Tüp Bebek Merkezleri Bursa A.R.T merkezinde Osman Devlioğluna giden ve çocuk sahip olan var mı ?

slm arkadaslar bende osman hocanın hastasıyım 2 kez şahin zeteroğluyla tüp bebek denedim olmadı 2 kezde osman hocayla düşük ve dış gebelik oldum simdi dondurulmuslarım var benim durumumda olan arkadaslar varsa dertleselim.narinecem seni de tebrik ederim böyle güzel haberleri duyunca cok seviniyorum insallahRabbim kucagına almayı nasip eder senin kacıncı denemen

slm arkadaslar bende osman hocanın hastasıyım 2 kez şahin zeteroğluyla tüp bebek denedim olmadı 2 kezde osman hocayla düşük ve dış gebelik oldum simdi dondurulmuslarım var benim durumumda olan arkadaslar varsa dertleselim.narinecem seni de tebrik ederim böyle güzel haberleri duyunca cok seviniyorum insallahRabbim kucagına almayı nasip eder senin kacıncı denemen

aminnnnnnnnnnnnn cnm teşekkürler

cnm birşey sorucam 21.günümden beri lucrin vuruyorum bugün 11.yi vurdum ama adet olmadım geçti normal mi yarın akşam osman hocayı aramaı düşünüyorum,

canım öncelikle geçmiş olsun.ben de lucrin kullandım ama onlar yumurta toplanmadan önce kesildi sen hangi aşamadasın acaba.lucrin adete kadar kullanılmıyor çünkü. yani tüp bebek tedavisinde

canım öncelikle geçmiş olsun.ben de lucrin kullandım ama onlar yumurta toplanmadan önce kesildi sen hangi aşamadasın acaba.lucrin adete kadar kullanılmıyor çünkü. yani tüp bebek tedavisinde

uzun protokol yapılıyor 21.günümde başlandı adet ve sonrasındada kullanıcağım sanırım

herkeze merhaba benim hikayem kısaca:ilk gebeliğim normal yoldan dış gebelik olmuş doktor farkedemedi...sonra hayati tehlike ile hastaneye apar topar acil ameliyat sezeryan oldum sağ tüp yok yapan doktorda sol tüpü kemiğe yapıştırmış.ne geldiyse osman hocaya gelene kadar gittiğim doktorlardan geldi başıma...neyse 2 deneme biri kimyasal oldu biri negatif şimdi 3.denemeye başladık opu olucak...hayırlısı herkez için güzel haberler veririz ve duyarız inşallah...

Son düzenleme:
herkeze merhaba benim hikayem kısaca:ilk gebeliğim normal yoldan dış gebelik olmuş doktor farkedemedi...sonra hayati tehlike ile hastaneye apar topar acil ameliyat sezeryan oldum sağ tüp yok yapan doktorda sol tüpü kemiğe yapıştırmış.ne geldiyse osman hocaya gelene kadar gittiğim doktorlardan geldi başıma...neyse 2 deneme biri kimyasal oldu biri negatif şimdi 3.denemeye başladık opu olucak...hayırlısı herkez için güzel haberler veririz ve duyarız inşallah...

sevgili arkadaşım tedavin hayırlı olsun bol kaliteli yumoşların toplansın hepsi güzelce dölleniş sağlıklı gelişip bölünsünler ve göbüşüne aldığında sana sıkı sıkı tutunsunlar inş

havin su senin perdeyi nasıl ilkinde farkedememiş hoca çok şaşırdım rahim dediğin ne kadarcık bir alan zaten...bende şubat başında oldum çizik attı banada herşey normal dedi...

bilmem ilkinde sadece çizik attı inceleme yapmadımı acaba dicem yani bu konuda yorum yapamıyom ilk histeroskopide rahime çizikler attım embriyolara tutunmaları için kolaylık olsun diye dedi rahimde sıkıntı yok dedi sonra rahim kalınlaşmayınca tekrar histeroskopi yaptı ufak bir perde var onuda temizledik dedi heralde gözden kaçtı ilkinde arada olur böyle canım

dua et bana salı dondurulmuş embriyolarım sağlıklı çözünsün göbüşüme alayım

hayırlı olsun işallah her şey istediğin gibi olur ne zaman toplanıcak bende ilaçları kullanıyorum çarşamba kontrolüm var

bilmem ilkinde sadece çizik attı inceleme yapmadımı acaba dicem yani bu konuda yorum yapamıyom ilk histeroskopide rahime çizikler attım embriyolara tutunmaları için kolaylık olsun diye dedi rahimde sıkıntı yok dedi sonra rahim kalınlaşmayınca tekrar histeroskopi yaptı ufak bir perde var onuda temizledik dedi heralde gözden kaçtı ilkinde arada olur böyle canım

canım osman hocada histeroskopi fiyatı ne kadar?

ne biliyim benimde aklımda soru işareti kaldı tabi insanlık hali olabilir diyorum bende ama prof sonuçta...:)
bende oldum 3 haftayı geçti sanırım banada çizik attı birşey yok dedi şükür ama seni yazdığını okuyunca ister istemez düşünüyosun...

yarın mı hadi hayırlısı Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

hayırlı olsun işallah her şey istediğin gibi olur ne zaman toplanıcak bende ilaçları kullanıyorum çarşamba kontrolüm var

amin inşallah hayırlısı olsun hepimiz için...ilkinde uzun protokoldü şimdi kısa yapıyor...bugün kontrolüm var 5 tane kalçadan oldum şimdi yum. bakıcak gene ona göre iğne vericek...ne zamana denk gelir bilmiyorum yum. durumuna göre belli olur...

canım osman hocada histeroskopi fiyatı ne kadar?

culii merhaba nasılsın?ne aşamadasınız?...ben yeni oldum anestezili 500tl...gayet normal bir fiyat geldi bana bundan 3 yıl önce beğenmediğim bir yerde çekildi gene aynı fiyattı ki anestezi olmadan hiç memnun kalmamıştım berbattı...

bol bol dua et canım herşey allahın elinde dr larımız sadece elçi ama kendine de dikkat et işifalan herşeyi bırak bi kenara ben hep öle yaptım hep annem bakıyo onun olmadığı zamanda sadece yemek yapmaya kalkıyorum ve cok şükür 3 bucuk ayıma girdim doktorumun sölediğine görede düşük riskim yokmuş
allah yardmcın olsun dediğim gibi bol bol dua et canım allahın izni ile bizde bebeklerimizi kucağımıza alıcaz

çok üzüldün pembemavi senin adına ama inş bu sefer olucak güzel haberlerini bekliyorum dualarım seninle cnm
teşekkürler darısı başına pembe mavi benim ilk denememdi zaten sperm sayımız düşük olduğu için mikroenjeksiyon dendi ilk denemede tuttu şükür sağlıklada kucağıma alırım inşş...............

slm arkadaşlar bende sizlerle aynı sıkıntıları yaşamaktayım. Osman Hoca ile ilgili çok fazla bilgi toplayamamıştım. Bu topik çok hoşuma gitti. Bende adet olunca Osman hoca ile başlamak istiyorum.Şehir dışından gelecegim. İlk tüp bebek denemem olacak .ilaçlar hariç tüp bebek ücreti ne kadar ödüyoruz? Bilgi verirseniz sevinirim.

X