Bundan sonrası için en ufak bir fikrim yok.

Buna göre terk edilen eşin, evi terk eden eşe TMK 164. Maddesine istinaden “Evi Terk” nedeniyle boşanma davası açabilmesi için;
  1. Evi terk eden eşin, evlilikten doğan yükümlülüklerini yerine getirmemek kastıyla haksız bir şekilde evi terk etmesi;
  2. Evi terk tarihinden itibaren en az 4 aylık sürenin geçmiş olması,
  3. Geçen 4 ay ter süresinin dolmasından sonra Aile Mahkemesi Hakimi veya Noter aracılığı ile yasaya ve usule uygun bir “Eve Geri Dön” ihtarnamesinin gönderilmesi,
  4. Evi terk eden eşin, eve geri dönebilmesi için gerekli olan seyahat ve ihtiyaç masraf tutarının evi terk eden eşe kapıda teslim yöntemi gönderilmesi,
  5. Eve Geri Dön ihtarnamesinin evi terk eden eşe tebliğinden itibaren de en az 2 aylık sürenin geçmiş olması gerekmektedir.
O oyle seylerle ugrasmaz ki. Anca kapima gelir bagirir çağırır yolumu felan keser. Bunlardan anlar o.

Diğer konularınızı okumadım bilmiyorum ama bence her erkeğin bir kafasına dank ediş şekli vardır ..Bazı erkeklere evi de terk etsen ,kapının önüne de koysan anlamaz.Bazen aynı hareketi yapmış gibi yapmak ya da söylemek kafasına dank etmesine yarayabiliyor.gidin oyunda erkeklerle mesajlaşın demiyorum ama onunla konuşsanız ben yapsam böyle bir şeyi kabul eder miydin diye .Empati yani ..Tabi bazı erkekler için cinayet sebebi tabi Allah korusun sadece bizde işe yarıyor o açıdan.Mesela eşim dışarı çıksa çokça rahatsızlık hissedersem bende çıkmalarımı arttırırım falan gibi ..Tabi bu aldatmalarda pek geçerli değil tabikide..
Ben tanıyorum konu sahibini biraz eşi maalesef öyle konuşmayla düzelecek gibi değil. Nitekim daha önce konuşmaya çalışmış, blöf de yapmış ama adam düzeleceğim deyip aynı düzen devam etmiş. Zaten somut bir adım atmadan da düzelme zor kendi kendine. 😕

O oyle seylerle ugrasmaz ki. Anca kapima gelir bagirir çağırır yolumu felan keser. Bunlardan anlar o.
Valla iş boşanmaya gelince öyle bir uğraşıyorlar ki şeytan bile şaşar kalır canım. Burada çok sevdiğim bir arkadaşım yaşadı o zaman araştırmıştım bende bu terk durumunu. Allah yardımcın olsun. 💕

Ben tanıyorum konu sahibini biraz eşi maalesef öyle konuşmayla düzelecek gibi değil. Nitekim daha önce konuşmaya çalışmış, blöf de yapmış ama adam düzeleceğim deyip aynı düzen devam etmiş. Zaten somut bir adım atmadan da düzelme zor kendi kendine. 😕
İnanir misin esim suan evde olmadigimin bile farkinda değil. Yatmis uyuyor. O kadar rahat yani. Beni cepte görüyor. Nasilsa ben herseyi kabul edenim onun icin.

İnanir misin esim suan evde olmadigimin bile farkinda değil. Yatmis uyuyor. O kadar rahat yani. Beni cepte görüyor. Nasilsa ben herseyi kabul edenim onun icin.
Kadının sevgisi çok büyüktür bunu biliyorlar çünkü ama bir yerde kafaya koydu mu da geri dönüşü olmaz. Ki sen daha önce bu cesareti göstermiş bir kadınsın. Acaba ikinciye yapamaz diye mi düşünüyor bilmiyorum. Mantıksız davranıyor. Oyun oynamaktan beyin hücreleri sulanmış belli ki. İnşallah en doğru kararı en az hasarla verirsin.

Diyelim sikayet etti. Eline bisey geçer mi kazanabilir mi ki acaba?
Yok canım 4 ay geçmeden şikayet edemez, etse de ispat ister mahkeme. Oturduğun yerdeki birileri tanıklık yapıverir veya bir kamera kaydı bulunur illa. Oradan bir şey çıkaramaz merak etme.

