Bulk kilo aldırıcı kullananlar lütfen...

Arkadaşlar 1.60 boyunda ve 42 kiloyum. Yaklaşık 5-6 kilo almaya çalışıyorum. Ama hayatım boyunca hiç o kilolara ulaşamadım. İnternet araştırmalarımda bulk kilo aldırıcısına rastladım. Genellikle kısa sürelerde etkili sonuçlar verdiğine dair yorumlar okudum. Ben de denemek istiyorum ama nerelerde satılıyor bi fikrim yok. Fiyatı ne kadardır? En uygun nerede bulabilirim ve 5-6 kilo almak için yaklaşık ne kadarlık bir harcama yapmam gerekir? Yardım edebilecek birileri varsa çok sevinirim:)
Canım ben kullandım biraz iyiydi ama çok fazla etkisi olmadı bende 26 yaşında 37 kiloydum bir karışım yaptım kendi kendime bir bardak süte 10 tane yada daha fazla bebek bisküvisi çörek otu bal fındık ceviz başka kuruyemişleride ekleyebilirsin bunu her yemekten sonra ve yatmadan önce iç miden bulana bilir bide sivilcede yapabilir bisküvi fazla yağ içerir gece kalkıp yemek ye mutlaka moralin yüksek olsun yemeklerle beraber su içme çabuk doyma diye mideni hiç aç bırakma az da olsa yemege çalıs ben 14 kilo aldım 8 ayda ve kendi buluşum inşaEllah sanada yarar şifa olsun 🤲

X