Burnum çok büyük!(fotograflı)

ecemk16

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
81
28
24
Arkadaşlar merhaba hepinize, ben 18 gün önce burun estetiği oldum. Doktorum Prof Adnan Menderes. Kendisiyle ilgili burda hiç bilgi bulamadım. Burnum ilk başta daha iyi gibiydi ama su an etrafımdaki insanlar da ben de eskisinden hiçbir farkı olmadığını ve ucunun dokunulmamış gibi büyük kaldığını düşünüyoruz. Lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşın. Onca acı emek para boşa gittiyse çok üzüleceğim :KK43: -arkadaşlar merak edip fikir sahibi olmak ya da yprum yapmak isteyenler için 2 ay oldu burun estetiği olalı güncel fotoğraflar koyuyorum yorum yaparsanız çok mutlu olurum 🧡

Eklentiler

• 6B32249F-2A3F-4C02-A8B9-122375B32FEB.jpeg
    6B32249F-2A3F-4C02-A8B9-122375B32FEB.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 1.342
  • 280AB711-3DB2-41C7-A651-B1D5532ADDED.jpeg
    280AB711-3DB2-41C7-A651-B1D5532ADDED.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 1.316
  • A782B59B-0940-4573-A5E5-3CFA49599A1C.jpeg
    A782B59B-0940-4573-A5E5-3CFA49599A1C.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 678
  • 0AECC0FF-2F44-4B95-85C3-3CB6267913E5.jpeg
    0AECC0FF-2F44-4B95-85C3-3CB6267913E5.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 694
Son düzenleme:
Yeni mi oldunuz ameliyatı şişlik oluşmuş olduğu için ucu öyle duruyor olabilir

Arkadaşlar merhaba hepinize, ben 18 gün önce burun estetiği oldum. Doktorum Prof Adnan Menderes. Kendisiyle ilgili burda hiç bilgi bulamadım. Burnum ilk başta daha iyi gibiydi ama su an etrafımdaki insanlar da ben de eskisinden hiçbir farkı olmadığını ve ucunun dokunulmamış gibi büyük kaldığını düşünüyoruz. Lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşın. Onca acı emek para boşa gittiyse çok üzüleceğim :KK43:
Ucunda ödem ve şişlik oldug u o kadar belliki. Daha ay bile olmamis

18 gün oldu olalı. Ödemler ilk aylarda normal diyorlar ama ameliyattan çıkıp küçücük burnu olan insanları da görüyorum :KK43:

Aneliyattan sonra hemen çekilen fotoğraflarda henüz şişlik oluşmamış oluyor. Sonraki süreçler ise önceki burnun deri kalınlığı, yapılan işleme kadar etkiliyor şişliği. 18 gün daha çok erken bir süreç. Sabırlı olup bir kaç ay beklemeniz gerek

Aneliyattan sonra hemen çekilen fotoğraflarda henüz şişlik oluşmamış oluyor. Sonraki süreçler ise önceki burnun deri kalınlığı, yapılan işleme kadar etkiliyor şişliği. 18 gün daha çok erken bir süreç. Sabırlı olup bir kaç ay beklemeniz gerek
Çok teşekkür ederim bekleyeceğim artık. Rahatladım biraz sağ olun. Siz de olmuş muydunuz ? Böyle sismis miydi

Bunları bilşyorum çok da araştırdım ancak insan kendisine gelince yine de hep böyle kalacakmış gibi hissediyor. Sanki doktorum sadece kemeri yok etmiş gibi ucu değişmemiş gibi geliyor sürekli masaj yapıyorum . Sağ olun cevabınız için 🧡

Bunları bilşyorum çok da araştırdım ancak insan kendisine gelince yine de hep böyle kalacakmış gibi hissediyor. Sanki doktorum sadece kemeri yok etmiş gibi ucu değişmemiş gibi geliyor sürekli masaj yapıyorum . Sağ olun cevabınız için 🧡