Kadının sevgisi çok büyüktür bunu biliyorlar çünkü ama bir yerde kafaya koydu mu da geri dönüşü olmaz. Ki sen daha önce bu cesareti göstermiş bir kadınsın. Acaba ikinciye yapamaz diye mi düşünüyor bilmiyorum. Mantıksız davranıyor. Oyun oynamaktan beyin hücreleri sulanmış belli ki. İnşallah en doğru kararı en az hasarla verirsin.
Artık ciktim o evden. Ben zaten bu evlilikte bir son görmüyorum ki. Calismiyor. Ben de calisiyorum ama artik kira ve faturalari odemeyi biraktim biraz caba gostersin benden beklemesin diye. İnanir misin suan evde suyum dogalgazim yok zaten. Hic actirmak için cbasida yok. Kac aydir kira vermiyoruz. Ben bilerek vermiyorum cunku iyice bana yaslanmisti artik. Bu kadar sorumluluk fazla geliyor zaten bana. Ben tek basima savastiktan sonra ne gerek kaldi ki oyunlarda oynayan ve aldatan bir kocaya neden katlanayim daha fazla..

Yok canım 4 ay geçmeden şikayet edemez, etse de ispat ister mahkeme. Oturduğun yerdeki birileri tanıklık yapıverir veya bir kamera kaydı bulunur illa. Oradan bir şey çıkaramaz merak etme.
Oh iyi o zaman zaten benim elimde de var bikac bisey baskalariyla konustuguna dair. Onlar belki ise yarar.

Okuduğum kadarıyla bende bir son göremedim Evliliğinde canım.İnşallah senin için en hayırlısı kolaylıkla gerçekleşir.
Ama kendi düzenini kurduğunda derin bir oh çekecek gibisin...

Okuduğum kadarıyla bende bir son göremedim Evliliğinde canım.İnşallah senin için en hayırlısı kolaylıkla gerçekleşir.
Ama kendi düzenini kurduğunda derin bir oh çekecek gibisin...
Ne kadar uzulsem de yapmak zorundayim. Zaten hastayim stres yapmamam lazim. Yanimda olmasi gerektigi zamanda bunlari yasatiyor bana. İnsallah dediginiz gibi olur. Bir oh cekip kendime gelmek istiyorum artık. Kendimi bambaska biri gibi hissediyorum. Evlendigim adam o değil evet ama bende kendim gibi degilim artik. Normal hayattaki ben nasilsam ona da oyle davranmak istiyorum artik.

Selam kızlar. Geçenlerde açtığım konudan bilirsiniz. Belki okumuşsunuzdur. Sonunda bıraktım. Artık böyle evliliğime devam edemem. Zaten ortada evlilik denecek bir şey yoktu.. Yazdıklarınızda çok haklıydınız. Zaten eşimde bana karşı bir eksiklik olmasa oyun ya da başka bir şeyler için beni bu kadar üzmezdi. Dün akşam yine aynı şeyleri yaşadım. Artık oyundakilerle konuşurken benden bile çekinmiyor. Baktığımı bile bile kızlarla oyundan mesajlaşıyor. Mesajlarda öpücük işaretleri vardı. Bir kadın benim eşime kanka adı altında nasıl öpücüklü mesajlar iletebilir ki? Anlayamıyorum. Kendisi beni ne kadar sevdiğini söylese de sevgi böyle bir şey değil. Hazmedemiyorum yaşadıklarıma. En son evden gittiğimde her şeyi düzelteceğini söylemişti. Düzeltmek isteyen insan hala devam eder mi aynı şeylere. O kadar çok kırgınım ki hayata ve ona. Hak etmediğim şeyler yaşamaktan yoruldum artık. Yine de kurtulmak isterken bile içimde bir burukluk var. Sadece mutlu olmak istemiştim. Ama bir oyun kadar bile bir değerim yokmuş bundan sonrası için her şeyin hayırlısı olsun...
Allah dağına göre karı veriyor...Eşin şükretsin sen gibi karısı var.Baskasi olsa o teli onun kafasında parçalar oyun neymiş kanka neymiş gösterirdi.Salak adam gıcık oldum bir de yüzsüz gözünün içine baka baka yapıomus😡

Artık ciktim o evden. Ben zaten bu evlilikte bir son görmüyorum ki. Calismiyor. Ben de calisiyorum ama artik kira ve faturalari odemeyi biraktim biraz caba gostersin benden beklemesin diye. İnanir misin suan evde suyum dogalgazim yok zaten. Hic actirmak için cbasida yok. Kac aydir kira vermiyoruz. Ben bilerek vermiyorum cunku iyice bana yaslanmisti artik. Bu kadar sorumluluk fazla geliyor zaten bana. Ben tek basima savastiktan sonra ne gerek kaldi ki oyunlarda oynayan ve aldatan bir kocaya neden katlanayim daha fazla..
Sonuna kadar haklısın. Birine herşeyiyle bakmak istesen çocuk yapar ona bakarsın neden 30 yaşında adama dadılık yapasın ki. Bir de erkek dediğin sahiplenicek güvende hissettirecek ne demek sen de beni aldat. Ben senin kadar alçak mıyım? Ne münasebet. En doğru kararı verdin bence. Yolun açık olsun.

