Tüp Bebek Merkezleri Bursa A.R.T merkezinde Osman Devlioğluna giden ve çocuk sahip olan var mı ?

Hic bilmiyorum fakat istersen muayenehanenin numarasindan arayip sorabilirsin. Allah rast getirsin hepimizinkini
Sagol canim... raporum cikti aslinda birbyer ile gorustum icime de sindi ama bugun orasinida ogrendm anlasmaliymis. Yrin icin randevumda var ilk yerle.. art ile de gorusmek istiodum arada kaldim isin en kotusude bugun adet oldum

Sagol canim... raporum cikti aslinda birbyer ile gorustum icime de sindi ama bugun orasinida ogrendm anlasmaliymis. Yrin icin randevumda var ilk yerle.. art ile de gorusmek istiodum arada kaldim isin en kotusude bugun adet oldum
Canım diğer taraftan yazdım sana muyanesi 400 tl tüp bebekte oradaki çalışanlardan birisi örnek verdi mesela dediki normal de 7 bin lira ise raporlu 3500 4000 civarı olur demişti Nisan ayı gibiydi bu ama

Ama dr hem iyi hemde çok sert onu diyeyim kilo sorumu varsa ver diyecek ben kendisine gittiğim de 95 tim ver dedi 70 olmadan bana gelme dedi bende kafamdan sildim tüp bebeği kilo vericem dedim ve şuan hamileyim normal yolla

Aynen osman hoca bilgili bir doktor zaten profesor kendisi bir suru dergilerde cikan soylesisi falan var tup bebek ile ilgili. Ozellikle bursada bu konuda isim yapmis biri fakat cok dobra. Yani durupta olmadiginda falan bos yere moral verecek oyalayacak bir doktor degil neyse o dobra dobra soyleyip izah ediyor canim.

merhaba kızlar bat'ı bekliyorum osman hocada ikinci tedavime başlayacagım,ilk tedavim iptal oldu yunurta kalitesizliğinden..acayip korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan.bu sorunu yaşayıp daha sonra hamile kalan oldu mu aranızda?

Sifirdan tedavimi oluyor yani bu? Tekrardan ucret ve ilac parasi sil bastan yani.. oyle mi oluyor

Sifirdan tedavimi oluyor yani bu? Tekrardan ucret ve ilac parasi sil bastan yani.. oyle mi oluyor
Parayi butun olarak almiyor zaten, her aşamada taksit ile aldigi icin ona gore ayarliyorsun. Paran yanmiyor yani. Benimde osman hocada tedavim yarim kalmıştı simdi kaldigimiz yerden devam. Insllh haftaya cumartesi transferim olacak. Bana dua eder misiniz rica etsem arkadaslar

senin neden yarım kaldı tedavin arkadasım,ve şuanda nasıl bir yol izliyosunuz?

Insallah hayirlisi ile sonuclanir cok guzel rahat bir transfer gerceklesir arkadasim. ALLAH yar ve yardimcin olsun insallah... bende igneler devam ediyor 3 yumurtam buyumus dr biraz daha buyusun dedi. hayirlisi olsun bakalim

Insallah hayirlisi ile sonuclanir cok guzel rahat bir transfer gerceklesir arkadasim. ALLAH yar ve yardimcin olsun insallah... bende igneler devam ediyor 3 yumurtam buyumus dr biraz daha buyusun dedi. hayirlisi olsun bakalim
Aminnn canim. Iyi bak masallah gelisiyorlar ne guzel yumurtalarin. Hakkimizda hayirlisi olsun hepimizn insllh.

senin neden yarım kaldı tedavin arkadasım,ve şuanda nasıl bir yol izliyosunuz?
Ben ohss olmustum canim 18 tane yumurta olmustu. Sistim o yuzden iptal edilip 5 embriyo donduruldu. Adetten sonra estrofem hapi kullanmaya basladim . haftaya cumartesi transferim olucak nasipse ama sadece 1 embriyo konulacak

Son düzenleme:
Ben ohss olmustum canim 18 tane yumurta olmustu. Sistim o yuzden iptal edilip 5 embriyo donduruldu. Adetten sonra estrofem hapi kullanmaya basladim . haftaya cumartesi transferim olucak nasipse ama sadece 1 embriyo konulacak
hayırlısı olsun canım rabbim yüzünü güldürsün,ben hala stresten adet olamadım kafayı yicem gelsinde bir an önce başlayayım tedaviye diye

Merhaba arkadaslar kizim kardes istiyorum deyince bende yarin gidicem osman beye dondurulmus embriyo transferi icin hayirlisi sagolsun kizima osmanbey sayesinde kavustum rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…