Bunaldım artık

Cokokuyanbilir

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
557
882
27
Herkese merhaba
Size artık patlamak üzere olduğum bi derdimi anlatmak istiyorum.
Kendimi sabırsız biri zannederdim. Ama sanırım sabır taşı olsa çatlardı bunlar için..
5 yılı devirmiş bir ilişkim var. 3 sene önce mezun oldum. Kendisi ise 3 yıl okulu uzatarak geçen sene mayıs ayında mezun oldu. Okulu uzattığı dönemde destek oldum. Ben işe girince, para kazandığımı görünce hırslanır diye düşündüm fakat yanıldım
3 yıldır çalışıyorum böyle bir hırs göremedim.
Mezun oldu dil öğrenmek istedi saygı duydum 4 ay yurtdışında yaşadı ve pandemiden dolayı mart ayının sonunda gelmek zorunda kaldı.
Neredeyse 6 aydır evde oturuyor. Her yere başvuru yaptığını söylüyor. Şuan ekonomik bir krizin içerisindeyiz hemen iş bulmasını beklemiyorum zaten ama 28 yaşındaki adamın da öğlen 12de kalkıp boş boş vakit geçirmesi beni çok rahatsız ediyor. Haftada 1 gün 1 saat dil için bir yere gidiyor. Ben çok bunaldım evde olmaktan gibi konuşmalar yaptık ve bende artık geçen gün aldım karşıma ve dedim ki cambly indir pratik yap, bilgisayarda çizim programı öğren, maddi durumun var istediğin bir mesleki kursa git dedim. Arkadaşımızın iş yeri var ve mesleğimiz ile alakalı. Git orada vakit geçir iş akışını öğren üretim planlama öğren iş bulana dek staj gibi degerlendir dedim. Ya benim önceliğim iş bulmak vs dedi. Tamam o zaman iş bulana dek diyorum dedim. Tamam konuşacağım dedi neredeyse 1 haftadır konuşmadı ve çabalayacağım demesine rağmen hiç birşey göremedim henüz.
Allah aşkına ne yapayım siz söyleyin. O yaştaki bi insanın bu yaşantısı artık beni çok rahatsız ediyor. Daha ne kadar tahammül etmeliyim?

hardyandholl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
228
1.071
24
Ne dilmiş öğren öğren bitirememiş... Cambly de az para değil ki onu nasıl ödeyecek? Allah size sabır versin ama evlilik fikrini bir 5-6 sene daha düşünmeyin bence bu adamla.

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'adır
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
6.078
12.546
Ben kimseye analık yapamazdim!

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Msspinkie

Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
6.078
12.546
Bana sabırsız demişti buna inanır mısınız
Ah ahh bulsa zamane kızlarından ben onu görürdüm 😠😠😠 güzelim ne akıllı çalışkan kızsın rabbim sana daha iyisini nasip etsin değişmez bu tipler🤦

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

esmaa_9153

2 prenses annesi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
4.613
7.547
29
Yani bende neyi anlamıyorum biliyor musun? Daha sevgiliyken kendini belli etmiş kişilere bu tahammül neden ? Belli ki sorumsuz biri. Sen ona annelik mi yapacaksın. Bunu bıraksan elini sallasan ellisi. Bırak annesi babası uğraşsın. Olmayan şeyleri oldurmaya çalışmayın sonra daha çok yıpranırsınız

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 967 gün geçti.

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.548
18.544
Bi şeylere mecbur değilim havasında yan gelip yatyr valla Allah yardımcın olsun bununla bi ömür geçer mi bilemedim

Msspinkie

Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
6.078
12.546
Bak benim akrabam hala 50 yaşındaki adama annelik yapıyor ve kadın bitti!!!! Çok zor ne bağın var bununla????