Allah dağına göre karı veriyor...Eşin şükretsin sen gibi karısı var.Baskasi olsa o teli onun kafasında parçalar oyun neymiş kanka neymiş gösterirdi.Salak adam gıcık oldum bir de yüzsüz gözünün içine baka baka yapıomus😡
Evet birsey soyleyince de bana sanki askimli mi konusuyorum falan diyor sinirlenip etrafi dagitmaya basliyor. Gordugum seyleri ben abartiyormusum gibi davraniyor. Halbuki ben ruh hastasi falan degilim. Haksizligini beni bastirarak kapatmaya calisiyor.

Ne kadar uzulsem de yapmak zorundayim. Zaten hastayim stres yapmamam lazim. Yanimda olmasi gerektigi zamanda bunlari yasatiyor bana. İnsallah dediginiz gibi olur. Bir oh cekip kendime gelmek istiyorum artık. Kendimi bambaska biri gibi hissediyorum. Evlendigim adam o değil evet ama bende kendim gibi degilim artik. Normal hayattaki ben nasilsam ona da oyle davranmak istiyorum artik.
oo neler geçiyor...Farketmesi,boşanma zamanı vs sıkıntılar olacak malum..biraz sabredeceksin...geçer gider....Aman boşanmış kadınım vs diye kendini piskolojik girdaplara sokma yeter...Evlenmek gibi boşanmak da hak...kimse böyle şeyleri bir ömür boyu çekmek zorunda değil..Önce can sonra canan....

Sonuna kadar haklısın. Birine herşeyiyle bakmak istesen çocuk yapar ona bakarsın neden 30 yaşında adama dadılık yapasın ki. Bir de erkek dediğin sahiplenicek güvende hissettirecek ne demek sen de beni aldat. Ben senin kadar alçak mıyım? Ne münasebet. En doğru kararı verdin bence. Yolun açık olsun.
Cok tesekkur ederim. İnsallah bundan sonrasi cok daha iyi olur benim ve benim gibi olan herkes icin. ❤️

Evet birsey soyleyince de bana sanki askimli mi konusuyorum falan diyor sinirlenip etrafi dagitmaya basliyor. Gordugum seyleri ben abartiyormusum gibi davraniyor. Halbuki ben ruh hastasi falan degilim. Haksizligini beni bastirarak kapatmaya calisiyor.
Ben sen kadar geniş değilim kusura bakma frenkanslarimiz ondan tutmuyor de.İlla aşkim canım cicim demeye gerek yok basbaya kur bu😵 Seviyorsan sonrası kötü olacam diosan sen bilirsin ama sana bu kadar saygısız olan bir adama hayatını harcama derim😔İşin mesleğin varsa hayatı kaçırmadan kurtul ondan

Ben sen kadar geniş değilim kusura bakma frenkanslarimiz ondan tutmuyor de.İlla aşkim canım cicim demeye gerek yok basbaya kur bu😵 Seviyorsan sonrası kötü olacam diosan sen bilirsin ama sana bu kadar saygısız olan bir adama hayatını harcama derim😔İşin mesleğin varsa hayatı kaçırmadan kurtul ondan
İsim meslegim var çok şükür. Seviyordum ama sevgi karin doyurmuyor. İyice anladim yani. Ergenler gibi platonik takilcak halim yok ya kendisi beni sevmediğini bu yaptiklariyla belli ediyor zaten. Bende artık devam etmek istemedigime karar verdim.

İsim meslegim var çok şükür. Seviyordum ama sevgi karin doyurmuyor. İyice anladim yani. Ergenler gibi platonik takilcak halim yok ya kendisi beni sevmediğini bu yaptiklariyla belli ediyor zaten. Bende artık devam etmek istemedigime karar verdim.
Hic üzülme inan değecek adam böyle üzmez,hayal kırıklığı yasatmazdi.Hakkinda kaldırabileceğinin hayırlısı olsun canım.

X