolarin biyopsi 6860 tl. genetik testi ucredi embriyo başina 10000 yl. Muyane ucred şuan bilmiyorum. Ben zamdan once gittim , prp yaptirdim ve o zamam 2100 tl odedim. . Sonra embriyo çozme 10400 tl
Ben ilaçları onlardan almayı planlamıyorum ecza depolarından almak saha mantıklı birde bende bir sorun yok yani şimdiye kadar yapılan testlere göre eşimde sadece sperm sorunu vardı oda son tahlilde düzeldi ama yinede olmuyor aylardır vitamin kür çok yorulduk bakalım benim niyetim tüp bebek ve sperm mikroçip ödemek sadece tedavi neyi gösterir bilmiyorum

Prp niçin yapılıyor

Prp niçin yapılıyor
Ben 41 yaşindayim. Iki başarisiz tup bebek deneme var. Iki kurtaj. Yaşdan dolay yumurtanin kalitesi duşuk dedi doktor. Prp ve eksozom yumurta kalitesi ve yumurta rezervi artirmak için yapiliyor. Daha bugun yumurta toplama oldu. Prp işe aradimi değilma daha bilmiyorum.

Ben ilaçları onlardan almayı planlamıyorum ecza depolarından almak saha mantıklı birde bende bir sorun yok yani şimdiye kadar yapılan testlere göre eşimde sadece sperm sorunu vardı oda son tahlilde düzeldi ama yinede olmuyor aylardır vitamin kür çok yorulduk bakalım benim niyetim tüp bebek ve sperm mikroçip ödemek sadece tedavi neyi gösterir bilmiyorum
Bizde onceki iki tedavimde ilaclar kendim aldik. Ama bazi ilaclar bulunamiyor. Biz cok zorluk çektik. Çok stres yaptik. Kontrole gidiyorsun ve herşey yoldayisa tedavi başliyabiliriz diyorlar . Ve sen o gun ilaclar almak zorundasin. Ben tedavi başlamadan once hemşireya aradim. Sordum hangi ilac kulanicaz diye. Zamdan once almak istedim. Ama tedavi sirasinda belli oluyor hangi ilac kulanicaz. Şimdi bilemeyiz dedi. Ondan biz uğraşmak istemedik. Ne dedilarsa verdik ve aldik. Zaten araştirmak icin zaman da vermedilar. Bu ilaclar bulunamiyor. Son 6 kutu kaldi. Alirsaniz iyiiyi olur yoksa bulamazsiniz dedilar. Bize 12 gunluk ilac aldirdilar. Ama bana 10 gunluk tedavi yetdi. 2 gunluk ilaclar elimde kaldi. En az 6-7 bin liralik. Soğuk ilaclar oldun icin iade da edemiyorsun.

X