Tüp Bebek Merkezleri Bursa A.R.T merkezinde Osman Devlioğluna giden ve çocuk sahip olan var mı ?

merhaba kızlar uzun zamandır giremedim foruma. nasılsınız bakalım.

havin-su arkadaşım histeroskopi daha yapılmadı adet olmayı bekliyorum daha 10 gün felan var. zaman bizim için cok yavaş akıyor sanki, canımız sıkılıyoruz umutsuzluğa kapılıyoruz yer yer...ne bileyim işte tüp bebek kolay bir süreç değil..

ilkinde uzun protokol sonra hadi tutunamadı..histeroskopi 1 ay sonra... 1 ay sonra da ancak transfer..

sen nasılsın transferin yapıl dı mı

osman hoca da tüp bebek uzun protokolle 5 bine geliyor. tabii kadında herhangi bir sorun yoksa.... bizimkisi erkek faktörüydü. benim yumurta büyütme haricinde kullandığım bir ilaç iğne yoktu. bazısında kist vs oluyormuş o zamn fiyat değişebilir.( osman hocada ilaçlar ordan. ayrıca raporla yapmıyor)

Herkesin Allah yardımcısı olsun

slm arkadaslar bende osman hocanın hastasıyım 2 kez şahin zeteroğluyla tüp bebek denedim olmadı 2 kezde osman hocayla düşük ve dış gebelik oldum simdi dondurulmuslarım var benim durumumda olan arkadaslar varsa dertleselim.narinecem seni de tebrik ederim böyle güzel haberleri duyunca cok seviniyorum insallahRabbim kucagına almayı nasip eder senin kacıncı denemen

Geçmiş olsun arkadaşım.. topiğe hosgeldin.İnşalahh bebeişlerimizin anne deyişlerini duyarız....

Selam kızlar....

Biz A.R.T merkezinde tüp bebek tedavisine başladık.Burada tedavi olup da bebeğini kucağına alan var mı?

slm canım yeni gördüm yazını da bende aralık ayında başlamıştım osman hocada tüp bebek tedavisinde bizde tek sorun sperm düşüklüğü idi hatta çok fazla düşük birde olanlar hareketsizdi bu yüzden tedavi sürecimi bitirdik ve şuan 3 aylık hamileyim biraz sert mizaçlı olmasına rahmen osman hocaya sonuna kadar güveniyorum çünkü tedaviye başladığımız süreçten itibaren söledikleri herşey doğru ve haklı çıkıyo gerçekten işini bilerek yapıyor.allah ondan razı olsun.
rabbim herkeze nasip etsin

Maşallah canım hayırlısıyla kucağına da almayı nasip etsin rabbim.. darısı başımıza inşallah :)

nerelerdesin sen sesin soluğun çıkmıyor narinecem. nasıl gidiyor annelik anlat bakalım.Hevesimiz artsın :)

slm cnm iyiyimsenin yakından takipçininm iki hafta önce keseyi gördük. yarın bebeğimin kalp atışları için eşimle osman hocaya gidicez inş bir sıkıntı olmaz heyecanlıyım canım.rabbim :nazar::nazar: korusun :)

bişey sorabilrmiyim kısa protokol ilaçlar içinde 5000 liraya yaptı bize uzun protokol 5000lira demişssin merak ettim bilgi verirmisin para problem değil ama merak ettim

rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin umutdoluyuz dualarım seninle canım

slm cnm iyiyimsenin yakından takipçininm iki hafta önce keseyi gördük. yarın bebeğimin kalp atışları için eşimle osman hocaya gidicez inş bir sıkıntı olmaz heyecanlıyım canım.rabbim :nazar::nazar: korusun :)

bişey sorabilrmiyim kısa protokol ilaçlar içinde 5000 liraya yaptı bize uzun protokol 5000lira demişssin merak ettim bilgi verirmisin para problem değil ama merak ettim

rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin umutdoluyuz dualarım seninle canım

canım benim maşallah diyorum allah bize de yaşatsın bu duyguları.

