Revizyon Sonrası Yine Çok Üzgünüm... (Fotoğraflı)

Kesinlikle böyle düşünüyorum. Ama vaktim yok. 46 yaşındayım ve bu nefes alamayan burunla gebe kalamam. Donmuş embriyolarım var, sonbaharda onları transfer yaptıracaktım. Seneye kaldı burun yüzünden. Ameliyat olmamdaki temel motivasyonda gebelik planı idi. Ama hayatım mahvoldu resmen!
Merhaba emre beye ameliyat oldunuzmu

Teşekkürler moral vermeye çalıştığınız için :) ama ön kamera sanırım biraz düzgünleştiriyor. Çünkü hakikaten şekli çok yamuk maalesef. Size flash ile yaptığım gece çekimini de göndereyim. Bakın burnum tam C gibi. Sağa doğru kayıyor. Ödem midir sizce? Bir de doktor ameliyat sonrası tüm kemiğini kırdım demişti ama kontrole gittiğimde kemiğe müdahale etmedim, ödem değildir dedi. Ne dediğini mi unuttu acaba? 😣
Kardes yan yatip foti çekmişsin tabiki yamuk cikar benimki o pozisyonda cok daha korkunc ben ameliyat olmadim henuz ayni eğrilik bende de var

Kardes yan yatip foti çekmişsin tabiki yamuk cikar benimki o pozisyonda cok daha korkunc ben ameliyat olmadim henuz ayni eğrilik bende de var
Öyle şey mi olur yahu? Yan yatınca burun yamuk mu çıkarmış, sen iyice bir araştır bu konuyu, öyle ameliyat ol. Ha bir de sola yattığımda düz olan burun, sağa yatınca bu hale geliyor. Ameliyat olmadıysan senin burnunun daha korkunç olması normaldir ama ben iki kez ameliyat oldum. Böyle yazıp insanları yanıltmayın, sağa sola yatınca ameliyatlı burun yamulmaz.

Öyle şey mi olur yahu? Yan yatınca burun yamuk mu çıkarmış, sen iyice bir araştır bu konuyu, öyle ameliyat ol. Ha bir de sola yattığımda düz olan burun, sağa yatınca bu hale geliyor. Ameliyat olmadıysan senin burnunun daha korkunç olması normaldir ama ben iki kez ameliyat oldum. Böyle yazıp insanları yanıltmayın, sağa sola yatınca ameliyatlı burun yamulmaz.
Merhaba, dün gece başınızdan geçen ameliyat serüvenini okudum ve aklım sizde kaldı. Şu anda nasılsınız umarım eskisinden daha iyi hissediyorsunuzdur. Yeni bir gelişme var mı ?

Merhaba, dün gece başınızdan geçen ameliyat serüvenini okudum ve aklım sizde kaldı. Şu anda nasılsınız umarım eskisinden daha iyi hissediyorsunuzdur. Yeni bir gelişme var mı ?
Teşekkür ederim :) Hayır düzelme anlamında bir gelişme yok, hâlâ eğri bir burnum var.

Umarım bir an önce tüm dilekleriniz gerçekleşir 🙏
Maalesef bir daha revizyon olmaktan başka bir çarem kalmadı. İşin kötü tarafı, doktor şu eğri burnuma harika diyor, muhteşem diyor, eğri değil sen abartıyorsun diyor. Burnuma o doktor dışında güzel olmuş diyen bir tek kişi bile yok. 11 ay bitti, düzelmez artık. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba fatih sonmezin hastalarindan tanidiginiz varmi memnuniyet duydunuz hakkında bende duwunuyorum listemde ama bilgi sahibi değilim hakkında
Tanıdığım yok ama sayfasında uzun dönem ameliyat sonuçları paylasiyor en azından, çoğu doktorun yapmadıği bir şey.

Ben burun ameliyatı olmadım aslında hiç alakam yok bu durumlarla ama geçen gün arkadaşım da attı, o ameliyat oldu. Burada fotoğraflarını paylaşmam doğru olmaz.

Sanırım insanı en çok sinir eden şey doktorun "hiç bir şey yok, güzel burnun" demesi. Arkadaşıma burun sırtı ve kanatlarda sorun yok ama burun ucu beklediğimden daha düşük dendi. Ödediği ücretin 4 de 1'ini talep ederek revizyon yaparım dedi. Burun sırtı falan harika, dümdüz. Ama kendisi çok doğal istiyorum dediği için bence o kısmı bıraktı. Yine de 11. Ay ile 12. Ay arasında çok çok fark vardı arkadaşımda da. 11. ayda yamuk görünüyordu çünkü bir tarafı şişti hala.

Maalesef bir daha revizyon olmaktan başka bir çarem kalmadı. İşin kötü tarafı, doktor şu eğri burnuma harika diyor, muhteşem diyor, eğri değil sen abartıyorsun diyor. Burnuma o doktor dışında güzel olmuş diyen bir tek kişi bile yok. 11 ay bitti, düzelmez artık. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Sakin ayni doktora revizyon ameliyati olma. Genelde sunu diyorlar eger ilk ameliyatta istedigini yerine getiremediyse revizyon ameliyatini hic yapamaz.

Ben ılkinde yapamayan doktorun 2.de yapacağını asla düşünmüyorum.

Çünkü Ben de zamanında aynı doktora 2 kez ameliyat olmuştum. Beceremedi.
Sonra geçen temmuzda başka bir doktora 3.ameliyatımı oldum
Ve iyi ki olmuşum dedim.
Merhaba, siz Ahmet Bey'e olmuştunuz sanırım özelden fotoğrafınızı paylaşabilir misiniz?

X