Rica ederim. Ben olmadım düşünüyorum. Ama ev arkadaşlarımın sürecinden alışkınım bu duruma. 6. ayında hala burunlarının ucu semsert. Her gün farklı bir burunla uyanıyorlar ama günden güne daha da güzelleşiyor burunları 😊

Rica ederim. Ben olmadım düşünüyorum. Ama ev arkadaşlarımın sürecinden alışkınım bu duruma. 6. ayında hala burunlarının ucu semsert. Her gün farklı bir burunla uyanıyorlar ama günden güne daha da güzelleşiyor burunları 😊
Onların da büyük ve sis miydi böyle ilk zamanlar ? Çok teşekkür ederim tekrar 🧡 umarım güzelleşir size de şimdiden geçmiş olsun :)

Herkesin farklı bölgede yoğunlaşıyor şişlik ama bir süre sonra burun ucuna doğru iniyor. Birinin kaş arası çok şişti, diğerinin burun ucu çok şişti. Şimdi çok güzel indiler ama dediğim gibi hala yolu var bence

Herkesin farklı bölgede yoğunlaşıyor şişlik ama bir süre sonra burun ucuna doğru iniyor. Birinin kaş arası çok şişti, diğerinin burun ucu çok şişti. Şimdi çok güzel indiler ama dediğim gibi hala yolu var bence
Haklısınız :) çok teşekkür ederiiiim 🧡

18 gunde, kucuk burunlu olup fazla genis olmayan, ince derililerin burnu barbie burnu gibi olur, henuz cok yeni eger bu burun 18 gunlukse cok iyi olacak sonunda.

18 gunde, kucuk burunlu olup fazla genis olmayan, ince derililerin burnu barbie burnu gibi olur, henuz cok yeni eger bu burun 18 gunlukse cok iyi olacak sonunda.
Rahatladım çok teşekkür ederim. Ne bileyim hep öyle görünce internette bende bir tuhaflık var gibi gelmişti. Sanki ucu şiş değil de bütün burnum büyükmüş gibi. Umarım dediğiniz gini olur çok sağ olun🧡 sanırım 6 ayda anca oturmaya başlıyormuş

18 gün oldu olalı. Ödemler ilk aylarda normal diyorlar ama ameliyattan çıkıp küçücük burnu olan insanları da görüyorum :KK43:
Henüz çok erken ödem vardır orda ama yine de çok küçülmez seni memnun edecek kadar olmayabilir. 6 ay sabırla beklemek zorundasın. Benim burnum da kavisli ve uca doğru bombeli olmuştu 3 ay oldu. İnmeye devam ediyor. Ama çok bi küçülme bekleme maalesef.

Henüz çok erken ödem vardır orda ama yine de çok küçülmez seni memnun edecek kadar olmayabilir. 6 ay sabırla beklemek zorundasın. Benim burnum da kavisli ve uca doğru bombeli olmuştu 3 ay oldu. İnmeye devam ediyor. Ama çok bi küçülme bekleme maalesef.
Öyle mi :KK43: sizinki ne kadar küçüldü ? Aşırı minik olmasına gerek yok ama önceden de çok büyük değildi su an onunla hiç farkı yok ucu bötle kalırsa cok üzüleceğim. Ne kadar küçülür acaba

Öyle mi :KK43: sizinki ne kadar küçüldü ? Aşırı minik olmasına gerek yok ama önceden de çok büyük değildi su an onunla hiç farkı yok ucu bötle kalırsa cok üzüleceğim. Ne kadar küçülür acaba
belki fotoyu çok yakından çektiğiniz için büyük geliyor. Benim 3ay bitti. Kavisli kalkık küçük bir burun yaptı. Mutlu değilim ama alıştım. Eskisinden iyi. Ödemler için bol su iç ananas ye veya ilacı var ve yürüyüş. Ödem kalmıyor iki ayda.

X