biz aralık sonu başladık bir ay boyunca lucrin vurdum, göbekten.sonra kalçadan 2 hafta bir iğne daha. daha sonra progestan kullandım.bir de ard arda vurulan iğne vardı. ilaçlar bunlar. ilaç kullanımından bir ay sonra transfer yapıldı. doktor buna uzun protokol dedi. toplam 5 bin felan ödedik. tarnsfer için 1500 alıyorum dedi. ilaçlar 1000 gibi tutuyormuş gerisi kendi merkezinin.

senin tedavi ne kadar sürdü.ben kısa protokol nedir bilmiyorum.

AMİNN İNŞALLAH diyeyim önce...:)

uzun protokol ve kısa protokol arasında fark sadece zaman uzunda lucrin iğnesi daha fazla yapıyorsun kısada daha az...ama neticede bir lucrin şişesi ikisindede yetiyor artıyor bile...fiyat olarakta aynı zaten...

bu arada kendimden bilgi vereyim ben pazar günü opu oldum şimdi yum. gelişmelerini bekliyoruz...hayırlısı hakkımızda..dualarınızı eksik etmeyin lütfen....

havin-su....nasılsın transferin hayırlısı ile gerçekleşmiştir inşallah güzel haberlerini bekliyoruz...:nazar:

ebay 82....senin tedavi sürecin nasıl gidiyor?...24 şubat pazar günü bi tarnsfer vardı yoksa senmiydin o????

culii....naptın hist. yaptırmayı düşünüyor musun?

histeroskopi fiyatlarını bilmediğim için sordum ama belki yaptırırım şu an bursa tüp bebeğe gidiyorum yine tedaviye başlıycam allah kısmet nasip ederse ilaç kullanıyorum hayırlısı canım inşallah sen ne aşamadasın neler yaptın canım?

culii hoş geldin tedavin hayırlı olsun öncelikle. benim ilk denemede negatif şimdi art te histeroskopi yapılacak fiyatı 500 tl . adet olmayı bekliyorum ben de

AMİNN İNŞALLAH diyeyim önce...:)

uzun protokol ve kısa protokol arasında fark sadece zaman uzunda lucrin iğnesi daha fazla yapıyorsun kısada daha az...ama neticede bir lucrin şişesi ikisindede yetiyor artıyor bile...fiyat olarakta aynı zaten...

bu arada kendimden bilgi vereyim ben pazar günü opu oldum şimdi yum. gelişmelerini bekliyoruz...hayırlısı hakkımızda..dualarınızı eksik etmeyin lütfen....

hayılısıyla güzel güzel gelişsin yumurtalar inşallah. en sağlıklı olanı annesi alsın :)

merhaba hanımlar
bende kendimden bahsediyim
biz osman hocaya gitmeye karar verdiğimizde hamile olduğumu öğrendim yinede osman hocaya gittik kontrollere ama 9 haftada gelişim durması nedeniyle kürtaj oldum bundan 8 ay önce.şimdi ise tekrar gitmek istiyoruz tüp bebek tedavisine başlamak için bizde problem sperm ve morfoloji bende şimdiye kadar bir problem olmadı.aranızda bu sorundan dolayı tedavi olan varmı prosedür nasıl ne aşamalrdan geçiyoruz birde ödemeler nasıl tedaviye başlar başlamaz mı 5 bin veriyoruz yoksa işlemler yapıldıkça parça parçamı.eğer bir anda 5 bin vermek gerekirse biraz daha ertlemek zorunda kalcam dr para biriktirmek adına

histeroskopi fiyatlarını bilmediğim için sordum ama belki yaptırırım şu an bursa tüp bebeğe gidiyorum yine tedaviye başlıycam allah kısmet nasip ederse ilaç kullanıyorum hayırlısı canım inşallah sen ne aşamadasın neler yaptın canım?

