Burcunuz ve yükseleniniz???!!

ACM4EVER74

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2014
32
0
Merhaba kızlar herkese günaydın 😘 hadi herkes burcunu ve yükselenini yazabilir mi? Birde isterseniz bununla ilgili sevip sevmediğiniz özelliklerinizi de yazabilirsiniz :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba) burcum kova yukselenenim de kova .yukselenenimim dogru olub olmadigindan emin diyilim)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Merhaba) burcum kova yukselenenim de kova .yukselenenimim dogru olub olmadigindan emin diyilim)

Ne güzel canım kova insanını her daima tebrik etmişimdir aslan burcuyla mükemmel anlaşırlarmış 😊

Ne güzel canım kova insanını her daima tebrik etmişimdir aslan burcuyla mükemmel anlaşırlarmış 😊

Tesekkur ederim cnm 🙏 💋 O zaman sen de aslansidir 😄 Ben pek de anlamam burclardan ama severim burcumu 😄

Tesekkur ederim cnm 🙏 💋 O zaman sen de aslansidir 😄 Ben pek de anlamam burclardan ama severim burcumu 😄

yengeç burcuyum ben canım şaşırdığını biliyorum :KK70: özür dilerim annem aslan burcu o yüzden biliyorum o yüzden öyle söyledim :KK16::KK16:

Yok canim ozur nie diliyorsun yaa 😄 bu arada memnun oldum tanisdigima . ☺️🙋

Burcum boğa yükselenim ikizler. İki birbirine zıt burç. Sonra dengesiz diyorlar halbuki her şeyin sorumlusu burçlar.:KK53::KK53:

Burcum boğa yükselenim ikizler. İki birbirine zıt burç. Sonra dengesiz diyorlar halbuki her şeyin sorumlusu burçlar.:KK53::KK53:

Oha :KK53::KK53: hahaha ne güzel :KK52::KK52: bazen dengesiz olmak gerekir ama burçlarınız harika gerçekten hiçdeğilse benim gibi sürekli duygusal yanınız baskın değil burcunuza ve yükseleninize göre :)

Son düzenleme:
Aslan.. Yükselen akrep..
Bayanları bilmiyorum ama erkek kovalar baş belası gibi benim için... :KK53:

Son düzenleme:
burcum oğlak yükselenim akrep. br oğlak burcu olarak inatçı ve duygusalım ama yükseleni br akrep olarak da inatçlığımı taşıyorum kıskancımdır.

X