Bunalımın eşiğinden...

Rabbim Şafi ismiyle tez zamanda şifa nasip etsin inşallah. Benimde 2 evladım var düşüncesi bile beni benden aldı. Sizin yazdıklarınızı okuyunca boğazım düğümlendi. Kardeşim dirayetli ol Allahın izniyle dualarımız senin yavrun ve diğer hasta tüm evlatlarımızın üzerinde. Rabbim selamete çıkartsın. Rabbim evlatlarınızın nice güzel gününü göstersin. Hayır ve sağlıkla buradan güzel haberlerini paylaşın inşallah.

Seninle önceden konuşuyorduk eski hesabımdan, hatta o zaman sen yeni hamileydin birlikte hamile kalmıştık şimdi evlatlarımız 8 aylık, şifayı veren allah cc tüm umutlarımız tüm kalbimiz, şifanın sahibi rabbimizden ya şafi ismiyle şifalar diliyorum çok zor seninle birlikte o kalp sıkışmasını ben de yaşadım rabbim bir tırnaklarına zarar verdirtmesin. Sana tavsiyem bundan sonra kızın iyi olunca onun iyi olduğunu söylemen ve artık evladın hakkında hiç bi yerde artık konuşmaman çünkü göz nazar her şey var ve bebeklere inanılmaz nazar değiyor

Allah şifa versin canım ya çok üzüldüm.Ama öyle kötüsünü düşünme lütfen tabi ki kızına öyle bir şey olmayacak.Rabbim Şafi ismiyle şifa versin minik prensese

Allah yavruna şifa sana ferahlık versin ,rüzgâr hep arkanızdan essin rast gitsin her işiniz insallah
Benim için dualarınız kafidir. Lütfen aklınıza geldikçe kızıma dua etmeyi ettirmeyi unutmayın iyi ki varsınız ♥️

Benim için dualarınız kafidir. Lütfen aklınıza geldikçe kızıma dua etmeyi ettirmeyi unutmayın iyi ki varsınız ♥️
Size daha önce hiç yazmadım ama adınızı her gördüğümde Eylül için dua ediyorum, şimdi uykum kaçtı buraya bakarken yine sizi gördüm Eylül kuzusuna dua edip uyuyacağım:) Allahıım size sabır ve güç minik kuşa da şifalar versin🌸

Size daha önce hiç yazmadım ama adınızı her gördüğümde Eylül için dua ediyorum, şimdi uykum kaçtı buraya bakarken yine sizi gördüm Eylül kuzusuna dua edip uyuyacağım:) Allahıım size sabır ve güç minik kuşa da şifalar versin🌸
çoook incesin🙇🏼‍♀️ Allah razı olsun♥️

Sizin kalbinizde ne var 😢 kıyamam ona korkma annesi sakın benim kızımın 4. Ameliyatı bu... o kadar güçlüler ki insan inanamıyor. 26 günlükken ilk kalp ameliyatını olmuştu. Çok şükür biz yolu yarıladık darısı size olsun inşallah
Supravalvüler pulmoner stenoz var malesef 😞 İnşAllah inşAllah atlatırlar hepsıni . Sizin bebeğinizde ne rahatsızlık vardı ? İnşAllah son olur ameliyatı 🤲🏻 Bizim rahatsızlıkta sanırım Küçük kesiyle olmuyor direk açık oluyormuş 😞

Supravalvüler pulmoner stenoz var malesef 😞 İnşAllah inşAllah atlatırlar hepsıni . Sizin bebeğinizde ne rahatsızlık vardı ? İnşAllah son olur ameliyatı 🤲🏻 Bizim rahatsızlıkta sanırım Küçük kesiyle olmuyor direk açık oluyormuş 😞
1 kerede halledilecekse hiç üzülme bizimki kalp Hastalıkları içinde en ağırı. Sağ kalp hipoplazisi, çok geniş inlet vsd (2,5 cm kadar)

Yüreğim sıkıştı konunuzu okurken. Çok zor bir durum Allah yardimciniz olsun. Annelik başka evlat bambaşka.. Insallah küçük meleğinin ameliyati basarili gecer ve ameliyat sonrasi hic bir komplikasyon oluşmaz. Güzel kiziniz iyileşek ve guzel gunleriniz olacak insallah. Dualarim sizinle ❤

Yüreğim sıkıştı konunuzu okurken. Çok zor bir durum Allah yardimciniz olsun. Annelik başka evlat bambaşka.. Insallah küçük meleğinin ameliyati basarili gecer ve ameliyat sonrasi hic bir komplikasyon oluşmaz. Güzel kiziniz iyileşek ve guzel gunleriniz olacak insallah. Dualarim sizinle ❤
♥️

Cinnet, sen çok güzel bir annesin. Biliyorum seni de , Eylülü de. Aynı benim gibi çenene vuruyor, gülüyor eğleniyorsun ama içindeki sızı geçmiyor anlayabiliyorum.
Allah korktuğuna uğratmasın, güzel kızına sağlık versin inşallah.

Allahım kuzunuza acil şifalar versin inşallah.
Her şeyden önce siz bir annesiniz güclü durmanız lazım prensesinizin size ihtiyacı var.
İnşallah bu zor günleriniz en kısa zamanda geride kalır.

Cinnet, sen çok güzel bir annesin. Biliyorum seni de , Eylülü de. Aynı benim gibi çenene vuruyor, gülüyor eğleniyorsun ama içindeki sızı geçmiyor anlayabiliyorum.
Allah korktuğuna uğratmasın, güzel kızına sağlık versin inşallah.
Aynen dediğin gibi beynimdekileri sabote etmeye çalışıyorum bir şekilde 😢 ilk yalnız kalışımda aklıma geliyor hemen

X