culii sen osman hocaya gitmiyormuydun?ben mi yanlış hatırlıyorum?hayırlısı hakkında canım ya Allah yardımcımız olsun hepimizin...
ben pazar günü opu oldum şimdi yum. gelişmelerini bekliyoruz...hayırlısı hakkımızda..dualarınızı eksik etmeyin lütfen....cuma transfer olucam kısmet olursa cuma güzel bir gün hayırlısı olsun...

culii hoş geldin tedavin hayırlı olsun öncelikle. benim ilk denemede negatif şimdi art te histeroskopi yapılacak fiyatı 500 tl . adet olmayı bekliyorum ben de

bir düğme olsa bekleme sürelerini basıp hemen atlasak ne güzel olurdu dimi!özellikle transfer sonrası 12 günlük süreyi...:)))))

hayılısıyla güzel güzel gelişsin yumurtalar inşallah. en sağlıklı olanı annesi alsın :)

amiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn dualarınızı eksik etmeyin lütfen....teşekkürler...:)

gittiğin yerde fiyat ne kadar culii?

merhaba hanımlar
biz osman hocaya gitmeye karar verdiğimizde hamile olduğumu öğrendim yinede osman hocaya gittik kontrollere ama 9 haftada gelişim durması nedeniyle kürtaj oldum bundan 8 ay önce.şimdi ise tekrar gitmek istiyoruz tüp bebek tedavisine başlamak için bizde problem sperm ve morfoloji bende şimdiye kadar bir problem olmadı.aranızda bu sorundan dolayı tedavi olan varmı prosedür nasıl ne aşamalrdan geçiyoruz birde ödemeler nasıl tedaviye başlar başlamaz mı 5 bin veriyoruz yoksa işlemler yapıldıkça parça parçamı.eğer bir anda 5 bin vermek gerekirse biraz daha ertlemek zorunda kalcam dr para biriktirmek adına

hoşgeldin...:)..benim sorunum sadece tüpler...uzun ya da kısa protokol yapılıyor buna hoca karar veriyor...ödemelerde şöle ilaçları verdiği gün 1500tl ilaç parasını peşin alıyor...uzun pro. bu ödeme arası 1 ay oluyor sanırım kısa pro. ödeme arası 15gün filan oluyor belki daha fazla... 3500tl de transferde alıyor bunu karttan çekebiliyorsun...ilk tüp bebek denemen sanırım Rabbim yar ve yardıcınız olsun...

[QUOTE=hbyiron;29056923

bir düğme olsa bekleme sürelerini basıp hemen atlasak ne güzel olurdu dimi!özellikle transfer sonrası 12 günlük süreyi...:)))))

ah ah evet arkadaşım beklemek de zor, umutla bekleyip yıkılmak da zor. hayırlısı artık gerçekten insanoğlu cok aciz elden hiçbir şey gelmiyor

gittiğin yerde fiyat ne kadar culii?

hoşgeldin...:)..benim sorunum sadece tüpler...uzun ya da kısa protokol yapılıyor buna hoca karar veriyor...ödemelerde şöle ilaçları verdiği gün 1500tl ilaç parasını peşin alıyor...uzun pro. bu ödeme arası 1 ay oluyor sanırım kısa pro. ödeme arası 15gün filan oluyor belki daha fazla... 3500tl de transferde alıyor bunu karttan çekebiliyorsun...ilk tüp bebek denemen sanırım Rabbim yar ve yardıcınız olsun...

aminn canım teşekkür ederim hepimizin inşallah. ilk deneme olcak biraz endişeliyim birzda bilgisizim ne yapılacağı konusunda hiç bu aşamaları düşünmemiştim
hakkımzda hayırlısı vardır elbet bi zamanı.rabbim ol deyince olur oda çok güzel olur

merhaba hanımlar

hoş geldin ve öncelikle geçmiş olsun. hakkımızda hayılrısı olsun.,

parayı birinci ikinci hafta sonu 1000 veya 1500 veriyorsun. 1 ay sonra ( transfer yapıldığında) geri kalanını veriyorsun

X