Bursa arkadaşlar

Merhaba bayanlar ben Bursada öģretmenim arkadaşlarımin bir çoğu evlendiği ve Bursaya sonradan tasindigim için burada çok fazla arkadaşım yok. Benim durumumda olan arkadaşlar varsa tanışıp bir şeyler yapabiliriz.
Merhaba bende Bursa’da yabancıyım ve çok yalnızım tanışalım mı:KK3:

selam kızlar ben bebek ugraşmaktan unutmuşum burayı :KK43: canlı tutalım demişsiniz sayfayı canlanalım hadi :halay::halay::KK9:

ben çalışıyorum iş yerindeyim :) hemen dönemiyorum. baya yazışmışsınız görüşenler oldu mu tanışma fırsatınız falan.

Doğdum doğalı burdayım eşimle çocukluktan beri birlikteyiz hiç dedikodu olayını duymadım. Yazlık yer yazın çok kalabalık olur yazlıkçılar gelir genelde kumlaya buralara. Iyidir ya şimdiye kadar bi dedikodu yapılanı duymadım. Zaten dedikoduyu tanimadiklarin yapmaz ki eşin dostun akraban yapar. Her sehir gibi buranın da var iyi insanı ya da kötü insanı
Nerede dedikodu olmaz
Gemlik’te mi?

Ben de evlenince ordan Bursa’ya taşındım :)

Oysaki oralı sayılırım

35 sene yani orda doğdum yaşadım
35 sene mi :KK57: ay çokkk, burda hiçbir şey yok, manastırdayım ben bi de Bursa merkezden geldim dağ başına gelmiş gibi hissediyorum manzara ve deniz dışında güzel bi şey bulamıyorum insanları eski kafalı geliyor bana bi de dışardan geleni çok içlerine almıyorlar

35 sene mi :KK57: ay çokkk, burda hiçbir şey yok, manastırdayım ben bi de Bursa merkezden geldim dağ başına gelmiş gibi hissediyorum manzara ve deniz dışında güzel bi şey bulamıyorum insanları eski kafalı geliyor bana bi de dışardan geleni çok içlerine almıyorlar
Eskiden cok güzeldi
Sakin tatil yeri gibiydi
Benim çocukluğum kumladık geçti
O zamanlar cok nezihti tertemiz denizi vardı
2000 senedinden snr cok bozuldu
Benn de manastırda yaşadım 30 sene falan :)

5 senedir Nilüfer’deyim
Hiç özlemiyorum ama işim Gemlik’te
Hergün git gel yapıyorum

Eskiden cok güzeldi
Sakin tatil yeri gibiydi
Benim çocukluğum kumladık geçti
O zamanlar cok nezihti tertemiz denizi vardı
2000 senedinden snr cok bozuldu
Benn de manastırda yaşadım 30 sene falan :)

5 senedir Nilüfer’deyim
Hiç özlemiyorum ama işim Gemlik’te
Hergün git gel yapıyorum
Nilüferden taa gemliğe amanın 😂 görsel olarak güzel zaten ama kıymeti bilinmiyor ve gelişmiyor yeni başkan geldi belki değişir bilmiyorum, güzelim sahilde geziyoruz eşimle dün akşam her yer çöp çekirdek, bi de çok göç alan bi yer her çeşit insan var ondan oluyor herhalde

X